• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ideme chudnúť a seriózne !

21. januára 2014 
ahojte tak mame dalsi den pojdem mrknut co dobre mame dnes na ranajky zatial v pohode celkom az na jednu kavenku.
21. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne sa tak stiahol žalúdok, že už mám problém zjesť aj vajíčka, dokonca dnes mi bolo blbo s paradajok a tuniaka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka zle s tuniaka bolo aj mne ani som ho nedojedla. a vecer samotna sunka to som zvedava bez chleba si to neviem predstavit
21. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ani ja, len k tomu sú aj paradajky a z tých mi je tiež blbo, tak neviem, asi si to vynahradím jablkom a bude
21. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si dam jablko aj vcera som si dala radcej. inak simka ako to vydrzis ja som taka strasne hladna :grinning: sa tu nalievam ako kacica aby mi neskrkalo v bruchu ale asi si dam aspom jogurt
21. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a potom začnete zase normálne jesť, či to už budete stále držať tú dietu ... ved by som umrela nedať si čertvý chlebík so šunkou ... ja sa idem teraz najesť a už dúfam nebudem večer vyžierať ... s tými horalkami sa stále držím, nevyžieram :wink:
21. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj mna napadlo ze ak s tejto diety schudnem a zacnem normalne jest nevrati sa mi to naspat? tak hadam nie. a ktovie ci schudnem, s antikonc. je to hrozne tazke a ide to pomaly
21. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky co to prosim vas mate za dietu?ja som uz zo seba zufala priberam a nechapem z coho takuto vahu som v zivote nemala.Viete mi poradit?Dakujem!!!!!!!
21. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska, no podľa toho, čo si predstavuješ pod tým, že "normálne" jesť :grinning: určite ak by si sa začala prejedávať alebo sladkosti, váha pôjde hore.. to je samozrejmé :angry: ale pokial by si sa stravovala s rozumom, myslím, že by nemal byť problém váhu si držať..
21. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudee, no ja mám v pláne po tejto diétke jesť delenú stravu, čím menej pečiva, sladkostí a nejesť po 18.00, na kávu bez cukru som si už zvykla, čiže v tom budem už asi stále pokračovať, takto by sa ti mala váha udržať
21. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby videli ste v telke tú ženu čo schudla hypnozou ... za 1mesiac asi 8kíl potom ešte, celkovo asi 13kg ... dnes večer sa idem dať mm zhypnotizovať :grinning: joj keby to fungovalo
21. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja na také veľmi neverím, ja skôr priškrtím v strave, to mám istejšie
21. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak diky baby za ignoraciu ale nevadi.
21. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrealv niečo mi ušlo, sorry, pripomeň nám to
21. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba som vas chcela poprosit alebo opytat sa ze ako to chudnete.
21. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pošlem ti diétku do IP, oki
21. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj tak to si hrozne zlata dakujem velmi pekne a tiez aj ze si mi odpisala.krasny vecer.
21. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš to tam, aj tebe a všetkým pekný večer, prajem
21. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este prosim ta ako dlho to treba dodrziavat?
21. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak asi 2 mesiace určite, podľa toho na akú váhu sa chceš dostať, ja som dala za týždeň dole 2 kilá
21. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si dobra,to je super.dakujem a drzim palce nech sa ti dalej dari.
21. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa neprejedam len to sladke a malinovky. tak sa budem musiet snazit alebo sa zacat pravidelne stravovat :sweat_smile: hasleerka ked sa mu to podari tak si ho poziciam. na tu hypnozu, samozrejme.
21. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dlhšie som tu nebola,akosi som sa "rozožrala"chvalabohu som naspäť nepribrala..ale od pondelka zasa chudnem,len cvičiť sa akosi nemôžem donútiť.takže zase sem budem chodiť častejšie.

a nemám čas čítať do zadu,ale dúfam,že sa vám v chudnutí darí, schudnutým gratulujem a snažilkám držím palce a prajem pevnú vôľu. :slight_smile:
21. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrealv ja niežeby som ťa ignorovala, len ja dietu nedržím, tak ti ju ani nemôžem poslať

janette mne sa v chudnutí vôbec nedarí, ale ja tak sem stále chodím a snažím sa

duska, jasné požičiam na to hypno :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekne ranko dnes som po dlhej dobe spala az do 8. vcera vecer som si dala nanuk :confounded: tvarohovy. :zipper_mouth: no ale ta dieta je fakt tazka cely den som hladna, aj po tej sunke na veceru som myslela ze s nej budem najedena a za hod. mi skrkalo v zaludku. hasleerka diky aspom na tu cokoladku aby som prestala jest. :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak ja som to nejako vzdala, ale sa snazim byt co najmenej doma aby som co najmenej zjedla :sweat_smile:
22. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska raz za čas čokoládka nehrozí, ved chcem byť predsa šťastné ... a inak ako pokračujete???
23. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka, ja som nejak ochorela, bolí ma hrdlo a celý človek všetko z jedla mi smrdí a už asi týždeň mi je blbo z vajec, paradajok a tuniaka, jediné čo zjem z tej diéty, je celozrnný rožok, šalát, kuracina, ananás s jogurtom no dnes mi je fakt zle asi zo všetkého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja to nejak nedodrzujem lebo mi to nechuti jest. v podstate s toho zjem len to co napisala simka :grinning: vsetko ostatne brrr. inak som pozerala ste to co jete a ma vystrasili ze pri takychto dietach chudne clovek svaly a len malo tuk. ze treba jest viac tak som zmetena s diet :confused:
24. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čooooooooooooooo, tu sa už nechudne :astonished:
26. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok