Incident v obchode

18. júl 2023

Ahojte, no ja ani neviem kde mam začat lebo dnes som mala taky incident s predavackou v obchode ze dovidenia. Kazde rano chodim do obchodu na cerstve pecivo, mamee nedaleko panelaka taky mensi obchodik kde pecivo ( rozky, zemle ) su ulozene v takych drevenych boxoch na vrchu je plexisklo s uchytkou, cize ked si chcete nabrat musite to plexisklo odtlacit, a tak si nabrat..tak som klasicky ako vzdy nasadila sackovu rukavicu zobrala sacok otvorila ten poklop a naberam si..citila som ze zamnou ktosi stoji ale nevenovala som tomu extra pozornost az kym sa na cely obchod neozvalo hlasné" mlada pani a to čo robite?!."..obzriem sa zamnou stoji predavacka obe ruky v bok nasraty vyraz, tak hovorim ze naberam si pecivo .." ale takto?:!.. a kde mate rukavicu..ukazujem jej : vsak na ruke!..:" a druha ruka čo?!!!..hovorim ale ved druhou rukou len drzim sacok do ktoreho vkladam zemle.." , ešte nahnevanejsie na mna :" ale to je jedno..rukavice su tu na to ze si ich mate pri pecive nasadit na obe ruky!!!(vtf)..koli hygiene..a to vo vsetkych obchodoch takto robite?, potom sa necudujme ze same bakterie mame vsade!,, vas doma o hygiene neucili?" ( to už do mna jedy)..hovorim ze jasne ze ucili ale o tomto som ešte nepocula..tak sa chcem teraz opytat ci som ja debil alebo ako si vy naberate pecivo?..( tie klieste ktorymi sa nabera tam nemaju)..lebo ja vzdy tak ze rukavicu si nasadim len na tu ruku ktorou naberam...

nataly420
18. júl 2023

Ja takisto 🙂 a ako si všímam ľudí tak všetci majú len jednu 🤣 na pani by som peknu recenziu napísala nech si buzeruje doma a nie v robote

autor
18. júl 2023

zhodou okolnosti bola ona aj ta co mi blokovala nakup tak som jej potom pri odchode povedala ze som tu posledny krat..aby na mna niekto hulakal cez cely obchod koli rukavici tak to nie..

petamich
18. júl 2023

jednu rukavicu si davam, na ruku, ktorou chytam pecivo

simca06022011
18. júl 2023

Vzdy sa dava iba jedna (a vacsinou ani to nie, je to kravina), poslala by som ju do ritky.. a kludne by som si zavolala veducu, ze co si to dovoluje, ked ma svoje dni nech ide od zadu a huci po nejakej kolegyni.

patka06
18. júl 2023

Vôbec nepoužívam rukavice - neprodukujem zbytočný odpad
Pečivo, ktoré chytím do ruky beriem

lucia13022023
18. júl 2023

Aj ja iba jednou, mne by sa sáčok smykal z ruky kde mam sáčkovu rukavicu 🤣 nemá si to k tebe co dovoliť, asi sa nemala kde vyventilovat...

lucka_ke
18. júl 2023

tiež dávam len na jednu ruku, druhou držím sáčok a keď si beriem len jeden kus tak naberám priamo plastovým sáčkom bez rukavice (ruku strčím dnu do sáčku, naberiem kus pečiva, prevrátim a mám), to by dotyčná asi nepredýchala 🙂 nabudúce jej povedz, že chrániš planétu a šetríš plastové rukavice

autor
18. júl 2023

ja som na nu potom vybehla ze nech laskavo nerozprava o hygiene a mojej rodine ze to si vyprosim potom sa ako tak ukludnila ked som isla platit tak zrazu velmi mila bola ku mne ale povedala som ze som tu posledny krat dnes ze takto spravanie si vyprosim

simca06022011
18. júl 2023

@lucka_ke a inak hlavne ked neobchytkavas pecivo, tak je upne jedno ze ten rozok vezmes aj rukou, ved ostatne nechytam :D ale to by ludia okolo nepredychali

autor
18. júl 2023

ona tam nastupila v januari a od zaciatku vzdy po mne zazerala skaredo mala problem aj odzdravit ked som sa zdravila

thereisabear
18. júl 2023

Ešte som nevidela, že by si niekto pri pečivo dával dve rukavice. Tiež by som tam už nešla.

lenkakravcova
18. júl 2023

Trapošiny vymýšľa. 😄
Ja tiež čo chytím to beriem. A keď je tam veľa pečiva tak dám sáčok naruby a rovno do neho ako do chňapky chytám otočím ho a mám zabalené. Plastov je všade dosť. Zbytočné plytvanie.

