Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

monca4ever
autor
25. jún 2009

Kočky toto sú totálne základy toto treba dodržiavať ked dakto dačo, pýtajte sa
😉

Pite viac tekutín 2,5 – 3 l . Vhodné sú čaje na podporu chudnutia a detoxikáciu (Styler tea, lymfatické uzliny, obezita), pramenitá voda, živá voda, Pi aqua. - dôležité 🙂
Raňajkujte, sacharidy cukry konzumujte len do 12,00 hod. Uprednostňujte len prirodzené sacharidy ako sú ovocie, ovocné šťavy čerstvé /nie krabicové / sušené ovocie, med, produkty z celozrnej múky. Pri chuti na sladké odporúčam prípravky KROMISAN, CITRIKROM..
Hlavné jedlá , redukujte na polovicu, najmä prílohy. Kto jedáva veľa príloh, odporúčam užívať CLA FIGUREL 80+kromi, FIGUREL a také 🙂
V chladnom počasí uprednostňujte teplú stravu (dusená zelenina, grilovaná zelenina, ryby, zeleninové polievky, biele mäso)
Ku každému jedlu jedzte kúsok čerstvej zeleniny, najvhodnejšia je u nás pestovaná. Zlepší sa trávenie a budete mať pocit sýtosti.
Používajte len kvalitné tuky s vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín – olivový olej, ľanový olej, sézamový olej. Nekonzumujte žiadne margaríny, radšej maslo, alebo masť.
Vyvarujte sa tvrdého alkoholu a sladkých likérov. Semtam ja tuto prehreším najma pivko 😅
Večer konzumujte už len bielkoviny ryby, mäso , vajcia, tvaroh, jogurt + zelenina. Veľmi sa mi osvedčila metóda delenia stravy podľa Norbiho – kniha „Norbiho tajomstvo“.
Hýbte sa !!! Pri chudnutí je pohyb neodmysliteľný. Zabudnite na večerné vysedávanie pri televízii, nájdite si taký druh pohybovej aktivity, ktorá Vás bude tešiť, nie trápiť. Vaša telesná aktivita sa prenesie na Vašu duchovnú rovinu. Život je pohyb a pohyb je život !!! Pohyb môžete doplniť vhodnými masážami.
Zmente myslenie- chudnite s potešením, robíte to pre seba, chcete predsa kvalitnejšie žiť.

sedmokrasska
25. jún 2009

Monca, ako krasne si to napisala. Viete holky, ja si tiez cenim kazdu skvelu radu 😎

Casom, mozno aj ja budem taka fundovana 😎 citim sa zle, ze som dnes tak zhresila. 😔

janka_pn
25. jún 2009

prave som dorazila z aerobicu, som znicena, ale jest uz nebudem, i ked by som si daco dalaaaaaaa 😝 .

ashley, kto si??

monkula, fakt tie ocka maju kraaasne 😵 , tvoj model je teda kockos 😀

sedmokraska, vsetky budeme fundovane ked schudneme 😀 😀

sedmokrasska
25. jún 2009

tak tak janka. uz sa nemozem dockat, kedy budem mat nejake kila dole. 😎 a som rada, ze v tom nie som sama. 😅

janka_pn
25. jún 2009

sedmokrasska, nestresuj, niekedy treba aj zhresit, nastartuje sa tym metabolizmus. zajtra si daj odlahceny den a bude to supis pupis 😉

sedmokrasska
25. jún 2009

no ja na ovocnych stavach nevydrzim, ani o vode. neviem. hm 😒

janka_pn
25. jún 2009

mne dost pomaha husta nezasmazena zeleninova polievka a kludne aj s celozrnnym rohlikom na obed a vecer bez neho. zasyti a daj tam len to co ti chuti. jest ju mozes stale. na ranajky daj vlocky, ovocie, mliecko, kafe.

monca4ever
autor
25. jún 2009

sedmokrasska díky za pochvalu kočka 😎

janka pn supéééér si mi príkladom 😉 aj ja
som hladnááá ale nič už nechcem jesť...

A zelenonová polievka fakt odporúčam...

monca4ever
autor
25. jún 2009

idemm kukať zúfalé manželky papa kočkýýý
pekné sny 😉

mukky
25. jún 2009

ahojte,monca videla som foto,dobra zmena..napis nam co ta nastartovalo chudnut,aky impulz..a ake si bola dieta a neskor?Chudsia alebo pri sebe?

Ja som bola vzdy stihla,asi do 18 tich apotom bum,nastartovala to najprv antikoncepcia,z ktorej som asi za 3 mesiace pribrala 6 kil a potom to uz islo dole vodou...no ale schudla som potom 25 kg za 8 mesiacov,na 41 kg.Ale uz som potom z toho az ochorela skoro,bala som pribrat,a tym aj viac jest..asi je najlepsie dat si nejaky strop a udrziavat ho,a pod neho uz neist,aby to nebolo na hrane..hoci som teraz tucna,som stastna,mam krasneho a zdraveho syna a super manzela....

ale aj tak chcem zhodit ,nie koli okoliu ci manzelovi..ale koli sebe,po porode som mala o 14 kg menej ako mam teraz,a bolo mi lahsie,ved to poznate,dnes mam najvacsiu vahu od narodenia 😝 ,ale aj stitna zlaza za vela moze,takze aspon to ma trosku upokojuje,lebo ja velky jedak nie som,len tie sladkosti vecerne musim vylucit a viem ze kila pojdu dole...teraz som zavisla na lentilkach 🤐 😝

no ale najviac ma stve ze ideme v auguste do chorvatska a ja nechcem ist prave koli tomu....asi si kupim mnisky habit 😀

mukky
25. jún 2009

ja pijem cistu vodu z vodovodu uz asi 2 roky,dovtedy som pila slakde coly a fanty na litre..maximalne mozno raz za mesiac si dam tang,je nizkoenergeticky,alebo obcas na nejakej navsteve pohar nejakej sladkej vody..ale aj tam si pytam vodu z vodovodu vacsinou 😀

monca4ever
autor
25. jún 2009

mukky ja som stále nosila gate du gumy a
velké metalové tričká tak som si ani nevšimla
ako priberám. Raz som si chcela dať staré rifle a že
e-e.. tak som to ešte trochu ignorovala ale
už to bolo moc. Tak som sa zaťala a tie staré
gate mi už padajú....Ja som bola od narodenia chudá
ked som mala 8 som bola tučnejšia potom od 11 do
14-15 štíhla no a doteraz tučibomba, ale už zhadzujem
a mienim pokračovať. Ale 41 kíl 😔 ved tam ide o život.
Menej ako 55 by som ani nechcela...
Opatrne s chudnutím, oki? 😉 kolko máš cm?

mukky
25. jún 2009

monca no ja som mala vrtka dobre vari 😀 😀 Mam 152 cm,takze to bolo vcelku v norme,no mala som mat tusim 45 kg podla tabuliek..a teraz mam skoro o 30 viac 😠

mukky
25. jún 2009

a ty mas kolko cm?

najsrandovnejsie je ze ja viem vsetky pravidla ako chudnut,co jest,ale taka som stastna z toho mojho synceka ze nemam chut sa nutit do niecoho,i ked ten pocit ked sa schudnu co i len 3 kg je krasny 🙂 🙂

monca a kolko mas rokov?babo asi este nemas..,v pase nevidim

felicia1
25. jún 2009

baby ktore chcete vidiet foto ako som isla dole v cm za mesiac a pol dam heslo,mam to na inej stranke,nakolko tu by to bolo zmazane

mukky
25. jún 2009

felicia ja sa rada pozriem 🙂

monca4ever
autor
26. jún 2009

mukky 😀 😀 😀
tak to je lelkom ok ked máš 152cm ale aj tak je
to už na hranici...Tal 47kíl si stanov métu....
Ja mám 170 cm a 66kíl momentálne... Chcela
by som mať 55kíl ale ja prestávam takto kruto
diétovať akonáh,e budem mať ploché bruško, čo
je môj vľký sen 😝

feli daj link 😉

monca4ever
autor
26. jún 2009

mukky 20 mám a deco zatial nie aleisto
chcem mať 2 deculká..Momentálne mám
školu, priatela, veľký dom a 2 psov tak sa
nenudím 😝

