Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
22. sep 2009

no claudee ked to nejde, všetci to ľúbia ... no ja mám ešte dnes narodky tak som si chcela aj sebe urobiť radosť

maruschka
22. sep 2009

čaute baby, tak som tu zas a znova..Celé leto som chodila s deckami plávať a schudla som 4 kg 😉 Čo je horšie, že ich naberám späť, pretože už nechodíme tak často von a tak trčíme doobeda doma, varím, upratujem..A keď varím aj papenkám-ako také teliatko májové 😠 😠 😠 😠 😠 Budúci rok ma čakajú dva plesy, tak som zvedavá, do čoho sa nasúkam - asi už len do dvojmiestneho stanu 🙄 🙄 🙄

Tak musím začať aktívne cvičiť, inak to nepôjde..A večer znova nejesť..Bude to ťažké, ale hádam to zvládnem..

duska1122
23. sep 2009

ahojte tak ja zatial dobre uz mi miznu tie speky s bokov normalne su tam neni tak som stastna 😀 😀 😀 . dnes mam aerobik len ma akosi boli brucho. myslite ze to tie speky idu dole s toho aerobicu ci s tej diety? inak dnes mam ranajky acidofilne mlieko a cesnakovu pletenku 🤐 viem ze ta moc dietna neni ale uberiem s obeda. a rano to neni tak zle to spalim dufam. 😒

petkovalucka
23. sep 2009

Ahojte 🙂, tak mne sa podarilo schudnut z 62 nejako pozvolne na 58 - 57, moja povodna vaha je 50. Asi pred troma tyzdnami som si povedala ze s tym musim nieco urobit a podarilo sa mi schudnut na 53,5...este 3kg chcem dat dolu....

nnikka
23. sep 2009

cafte chudnuce.. tak ja som vcera vedela ze ideme na navstevu tak som od obeda nic nejedla.... aby som neprekrocila svoj denny limit KJvlou 😀

no a tam sme dostali hermelin v bilikovo-olivovo olejovom oleji... si to viete predstavit na lacny zaludoj taku olovovo-olejovu bombu.... som sa vecer s prepacenim tak zosr... 😀 😀 😀 ze az

ale rano vaha !!!!! 66,7kg - to tu este nebolo... zo 70 kg doledalsie kilecka... tak dnes len striedmo a vecer post... papa zatim... a drzte sa dievcence!!!!

nnikka
23. sep 2009

tak na obed iba biely jogurt sabi, 250g a kavu....

petkovalucka.. vau tak to super ide dole

duska1122 - hej aj mna tie drziaky na bokoch trapia najviac vyzera to nepekne.. tak to je super ze su uz skoro prec...

nnikka
23. sep 2009

hasleerka hej najlepsie je ked je clovek z domu prec... vtedy na jedlo ani nepomysli... a palacinky su hrozne lakadlo 😀

duska1122
23. sep 2009

je to dobre este keby aj brucho islo bola by som happy.aj ja ked mam co robit alebo som vonku jedlo mi vobec nechyba.ja mam na veceru zapekane dietne zemiaky dietne samozrejme 😖

nnikka
23. sep 2009

duska ja tiez dnes rozmyslam nad zemiakami... 🙂

ciarka
23. sep 2009

petkovalucka- ty presne chudnes z rovnakych kg ako ja.Ja tiez zo 62kg.teraz mam 57kg.A chcela by som mat 52kg.Hoci pred tehotenstvom som mala 57kg. Ako sa ti podarilo schudnut???Co robis preto? a kolko mas cm? ja 162cm.

monca4ever
autor
23. sep 2009

Haslerka všetučko naj naj naj k včerajším narodeninkám :-*

hasleerka
23. sep 2009

monca4 dakujem za želanie 🙂 ... a ako sa darí v diete?

claudee
23. sep 2009

tak ja dnes zase ukážkovo, ale kokso cítila som sa celý deň dosť čudne.. akože tak slabo, ale to je jasné, ked som ubrala z jedla a sladkostí 😝 a teraz ma pobolieva hlava, ale to je určite z počasia, zajtra má pršať a ja také veci cítim.. 😖

hasleerka
23. sep 2009

fíha, takže zajtra nachystať dáždniky ... dúfam, že v piatok bude pekne, máme jarmok ... prežierať sa síce nebudem, ale burčiačik si isto dám

claudee
23. sep 2009

no hovorili rosničky, že sa má zhoršiť od zajtra počasie. aj zimšie hlásia, ale to mi až tak nevadí..si myslím, že už dosť bolo tepla

nnikka
24. sep 2009

bre ranko, nieeee este nie skarede pocasie ja mam teplo rada... 🙂

tak ja som sa vcera neovladla a zbastila som vecer este 4 syrove fasirky... no hanba!!!

