Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

janette4
3. sep 2009

bambilka,keď len 12dní, to skús tú 2týždňovú

http://wanda.atlas.sk/dieta-podla-hany-zagorove...

janette4
3. sep 2009

čo poznám ľudí,ktorí ju držali,schudli min5kg a váhu si udržali.ja sama som ju držala,ale stále som ju porušovala,schudla som len 2,5kg,ale je pravda,že keď som začala zasa normálne jesť,už som ich naspäť nenabrala.

hasleerka
3. sep 2009

monca zatial som doma na MD ale už pomaly zháňam prácu ... krásne si uži dovolenku 🙂

zuza80
4. sep 2009

dobré ránko, tak ranajky sú za nami, celozr.rohlík so šunkou, syrom a ladovým šalátom. teraz som dopila caro s mliečkom. a vy ako?

duska1122
4. sep 2009

ahoj ja som bola v obchode mam jogurt s musli. taka som znicena frajer rano vstaval o 3 na skolenie do prahy a uz som nemohla spat ked odisiel sa citim ako mechom udreta.

zuza80
4. sep 2009

no to poznám. kávička ta neprebere?

duska1122
4. sep 2009

no skusim aspom budem hore kym pride vecer ale jedna asi stacit nebude 😀

mukky
4. sep 2009

ahojte,ja mam za sebou jogurt a cistu vodu asi 2 pohare.Vobec netusim co dnes budem jest..vcera som mala straasne blby den,tak padllo par sladkeho za obet,ale uz som kludna 😀

simka9122008
4. sep 2009

Ahojte tak ja som ráno o 6.30 pila kávu, potom som odniesla malého do školy, potom nejaké behačky v meste, tak až teraz som do seba šupla pohár džúsu a idem rozmýšľať čo na obed

patrac
4. sep 2009

damy ja vam nechcem do toho kecat, ale vsetky pisete iba o dietach, a co cvicenie a pohyb? Denne 3km behu alebo 50min aerobiku a urobili ste pre svoje zdravie super vec, nie len ze schudnete ale hlavne budete zdravsie.
Ja viem, dieta je jednoduchsia ale ak chcete chudnut seriozne treba pre to nieco urobit...

zuza80
4. sep 2009

patrac,ale to my vieme a cvičíme, možno nie všetky,ale ked sa idem zapojit do témy,tak si prečítam viac strán dozadu a nesúdim podla poslednej stránky 😉 a nebavíme sa o diete,ale zdravšom stravovaní 🙂

morenka
4. sep 2009

ahojte dievcata....

dlho som tu nebola lebo som bola lajdak....velky....podla vahy som nepribrala ale jedla som nezdravo....
snazim sa znova a znova zacinat ale nejak sa mi to nedary.....
dnes znova zacinam...no uvidime ci sa to podari.....snazim sa snazim sa ale aj tak moja lenivost a lahostajnost je silnejsia....
teraz ma to stve o to viac pretoze o tyzden idem na svadbu a kupovanie siat je nieco strasne...ale uz ich mam sice su take univerzalne ze nemaju ziadnu formu len volne a naskladane...ale som rada aj za to....
tak idem na to.....dnes od znova a znova....🙂 moj priatel si dal zavezok ze schudne 10kg tak a ja niesom o nic horsia,vsak? 🙂

drzim palceky....vsekym a pekny dnik prajem.....

duska1122
4. sep 2009

patrac ja necvicim ale jasne ze viem ze by som mala len som mala seknuty chrbat tak moc nemozem. ja som zabudla aj na desiatu aj na obed ani som si nevsimla kolko je hodin idem rychlo cosi vymysliet aby to neskoncilo vecernym najazdom na chladnicku

janette4
4. sep 2009

patrac,veď my aj cvičíme.ja napr.nezvládam beh ani aerobic kvôli silnej astme(a "kozami" by som si rozbila hubu 😀 ),ale každá cvičíme ako vieme,koľko máme času aj kondíciu.