mukky
26. jún 2009

felicia blahozelam 🙂

mukky
26. jún 2009

tak ja uz som zjedla na silu banan,neskor si dam jogutr..u babky bude poobede zapekana zelenina,vecera jogurt..prechadzka v meste,no vyzera to na pekny den 😀 xr cgh bv to posledne som nepisala ja 😀

monca4ever
autor
26. jún 2009

mukky správne trebe ranajkovať..Tvoje malinké
je akéééé chutnučké 😵

ikatarina
26. jún 2009

Taj ja som sa včera prinútila iba behať. Vždy si poviem, že keď dobehám, ešte podem cvičiť,, ale... ☹
Kočky, ja keď čítam, čo jete - asi by som umrela od hladu. Ja sa snažím jesť 5xdenne, ale mám problém, aby som nejedla medzi tým. Čo je tiež niekedy problém 😀 😀 . Teda väčšinou. Ale keď nechcem schudnúť, len spevniť, by to nemalo vadiť, alebo áno?

monca4ever
autor
26. jún 2009

ikatarina ak chceš len spevnovať ta je
to v celku OK 😉 ... Ja neviem jesť 5 krát
denne ja sa donútim na max. 4 jedlá 😅

ikatarina
26. jún 2009

Ale ja myslím tie kraviny pomimo : sladké, slané, ovocko.. 😀

mukky
26. jún 2009

monca dakujem 😵

ikatarina ja jest nemusim ani,ale tie sladkosti nocne nesmiem ☹ ☹ a verim ze kila pojdu dolu..ale cvicit vobec nemam chut 😖 ..no ale asi si pojdem dnes pozicat stacionar,myslim ze ho pouzivaju iba ako vesiak 😀 ,manzel ked vstane sa mozno potesi 😀 ,tajne..ale je super,no som skodoradostna..ze aj on pribral 4 kg,len 4,ja 14 ☹ takze chce tiez dietnejsie sa stravovat,co je super..ale on zas ma rad spotr,jeho plus..bycikel a posilovna

mukky
26. jún 2009

a poprosim ho nech ma pofoti z predu aj zo zadu,ale radsej sa na foto kukat nebudem 😀

monca4ever
autor
26. jún 2009

ikatarina to veru nieje dobré... Ked chceš sladké
tak radšej medík sušené ovocíčko a také...
Slané odstav nejako moja lebo takto to nepojde moc...

mukky neni zač ved ja len pravdu 😉
potom pridaj fotečky..

pegas174
26. jún 2009

petka m, no na spinning som chodila neviem presne mozno pol roka 2x za tyzden, schudnut som ani neschudla, ale skor som ziskala super kondicku. ale ked budes spinningovat a aj spravne jest, urcite zhodis. ja som sa vtedy v jedle nejak neobmedzovala.
ale urcite spinning vyskusat, je to celkom zabava, ked sa do toho dostanes, po prvej hodine budes mat sice pocit ze umres, ale treba vydrzat,
ja som zo spinningu presla na zumbu, kam chodim uz tusim skoro 3 roky a zatial ma to drzi, nie je to ani cvicenie ale skor zabava a tanec.

maruschka
26. jún 2009

dnes oprášim Eliptical a idem si na ňom trocha zamakať.. 😕 Ešte večer o 21,30 som sa s dcérou jašila na korčuliach, bolo to super, keby ona chúďa už neodpadávala od únavy..Nemáááám s kým chodiť, z toho mi je nanič 😔 😔 😔

môj najväčší kameň úrazu je, keď príde manžel domov večer z práce, že večeriam s ním..Mám obdobie, keď nemusím vôbec a potom mám zasa dni, keď ma to chytí a jednoducho sa nemôžem naňho dívať, ako večeria sám-takže som solidárna a pridám sa k nemu 😀 😀 😀

monca4ever
autor
26. jún 2009

paegas aj ja vážne uvažujem nad spinningo...
Ale bojím sa svaloviek 😉 aj ked už mám celkom
kondíciu.. ale asi to skúsim zaujalo ma to..

maruschka ajja toto presne s mojím jesť... Vieš
ako to robím? Ked môj večeria som tu na koníku
alebo v záhrade alebo aspon v inej izbe si čítam 😉
Ale viekako trpím ked mu smažím hranolky? 😀