Huawei hodinky a Samsung telefón

24. dec 2022

Prosim o radu mam hodinky huawei telefon samsung. Stiahla som si tu appku cez huawei vsetko uz som dala pridať hodinky a prihlasit sa a tam mi hodilo puzzle ako overenie lenže stale mi vyhadzuje chubu ze oroste som ich dala nesprávne tie puzzle uz chytám nervy preco mi to nejde.. Nemate prosim niekto skusenost? Dakujem

janka_lolo
24. dec 2022

Syn dnes dostal tiež nové Huawei hodinky a ma xiaomi telefón asi 4 roky a teraz hodinky Huawei gt 3 pro a pekne sa mu sparovali už bol aj testovať vonku na beh a všetko funguje tak ako ma

autor
24. dec 2022

@janka_lolo ale tiez ste mali to prihlásenie cez tie puzzle?? Overenie puzzlami?

dadka_bb
24. dec 2022

Aj ja mam huawei gt 2 hodinky a samsung tel. A hned mi sparovalo. Ziadne puzzle nepytalo

janka_lolo
24. dec 2022

Áno to mal tiež tak to overenie ale to bolo aj pri garminoch čo má dcéra a nikdy nebol problém

dadka_bb
24. dec 2022

Appku mam Zdravie. Huawei health. Mate toto?

janka_lolo
24. dec 2022

A ešte treba aplikáciu sťahovať cez QR kód a nie z obchodu play kde je neaktuálna

autor
25. dec 2022

@dadka_bb áno mam to stiahnuté cez huawei web.. Dala som oridat hodinky pýtalo vytvorit účet a potom mi dávalo overenie take puzzle spájať spájala som to dobre a vkuse mi vyhodilo že to js zle a neprešla som tym nechápem co s tym mam robit

autor
25. dec 2022

@janka_lolo áno tak som to urobila

autor
25. dec 2022

Dnes som to skúsila znova a islo mi to hned neviem ci vcera mali daky problem alebo co