• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Idoly. Kto je pre vás sexy zo známych ľudí?

6. novembra 2012 
tak to máš pravdu,poznam ho z reklamy asi hugo...ale nevedela som vobec o koho ide.tak mi máme rovnaky vkus? :grinning:
28. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://prominenti.atlas.sk/celebrity/72759/wentworth-miller-je-gay-,ak je gay ma picne /akoby sa ma to nejako dotýkalo :sweat_smile: /
28. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mik taky jsem četla, že je gay a uplně mě to zamrazilo. přesně jak píšeš, jako by se mě to nějak týkalo :grinning:
meyerse jsem objevila teprve nedávno, až když začali dávat seriál Tudorovci. ale uchvátil mě na první pohled :dizzy_face:
29. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekna diskuse:slight_smile: Meyers je moc roztomilej v Blafuj jako Beckham, jestli jste to nevidely, tak doporucuju:slight_smile: A nejaky moji favoriti? Bruce Willis, Gary Oldman... zadni mladsi me ted nanapadaj :grinning:
29. jan 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznacne MADONNA :dizzy_face:
14. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robie wiliems a malý mirko - peťo marcin
18. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz len ked pocujem spievat enrique iglesiasa mam zimomriavky po chrbte, ma strasne sexy hlas o zvysku uz ani nevravim. dalej sa mi este paci finsky hokejista teemu selanne,
18. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madonna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
obdivujem ju,čo všetko dokázala a orem toho akú skvelú kondíciu má v 51 rokoch :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

právom je kráľovná popu,podobne ako Michael Jackson bol kráľ popu :confused: :wink:
18. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otec Fura
19. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím!!!!
Nádherný chlap= Nicolas Cage,Mel Gibson :wink: super herci a krásný chlapy!!

prosím NOBODY-kdo je to otec Fura?????
11. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. ja som sestra tej - čo tu píše.(Volám sa Lucka) Mám viac idolov. Lenže sú iní ako idoly ľudí v mojom veku.
Zatiaľ čo oni majú rady Rihanu, raperov, mne sa páči Elán, Zuzka Fialová, Karel Gott, Vilo Rozbolil, Hanah Montána, Miro Žbirka, marika Gombitová a Elvis.
Možno je to trochu staromodne. :slight_smile:
11. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idola som mala jediného a to bol Jason Donovan :grinning: .
Teraz nie. Skor obdivujem ľudí, ktorí niečo dokázali a napriek tomu ostali sami sebou- Gott, Rozboril.....
Obdiv by si zaslúžili aj ľudia, ktorí ostali postihnutí a pritom dokázali ísť ďalej.
Hviezdičky, ktoré zaškriekajú jednu pesničku a všetci sú z nich hotoví, to mi už nič nehovorí.

Enrigue Iglesiasa nemusím, ale vymanil sa z tieňa svojho otca a to sa podarí málokomu.
11. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa paci muzov brat...psstt
11. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miluju vin diesla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody to myslis toho z pevnosti.... :grinning: stareho bratateho :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otec fura? nebyl to ten z pevnosti boyard? nepletu se?
11. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj ja si myslim :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uplne ve stejnou chvili :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moj idol so spevakov bol jednoznacne Michael Jackson a s hercov Tom Hanks a Meg Rajen,
14. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kde ste vsetci?
14. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoznacne Keanu Reeves :wink: :grinning:
15. feb 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz niečo z našich , mi máme na Slovensku tiež pekných chlapov . Čo taký Marko Igonda , alebo Kobielsky
6. nov 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janko Koleník. Ja mám rada, keď chlap vyzerá ako chlap, má vypracované telo a bez dlhých vlasov.
Výnimku tvorí len michael jackson, ktorého úplne zbožňujem
6. nov 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok