Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

stvura
4. júl 2009

Baby, necitala som vsetko, ale len jete zdravo? Chcem sa pridat, ked na seba kuknem, tak ...brr...nemestim sa do nicoho od tehotenstva....jedine co mam problem je, ze nemam nikoho kto by mi postrazil maleho aby som mohla ist do fitka a som s nim cely tyzden sama a cez vikend skoro tiez vzdy sama, lebo muz robi tyzdnovky a po vikendoch na dome...

morenka
4. júl 2009

stvura...kludne mozes aj doma kym maly spi pocvicit troska ale sme tu aj take ktore necvicime len sa kontrolujeme v jedle...ked si pozries troska do zadu tak tam monca4ever napisala ake body by sme mali dodrziavat.... pridaj sa je to uzastne a ovela zdravsie ako nejake diety tu si panom sama sebe🙂

hasleerka
4. júl 2009

baby dnes som bola v hypke a videla tam rotanu, stála okolo 11,5€ ... neviete aká je ... mne sa doma moc cvičiť nechce, ale na tomto by som možno povrtela

zuza80
4. júl 2009

morenka ajoooj teba som dlho nevidela, ako sa darí?
ja sa tiež asi k vám pridám,už som niečo zhodila 90dnovou dietou, ale nejak sa neviem donútit ju znova dodržiavat, tak sa skúsim s vami zdravo stravovat,dúfam, že vydržím,pretože mna to jedlo tak láka

morenka
4. júl 2009

jeeej zuzi.....ahoj!!!! inak ako sa ti podarilo schudnut? dokoncila si celych 90dni?????
ja nie...ale som tu teraz...som tu dlho nebola lebo som nemala odvahu ale znova som tu a podpora na MK je uzastna....

zuza80
4. júl 2009

stvura-ja som tiež s malým stále sama a nemám nikoho na stráženie,už som si vravela, že budem cvičit ked zaspí,ale ešte sa tak nestalo. musíme prekonat tú našu lenivost a začat makat. predlžit prechádzky vonku s kočárom, nahodit rýchlejšie tempo a viac kopcov... myslím, že aj to by mohlo zabrat, čo ty na to?

ikatarina
4. júl 2009

Morenka - ja ju už tiež nedržím. Schudla nsom s ňou asi 5 kg a teraz si len strážim váhu. Ešte keby som sa dionútila 😀 pravidelne cvičiť...

morenka
4. júl 2009

juuj cvicenie je moja slaba stranka...akoze nic moc ale postupne si pridavam do svojho dna viac pohybu no uvidime...vsetko je to v hlave...🙂

zuza80
4. júl 2009

nevydržala som celých, išla som na týžden k mame a tam som sa rozožrala, zhodila som nejakých 11-12 kíl a držím si dole 10, takže jojo efekt nenastal-čomu som rada,aj ked žeriem ako divá.ale tomu od zajtra koniec, idem to tu poriadne preštudovat.

ludka111
4. júl 2009

Ahojte dievčatá. Dlho som sa odhodlávala do tejto témy napísať, lebo ako som tu čítala, tí, ktorí majú málo príspevkov su podozrievaní .... Ale za to som vás stále čítala, no a dnes som sa predsa odhodlala, že napíšem a chcela by som sa k vám pridať, ak môžem.
Danciacik:
mňa tá knižka od Norbiho tiež veľmi zaujala a idem ju tiež dodržiavať. Zdá sa mi to super. Pozerala som tiež na tú jeho internetovú stránku, celkom zaujímavá podľa obrázkov, čo sa týka textu neviem posúdiť, lebo maďarsky neviem, ale videla som, že sú tam i nejaké jeho recepty a tie obrázky jedál vyzerajú pekne a chutne, len nájsť niekoho, kto by to preložil do slovenčiny. No neviem či sa mi to podarí.
Ak niektorá viete po maďarsky, skúste PROSÍM na to kuknúť, ak sa vám chce. Možno to bude užitočné aj pre vás.

zuza80
4. júl 2009

ludka - ja teda po madarsky neviem, ale daj tú jeho stránku.

