Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

rejocka
28. júl 2009

🙂 no zoja pekne a to za koľko týžňov? 🙂 No pridaj foto pred a po,aj ja by som mohla niečo pohladať,aj keď takých veľa nemám 😅 nemala som sa chuť fotiť 😉 a ak tak dieťa pred seba 😀 😀 😀 😅

mukky
28. júl 2009

rejocka myslim ze v tej teme som ta nevidela,ale v nejakej inej...a poriadne davno,no ja som tu rozlietana tak uz neviem kde 😀
dik za maleho,je to taky smejko...a tiez mu nechavam dlhe vlasy,paci sa mi to na chlapoch 😀 ,moto som si vymyslela,nic ine ma nenapadlo 😀
a na tej foto si stihla,kolko chces schudnut?

mukky
28. júl 2009

zoya supis 😀
ja som sa odfotila zo vsetkych stran len v spodnom pradle ako dokaz 😀 😀 ,hned v prvy den,aj manzel tam bol a videl moje odhodlanie tak nesmiem polavit,i ked jemu to je sumafuk jedno asi 😝 ,ale nie,asi je rad,ved ja som bola vzdy pred tym sexica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐
ja uz len takych 20 kg aj nieco a bude dobre 😀

rejocka
28. júl 2009

🙂 aj ja som malým nechávala dlhé vlásky,mali také kučeravé 😉 ,aj mne to príde milé a také frajerské,potom druhý rok v škôlke sme ich ostrihali no dominka,lebo učiteľka nemala čas 😠 ho česať,tak potom sa chcel aj Dávidko,tak teraz mám 3 chlapov doma s pár milimetrovými vlasmi.No mukky,ja som začínala vo februári 83kg pri výške 169cm na 90dňovke,dala som dole 10kg 🙂 ,potom som normálne jedla,len večer už pomenej a hlavne šalátiky a také ľahké a nič som nepribrala 😝 teraz mám tých 71kg a veru ešte mi treba 😀 😀 😅 ,no chcela by som na 65,ale aj viac poteší 😀 ,ale ide mi to už pomaličky 😠

mukky
28. júl 2009

a tam na tej vlakovej stanici mas kolko kg ?? 😕 Tam sa mi teda zdas chuducka...90 dnonu by som nevydrzala ..nemam take diety rada,su velmi obmadzujuce a clovek je z toho na hlavu..moja sa mi paci..aj delena sa mi pacila,pri nej som schudla 25 kg za 8 mesiacov a nebola som hladna..

claudee
28. júl 2009

rejocka, výkyvy počasia mi ani nespomíííínaj 😠 ja som meteosenzitívna, viackrát som už predpovedala dážd a sneh 😀 a veeeeľakrát mi to aj vyšlo žialbohu 😒
tiež som myslela na to, že snád počasie si zo mna robí dobrý den...ale už piaty den za sebou? a neutíchajuca bolesť? samozrejme, ked som pod paralenom, vtedy ma nebolí.

no nič, neriešme už moju hlavu. hádam to prejde tak, ako to prišlo... z ničoho nič 😉

rejocka
28. júl 2009

🙂však delená je vlastne niečo také ako 90-dňovka,no ale pekne si schudla a teraz máš koľko?a na koľko chceš ísť a pri akej výške,No na tej vlakovej to sú chlapci ešte malý to je tak dva aj pol do zadu,no možno to tak vyzerá,že chudo posobím,ale zase tam je malý predomnou 😀 ,asi takých 68kg,potom som sa rozjedla 😀 ,s manželom po večeroch-no on spaluje ako drak a ja som ukladala 😀 ,potom som išla robiť,tak tam s kolegyňov kto aký koláč upečie-no a neochutnaj 😀 😅 ,inak aj ona držala 90dňovku vtedy,a má 56rokov 🙂 ,tak sa nám chudlo lahšie,tak teraz som rada,že možem s vami dávať dole cm,tie sú doležitejšie 😉