ja dnes raňajky káva,desiata celozrnné pečivo,na obed asi 2PL granadíru(synátora nejako neoslovil,tak som si dala ja) a 1rajčina.

duska1122
4. sep 2009

😀 😀 😀

patrac
4. sep 2009

@janette4: ak mas silnu astmu, tak to ti asi klasicka medicina velmi nepomaha.
Homeopat Kim Elia tvrdi toto: "Pomerne jednoducho sa homeopatiou liečia chronické civilizačné ochorenia, napríklad toľko rozšírené alergie, astma..." cely clanok tu: http://zdravie.pravda.sk/cielom-homeopatickej-l...

vyskusaj mozno pomoze 😵

janette4
4. sep 2009

patrac,vďaka

janette4
4. sep 2009

duska,nesmej sa,vážna vec 😀 😀 😀

duska1122
4. sep 2009

nie ja ze by si si s kozami rozbila hubu to mi je povedome 😀

janette4
4. sep 2009

ja som pochopila,že to je ti smiešne.aj ty tak?

duska1122
4. sep 2009

hej tak dajako. 😀 😀 😀

hasleerka
4. sep 2009

patrac, no ako už napísala zuza80, my tu diety nedržíme, len sme si upravili stravu po svojom ... mne napr. táto téma pomohla dosť psychicky ... ja som denne zjedla aj 3-4 horalky a teraz možno 1 tak 1xza2 týždne ... ja si myslím že nám tu ide skôr o psychickú podporu

hasleerka
4. sep 2009

janette ja ked chodim na aerobic a trochu viac tam hopsáme, tak si ich pridržiavam rukami

duska1122
4. sep 2009

to je tiez sposob ja si davam tesne tricko aby to nejak drzali 😀

janette4
4. sep 2009

baby 😀 😀 😀

ja som si ich tak pridržiavala v škole,keď som sa za ne hrozne hanbila.mali sme dvoch telocvikárov a keď sme mali skok do diaľky, keĎ som sa rozbiehala,držala som si kozy.mňa to bolelo,keĎ mi nadskakovali a im to bolo ohromne smiešne.

simka9122008
5. sep 2009

Janette tak taký problém som mala aj ja, teraz ma to už netrápi, vychovala som si na nich moje 2 deti, to je hlavné

duska1122
5. sep 2009

tak ja som mala na telocvik ucitela a ked sme mali skakat na svihadle tak som mu povedala ze nebudem skakat lebo mi cumi na kozy a od tej doby som nic take nerobila chudak ucitel sa hambil.inak idem na vikend k sestre tak sa pokusim nejest drzte mi palce. a p.s. dnes sa mi lahsie zapli nohavice a v tricku mi netrci brucho 😀

zuza80
5. sep 2009

no vidím, že my tu problém s malými prsiami nemáme. ja sa tiež pridávam k vám do klubu "prsnatých". som sa tu pobavila 😀 najlepšie boli teraz,ked som odstavovala, tak velké a tak naliate, že keby som niekoho s nimi praštila, tak ho zabijem 🙂
no ale k téme
hasleerka,tak to sa super ovládaš, ked si tie horalky tak obmedzila, obdivujem.ja som teda tiež nemala od podnelka žiadnu maškrtu,ale pripisujem to tým tabletkám, že nemám na nič chut. keby som ich nemala, tak sa asi neovládnem, teda nie asi,ale určite.
morenka-ty tiež stále začínaš ako aj ja, musíme to už zvladnut, držím palce
dnes som si dala na ranajky jogurt, caro s mliečkom a idem sa dorazit jablkom. na obed si spravím kuracie stehienka, upečiem si ich na kyslej kapuste.

zuza80
5. sep 2009

duska jest musíš, ale nežrat 😉

janette4
5. sep 2009

duska príjemný víkend a ako ti napísala zuzka, pekne jedz,ale cica nežer!!! 😀

ja na raňajky cornflakesy s mliekom a káva.