ludka111
4. júl 2009

Stránka je: www.norbi.hu
Malo by tam byť písané o ňom, tom jeho programe, o jeho žene (ona je fitneska), o kazetách, ktoré vidali a mnohých iných veciach. Trošku o jeho žene je písané aj v tej knihe, ale len málo o tom, že ten jeho program držala i keď bola tehotná i keď kojila, lebo je to nielen možné ale aj prospešné.
Neviem, ale naozaj ma to veľmi zaujalo a od pondelka idem na to, zajtra si idem podľa tých jeho pokynov v knihe zostaviť zoznami jedál a musím si aj rozplánovať cvičenie, a dúfam, že to vydržím a nepovolím, lebo ma teraz čaká veľmi náročné obdobie, ale dúfam, že s vašou podporou to pôjde, lebo nemám na blízku nijakého súputníka, ktorý by sa ku mne pridal a podržal ma, aby som nemala zajčie úmysly, ako kopu krát predtým.

morenka
4. júl 2009

no ta stranka vyzera dobre ale neviem s nej ani mäkke f🙂

mukky
4. júl 2009

ludka 111 preco su podozrievavi? 😕

ja sa tesim normal na stacio este dnes 😀

ja som papala toto;
r-2 jogurty
d-jablko
obed-mensia daval zivanskej
o-broskyna
v-stvrtku melona

Pitie;cista voda,neskor este caro s nizkot.mliekom a sacharidom

juj ale uz zacina hlad 😀 😀 😀

morenka
4. júl 2009

mukky ja ta obdivujem...velmi dobre ti to ide...len tak dalej....🙂

zuza80
4. júl 2009

mukky a ty máš taký istý čas ako my? mna by teraz nedostal cvičit nikto

mukky
4. júl 2009

zuza asi som nepochopila otazke..
ja nerada cvicim,ale ten stacionar je celkom fajn,hoci po par minut,ale predsa 😎

morenka dakujem,aj ja som na seba pysna 😀 😀 😀

ja som silna,ale nie som jedak,mne tie sladkosti po porode v noci a ku INTERnetu ucarovali 😀 😀 a k tomu ta stitna zlaza,ale vidim ze to ide 😀

morenka
4. júl 2009

no ja si myslim ze to uz nieje dobry cas na cvicenie telo sa uz uklada na spanok a nie na spalovanie kalorii...no ale kazdy ma iny rezim...🙂

mukky
4. júl 2009

moje telo len teraz zacina zit 😀 😀 ,ja som do 3 hore 😝 😀

morenka
4. júl 2009

mukky to vazne??? tak to ta obdivujem a o kolkej vstavas?

zuza80
4. júl 2009

mukky-myslela som to tak,že či žiješ v našom časovom pásme alebo v cudzine. a čo preboha robíš do tretej? a kedy spíš?

mukky
4. júl 2009

aha 😀
ja pozeram to co nestiham cez den..dnes si kuknem priatelov,alfa,nejaky filmik,som tu,a kade tade 😀 a spim doobeda s malym,maly mi pospi 3,4 hodky

mukky
4. júl 2009

a som na sk

zuza80
4. júl 2009

a to ti stačí?ja teda dnes riadne pretahujem,chodím už o desiatej.ja spat 3-4hod denne, tak nepotrebujem dietu.

mukky
4. júl 2009

maly vstava ako kedy,dnes pred 7..ale aj ocko ma chape a ked je doma necha ma dospat,on chodi spavat skoro 🙄 😝

ja uz ako decko som nevedela skoro spat,do noci spom citavala knihy..

morenka
4. júl 2009

pááánecku a to niesi unavena ked mas taky rozhodeny spanok? ja by som bola zničena...ja som napriklad od desiatej neschopna sa ucit do skoly...ked odbije ta hodina niesom uz schopna nicoho...a hlavne nie aktivneho ako je cvicenie uz len sedim alebo lezim...fakt klobudk dole...a krasne ti idu kila dole...juuuj aj jjaaaa chcceeeemmmm..🙂

mukky
4. júl 2009

staci..o desiatej,?tak skoro som asi este nikdy nespala 🤐

mukky
4. júl 2009

no ale vidite kolko je hodin a ste hore 😀 😀

morenka
4. júl 2009

no ale som schopna len pisat a nie byciklovat🙂

zuza80
4. júl 2009

a ja čakám mužíčka,že v akom stave príde z pivka, ale cvičit nee. to ta fakt obdivujem 😉