rejocka
28. júl 2009

no Claudi,nech ti to čo najrýchlejšie prejde,lebo je to riadne vyčerpávajúce ☹ ,skús aj matový čajík,raz mi to jedna dr.poradila,že je taký uvolňujúci 😉 ,a ty koľko vážiš a chceš dať dole?Zajtra si idem kúpiť tú Mončinu polievočku,maggi slepačiu 😝 😝 😝

claudee
28. júl 2009

rejocka, neviem koľko vážim 😅 totiž...bojím sa toho čísla 🤐 ale cez víkend sa odvážim 😕 vidím to na takých 80kg 😠 😠 😠 ale v pondelok to sem hodím presne 😝
..pijem zelený čaj a spalovač tukov. matovy doma nemám..

rejocka
28. júl 2009

jáááj ale matový na bolesť hlavy 🙂 má takú príjemnú voňu,že ti nevadí a snáď troštičku pomože 🙂 ,no ja zase musím váhu odložiť,lebo ma stále láka sa vážiť-no závislosť---odkladám a odvážim sa o 2 týždne 😝

zoya1
28. júl 2009

Tak ja keď som sem začala chodiť a chudnúť tak som vážila 95 kg (všetci tvrdia, že to nie je možné 🙂 - vraj musím mať ťažké kosti, ale váha neklame) a teraz mám 90 kg. Už len 20 a som za vodou. Inak ja si nepamňtám že by som niekedy vážila menej ako 70 kg - možno na základnej škole 😀 😀 😀 . Ale aj tak som krásna 😀 😀 😀

rejocka
28. júl 2009

🙂 jasné všetky sme krásne 🙂 ,a ešte len budeme 😉 ,to bude paráda,no ty si si zacvičila a ja len ťukám do pc 😀,mali by sme si spraviť nejaký chudnúci plán -tabulku s kg a cm teraz a ako to pojde pekne dole 🙂,no len ja neviem ako to zmajstrovať 😠,je tu nejaká pc-expertka 😲

rejocka
28. júl 2009

🙂 no už tu asi nikto nieje,tak pokojnú nocku všetkým,tak nech máme ráno o kg menej 😀

zoya1
28. júl 2009

no tak ja sa na to podujmem ale pošlite mi do IP vaše terajšie ideálne miery 😎 , a môžme sa dohodnúť že tabuľku budeme obnovovať napr. každé 2 týždne

rejocka
28. júl 2009

supééér ja súhlasím a zajtra sa vyjadrite ostatné a v piatok pošlime zoyi udaje do Ip a o 2 týždne ,alebo ako chcete porovnáme--ok?teším sa pááávďaka zoyi 🙂

zoya1
28. júl 2009

nema problema

rejocka
28. júl 2009

len si napíšme kde budeme merať,hrudník,pás,brucho-aj to je doležité 😀 ,boky,s sed, stehná,lytka,ruky,alebo ako?keď si to budete čítať tak napíšte baby,aby zoya mohla spraviť tabuľku,dobre Monči možeme,? 😉

zoya1
28. júl 2009

Idem do hajan, lebo zajtra idem od rána s deťmi do Maďarksa na kupko (od nás je to len 40 km), takže ráno balíme tašky, šup do auta, ocko do práce a my šantiť. Ale večer mám nočnú tak sa musíme vrátiť už okolo 16,00 h. Ešte som dnes napiekla deťom české buchty a neochutnala som - ale pochybujem že zajtra oddolám. Keďže neviem po maďarsky ani prd, tak ak nechcem byť hladná alebo tam všetko ukazovať rukami nohami, tak zjem buchtu a hotovo. 😲

rejocka
28. júl 2009

😀 zoji,tak buchtu a hotovo,aj ja by som to tak vyriešila,tak dobrú noc a vyšantite sa zajtra 😉

janette4
29. júl 2009

zoya,jedna buchta ťa nezabije

mne sa blíži mrcha,tak sa neviem dožrať sladkého,už som si dala jeden riadok várovej čokolády,aj 2kopčeky zmrzliny ☹

inak R:músli s mliekom,káva
O:kuratko s ryža,čalamáda
O:melón
na večeru bude asi cukinová placka.

