Idete sa prihlásiť na vysokú školu Svätej Alžbety na externé štúdium?

domusinkaa
11. jan 2015

Idete niekto na externé štúdium? Dá sa to zvádnuť pri dieťati? Potrebovala by som zopár informácii aj od niekoho kto na tejto škole študuje

domusinkaa
autor
11. jan 2015

@grettka dakujem 🙂

maja5
7. feb 2015

Ahoj ja mám dve a ide to v pohode 🙂 , je pravda, že niektoré skúšky sú ťažšie ale dá sa to. hlavne keď malý ešte poobede spinká. Ja sa učím po večeroch keď pospia deti. ☹ teraz to mám ťažšie musím písať Bc prácu a stále mi rozhádžu veci, ale kľudne sa daj do toho neoľutuješ.

marosko256
22. feb 2015

Priatelia,
chystáte sa písať bakalárku alebo diplomovku zo sociálnej práce? Určite budete potrebovať mnoho literatúry k jej vytvoreniu. To Vám môže zabrať hodiny hľadania, zháňania a čakania v knižniciach. No ja Vám viem ľahko pomôcť. Mám zbierku 55 kníh zo sociálnej práce v pdf aj s ISBN, ktoré som nazbieral počas štúdia. Kto by mal záujem tak nech napíše správu. Taktiež mám zbierku materiálov z oblasti mediácie, niekoľko kníh o rómoch a iné. Piste spravu ked tak

lucinkaboz
27. feb 2015

Takáto škola...nemá uplatnenie,sorry..pračka penazi

savanna
27. feb 2015

omg myslim ze tato skola sa da zvladnut aj z rychlika. vsetky tetky na uradoch ju maju vystudovanu, myslia si ake su strasne mudre a netusia, co je realny zivot.
chod ju studovat, ak to chces naozaj robit - pracovat v detskom domove, v roznych ustavoch, ako terenny pracovnik medzi romami atd. ... a nie len preto aby si mala nejaky papier 😝

lucinkaboz
27. feb 2015

oni pracuju na urade...a nepoznaju zakladne zakony....
praca tereneho pracovnika je velmi tvdrá a dokaže to len silna povaha,neustale sa pohybuješ v negativnom prostredí, do detskeho domova sa dostane človek len so štastím....
toto je škola,ktorú zvladne kazdy,sem tam sa niečo naučia,ziskaju mgr...a mnohí si potom myslia,že su niekto,no neovladaju ani gramatiku ZS

stano_m
16. mar 2015

@marosko256
Ahoj, ja ich mám okolo 100, ale kľudne môžeme nejaké pomeniť.
Stano

erikabar
21. apr 2015

@stano_m ahoj, z oblasti sanácie rodiny máš niečo tiež?