ale dnes uz zas som redy... idem sa povazit 🙂

duska1122
24. sep 2009

ahojte vsetky ja som na tom tak vselijak, sa mi zda ze som nejak pridala v jedle tak to prehodnotim. dnes mam na ranajky celozrnny rohlik s uharkom a chcela som este biely jogurt ale asi ho odlozim do chladnicky. inak vcera som si dala este zmrzlinu 😒

claudee
24. sep 2009

aaale zmrzka je nič 😉 s tou aj ja poruším, aj zajtra si dám 😉 a bude to ešte doobeda, čiže to hravo spálim 🙂
inak som sa držala, aj keď kríza je stále, mám chuť na všeličo občas, ale motivácia je väčšia 🙂 dúfam, že mi to vydrží

hasleerka
24. sep 2009

ahojte so mnou je to akési zlé ... dnes som zas toho dosť pojedla, ešte aj teraz večer som robila dukátové buchtičky ... a ked som prestala jesť tie horalky, tak som začala ládovať čokoládky ... ☹

nnikka
24. sep 2009

no to asi zmenou pocasia alebo com ale aj ja som hladna jak drak dnes...

dnes som zjedla co lezalo aj co bezalo.... 😖

hasleerka
24. sep 2009

nnikka 😀 ... ja som kedysi držala bodovú diétu - čo vidíš to zbodneš 😀 😀 😀

nnikka
24. sep 2009

hasleerka 😀 😀 😀 dobra... tu ja drzim uz 4 roky 😀 😀 😀

mukky
24. sep 2009

ahojte baby,ja som len tak na skok,uz tyzden sme na dovolenke a je tu nemozne chudnut 🙄 🙄 😀 ,vsetkych rodinnych prislusnikov obehat a papat tam sa proste neda odmietnut.citim ze som isto nabrala aspon 2 kg 🙄 ...hoci chodime veela,ale normal mam strach ist na vahu,fakt...ale som si dala zavazok ze schudnem tak schudnut musim..docitam vas az ked budeme doma,majte sa pekne

hasleerka
24. sep 2009

no mukky že si sa aj ozvala ... pekne si užívaj dovolenku 🙂

mukky
24. sep 2009

has dik 😀

duska1122
25. sep 2009

pekne rano. no vidim ze tu je strata motivacie, vcera som pozerala ste to co jite, a take veci tam hovorili ze som cumela. ze napr trebe sledovat kolko percent vlakniny ma chleba ,, ze sunka musi mat 80- 90 %svaloviny, ako si vypocitat puls pri ktorom telo zacne spalovat tuk..... strasne. inak tie dukatoveve buchticky sa dnes chystam robit, pre draheho samozrejme tak sa budem snazit nedat si ☹

nnikka
25. sep 2009

ahoj duska... drz sa !!!!

no ja dnes budem musiet tiez varit... tak sa budem snazit nic nejest!!!! ale tak uvidime budem varit volaco co mne nechuti... asi pecienky, toho sa anik nedotkem 😀

duska1122
25. sep 2009

no pecienky fuj 😝 som ich mala rada ale potom som ich prvy krat varila a odvtedy sa ich nemozem ani dotknut.
nnikka aj ty sa drz 😉

ciarka
25. sep 2009

Babulky,akoze strata motivacie.To nemozete dopustit!!!!!!

Ja pokracujem dalej.Mam dole 5kg,vaha 57,2kg a musi to ist dole!Chcem mat 52-50kg.Tak sa musime podporovat.Ja viem ze to nie je vzdy lahke.Aj ja mam asi 2 den nejaku zvysenu chut,neviem co to ma znamenat.A A dala som si aj tabulku cokoladky.No ale ideme dalej.Cvicime a nelenosime.Ja chodom 2 krat tyzdenne na aerobik,ale snad budem aj 3 krat.len zatial to nie je este schvalene.

Drzte sa a neprejedajme sa a cvicme!!!!!

duska1122
25. sep 2009

fiha 5 kil ty sa masja zatial 3 ale uz tyzden som sa nevazila. ja nemam vobec chut jest takze sa da len dokedy to vydrzi. na aerobik aj ja 2 krat tyzdenne a raz navysse doma pri dvd. musim sa nejak pozbierat a vydrzat