mukky
29. júl 2009

ja mam tiez chut na sladke a vecer si dam asi zmrzku alebo lentiliek zopar,tiez mam pred mrchou..preto som sa dnes vzdala skveleho obeda a jem len ovocie a jogurty,na veceru budem mat kukuricu,za trosku toho sladkeho mi to stoji 😀

claudee
29. júl 2009

tiež poznám dôverne tie všelijaké chute pred menzesom 😠
no dneska sa držím ukážkovo.. ráno som mala tenký plátok celozrnného chleba s paradajkou..na obed ryžu so sťavou a kapustu...na večeru si dám nízkotučný jogurt s vločkami.
cvičiť som mohla zase len polhodinu, ozvala sa bolesť hlavy ☹ ale neskôr pôjdem ešte hrať tenis...a skúsim vyliezť aj na bicykel, hádam nebudem zase musieť zliezť kvôli hlave 😖

hasleerka
29. júl 2009

zoya to bolo krásne, že aj ked máš 70kg aj tak si krásna ... to si aj ja hovorím 🙂 🙂 🙂 ... len aby som ich už mala ... inak ja už tabulku mám, ale mne to bude fakt dlho trvať, bo ja vôbec necvičím, ale aspoň tie sladkosti stále nevyžieram ... mňa budete len vy poháňať svojimi úspechmi

zdenka112
29. júl 2009

ahoj dievcence ja som sa dlhsiu dobu neozvala uz som dala 2 kila dole,uz nemam 65 ale 63.chcem dat tych 5 kil dat dole.akurat mam pred mrchou tak dufam ze nebudem mat zrucie manevre na ladnicku. 😀

rejocka
29. júl 2009

🙂 Ahojte dievčatá ako sa vám dnes darilo?ja som sa až teraz dostala k pc,urobila zopár skracovačiek a idem poslať Zoyi miery 😀 ,claudi ako?Ešte ti je zle?Mukky tu si?a buchtičky ako dopadli Zoi?Ani Monča tu nieje,ani ostatné chudnúce 😀 asi cšetky dovolenkujete a je vám fajn 😉 Zdenka super 2kg dole 🙂 ,no teraz máš takú váhu,akú by som ja chcela dosiahnuŤ-63 🙂 fuu,no ešte dlhá cesta ma čaká 😉

hasleerka
29. júl 2009

rejocka ja som stále tu , každý deň vás čítam ... ale zas sa nemôžem pochváliť ... moc som toho cez den nezjedla a večer som bola takáááááááá hladná, že ked som o 8 robila deckám cestovinky so syrovocesnekovou omáčku, tak som za menší tanieriček zjedla ... a cvičiť kdeže !!!!! ... nie som taká super ako vy, ale odkedy som tu s vami, tak sa hlavne neprežieram a to je u mňa pokrok ... ja túto tému hádam aj 5 rokov budem držať 😀 😀 😀

mukky
29. júl 2009

zdenka tak super 😵

rejocka ahoj,som tu...

rejocka
29. júl 2009

😀 haslerka,neboj ani ja som neni taká veľá cvičiteľka 😀 ,ja som si dnes zase 3šišky dala,také čerstvučké s džemíkom 😝 😅 ,no veď to aj ja sem chodím pre motiváciu 😅

rejocka
29. júl 2009

🙂 baby je tu nová téma krvné skupiny a chudnutie,tak ja kuk tam-no mám A-skupinu,takže ja vlastne nič nemôžem 😀 😅 ,to som dopadla,jogurty nie z kravského mlieka 😲 ,mäso vobec,pečivo vobec,ovocie nič moc 😀 😀 😀 ,no pridalo mi to na optimizme 😀 ,dnes som mala aj mäso,aj jogurt 😝 , 😀

mukky
29. júl 2009

rejocka 😀 😀 😀

ja som zvedava zajtra na vahu,ci sa nieco opat pohne...