Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

titkovamiriam
17. aug 2009

79:63 mesto riamimi

zuzulask
18. aug 2009

jáj , včera bolo u nás na bete vzrúšo.....to sa mi páčilo.....no a aby sa mi neplietlo tak išiel na mňa na alfe môj bývalý sponzor..poničila som mu všetky lode čo poslal, do mesta sa nedostal....tak možno dá pokoj... 😀 😀 😀

pacna
autor
18. aug 2009

miriam idu k tebe par mojich lodi za 6 hodin tak si uzi suroviny

zuzulask
18. aug 2009

nikde nikto, našla som si jedného má dosť bodov ale 0 v generáloch, tak skúsim.... 😀

titkovamiriam
18. aug 2009

jee dik a to ako dokazete mat tolko surovin 😅 😅 ja som rada ked raz za tri dni predam 6000 vina,teraz som si spravila mestecko na mramor-armadu nestiham vobec mam niakych strielacov z praku 😅 😅 uz ich raz niekto rozmetal a potom mi ,,zdrhli som nemala peniaze-no nestiham to... aj sklad aj vyskum aj vinaren aj tesara.... 😅 😀 😅 😀

zuzulask
18. aug 2009

tak , tak , tak, všetko so všetkým súvisí.... 😀

titkovamiriam
19. aug 2009

dikec za suroviny!!!!!! 😀

bianca
19. aug 2009

hojte

titkovamiriam bez rabovania sme na tom boli asi vsetki na ....

titkovamiriam
19. aug 2009

bianca a to ako sa rabuje-lodi mam kopec no ako rabovat?

bianca
19. aug 2009

tit najdes si neakeho uboziaka v dosahu-najlepsie neaktivneho pre zaciatok a posles k nemu spiona aby ti zistil co ma v sklade.Podla toho posles lodicky s vojacikmi a oni vybojuju.Ak vyhrajes.lodicky poberu jeho suroviny a idu k tebe

titkovamiriam
19. aug 2009

dik no ved ja nemam tolko casu ,armadu mam mizernu ale mam 3 spionov - no idem ich niekam poslat

pacna
autor
19. aug 2009

titkova potrebujes siru?ked sa vratia lode poslem ano? 🙂

titkovamiriam
19. aug 2009

ahoj! posli dik ,ty nechces vino?inak uz som pochopila ako nato rabovanie a aj spionov som vyslala 😀 😀 ,esteze je marek vonku s babkou 😅 😅

pacna
autor
19. aug 2009

poslem len pockam na lode ok? 🙂 🙂

titkovamiriam
19. aug 2009

jasne mas cas ja sa tam uz asi aj tak dnes nedostanem 😠

mimus
20. aug 2009

zasla som kuknut aj semzu 😅 som sa tu dlho neukazala, kedze uz vacsinou napisem len cez diplomaciu.
zuzula ty hras aj na alfe? ty si ale sikulka
ja som na alfe zacinala, ale tam ma blokli, kedze sme obaja s muzickom hrali na alfe
tak som skoncila na bete

titkovamiriam
20. aug 2009

ahojte!!! baby rabovanie mi ide som zvedava kedy sa niekto naserie a zrabuje aj mna 😅 😅

zuzulask
20. aug 2009

áno , hrám aj na alfe , tam sme v ali na 40 mieste a je nás 40.....nedávno sme sa spojili s jednou a tak .....a sme dcérou....a každý kto má 100.000 bodov mä právo ísť k materskej spoločnosti....tam mám skoro 58.000, bodov....tam som v podstate začínala, a keď som zistila že baby sú prevažne na bete tak somišla aj tam... 😀 😀 😀 tam som už smelšia....minule som rabovala jedného čo mál 190.000 v bodoch ale inaktívny....tak uvidím keď sa vráti... 😀 😀 😀 😀

zuzulask
20. aug 2009

zo začiatku som to tam chcela nechať , lebo ma vkuse rabovali......ale potom som sa naučila rabovať....no a teraz som hrdinka.... 😀 😀 , tam som už zverbovala 3 hráčov do našej ali....

titkovamiriam
21. aug 2009

ahiite tak ja z rabovanim len zacinam raz sa dari inokedy ,,hladam lode,,

zuzulask
23. aug 2009

ja som na alphe vybrala jednému všetka sklady, mal 4 mestá, a rozohnala celú army....a už si dal aj dovolenkový mód.....škoda.....

pacna
autor
24. aug 2009

baby tak mna vyraboval jeden dilinko je silnejsi ako ja len ma prekvapuje ze mam preplnene sklady a nic nevyplienil neviete prečo? 🙂 🙂 len mi ponicil armadu

zuzulask
24. aug 2009

no tak to neviem.... chodil jeden na efkak, a tiež jej ničil armádu a keď sa ho pýtala prečo , tak jej odpísal že zbiera body útoku a schválne si vyberá ľudí s dobrou army, že chce byť prvý v tabuľke....dili... 🤐

zuzulask
24. aug 2009

miriam tak si daj prešpehovať pevnosť , aby si poslala dosť vojakov...

pacna
autor
24. aug 2009

no okupuje mesto na mojom ostrove (nie moje) takze myslim ze pride zas

zuzulask
24. aug 2009

tak asi hej....aby nemusel porážať lode....

bianca
24. aug 2009

cafte.Ja som zahajila svoju druhu okupaciu u kocky co ma asi 14 prakarov a vedla dve ober farmy z ktr. uz tazim treti den a stale je tam toho dost tak si idem pomoct

pacna
autor
24. aug 2009

bianca ahoj 🙂

ma to stve lebo utocil v noci na mna musim vsetko previest ale ak mi zas pobije army postazujem sa v ali 🙂

bianca
24. aug 2009

paci a co sa nestazujes uz teraz?

pacna
autor
24. aug 2009

bolo to len raz no uvidime prestahovala som vsetko prec ale nejde mi do hlavy preco nic nevyraboval