ajusa12
18. júl 2023

Toto ze si jej povedala ze viac neprídeš, nestačí. Podaj oficiálnu staznost ale nie vedúcej, tie sú s predavackami jedna ruka bohužiaľ, ale na centralu daného reťazca, najlepsie pisomne. Bude si drzá predavacka dovolovať aj k ostatným. A nezabudni spomenúť, že kvôli jej arogantnemu správaniu, viac do ich predajne nevstupis. Na takéto veci, že stratia zákazníka kvôli arogancii predavačky, su mimoriadne citlivi

kvetinka1918
18. júl 2023

Tak pani predavačka sa hrá zabudla ako sa dáva a sype pečivo v obchodoch teda neviem či to tak funguje všade ale práve najhygenickejsie to nieje 😃a to som pracovala vo viacerých potravinách za tých 10 rokov nejdem ani rozprávať kašli na ňu a nápis na ňu sťažnosť 😃oni si u našu podľa času a kamier a bude sa riešiť ako sa správa 😃nikdy som nevidela nikomu že si sa zbytočne 2 rukavice asi jej neučí sadlo na nos normálne na ňu napíš sťažnosť sa pórom predavačka spameta ako sa ma správať k zákazníkom ako to. Sad je náš zákazník náš pán a žijeme s tých čo chodia k nám na nákupy 😌

kvetinka1918
18. júl 2023

@kvetinka1918 možno jej budú stiahnuté prémie ale aj mojim kolegyniam sťahovali prémie za takéto sťažnosti a správanie a zrazu sa po Tom vedeli správať ukážkovo 😂

basska_b
18. júl 2023

Ta je dobre mimo... ja si veru davam len na tu ruku, ktorou chytam pecivo

lugie
18. júl 2023

Robím to tak isto ako ty. Neviem čo bola podráždená… Inak vtipná príhoda pár rokov dozadu z kebabu - slečna krajala žemle, na jednej ruke rukavica, na druhej nie. V holej ruke držala zemlu a v tej s rukavicou nôž 😂😂 ktovie čo by jej povedala pani z potravín 😂🤷🏽‍♀️

1sally12
18. júl 2023

@lucka_ke ja tiež tak🙃 vlastne celý život to tak robím😄

pralinka25
18. júl 2023

@patka06 to s tymi rukami s ktorymi si otvoris dvere, chytis kosik a vsetko mozne kym sa dostanes ku pecivu chytas pecivo co potom jete?

akoze dve rukavice su uplne mimo ale aj ziadna mi nepride uplne ok aj ked vezmes to co chytis.

syslik81
18. júl 2023

nasla by som si kontakt na majitela obchodu a zavolala mu pripadne email a poslala staznost ... upozornit milo,ze u nich sa to robi inak ok alebo mat oznam prosim pouzite obe rukavice-sak zivotne prostredie znesie raz tolko plastu...ale hulakat to nie .. beriem ,ze aj predavacky maju zle dni-no mali by byt profesionalky a nevybijat si zlost na zakaznikoch

patka06
18. júl 2023

@pralinka25 jasné .... vieš čím všetkým to pečivo prešlo, kým sa dostane do mojich rúk
Veď normálne rukami chytáš to čo ješ

guudy
18. júl 2023

@patka06 isteze, doma clovek chyta pecivo holymi rukami. Ktore si predtym (dufam😳) doma umyl.
Videla som uz velakrat v obchode ludi, co pochytali pecivo a nechali tam🤮🤮🤮. Takze ano, z hygienickych dovodov je rukavica na mieste. Alebo pouzit vyvrateny sacok, ako niekto pisal vyssie….

ankare
18. júl 2023

Preboha, veď to je trápne. Jasné,že mám len 1 rukavicu.

guudy
18. júl 2023

Zakladatelka, dobre si reagovala, predavacka reagovala uplne mimo, urcite sa stazuj na nu…

pralinka25
18. júl 2023

@patka06 ano ale ja si predtym ako jem umyjem ruky. preslo to urcite kadecim ale nemusim mu ese pridavat.

patka06
18. júl 2023

@guudy Presne súhlasím, kto si chce ohmatať 10 rohlíkov na to, aby jeden kúpil nech si berie rukavice.
Síce beriem bez rukavice, ale len to čo chcem kúpiť - to čo predtým ohmatalo už pár ľudí, chytila do rúk predavačka, niekedy aj pováľala po zemi ... čo sa deje v pekárni a pri prevoze ani nechci vedieť

jakubkoanjelik
18. júl 2023

No lebo už len tie rukavice niečomu pomôžu 😄, zbytočný plast . Celý deň visia v obchode kde ich chytí xy ľudí, predtým ako si ich dajú na ruku ich tou rukou tak či tak celé oblapajú tak načo to je dobré?

vanilkovazmrzka
18. júl 2023

Ja si ho naberam aj bez rukavice ;) neobchytkavam si najkrajsi roztek, proste to, co chytim, dam do sacku a idem. Kasli na to, tetka zije svoj nudny zivot, a jedine, kde si moze dokazat, ze je nieco viac, je vrieskanim na zakaznikov, ktori nic zle nerobia, len to robia inak, ako je jej utkvela predstava v jej hlave..

caroline_
18. júl 2023

Nepouzivam. Ktorý kus pečiva chytím, ten si zoberiem. Minule v lidli sa mi stalo ze som si brala také sladké pečivo a boli dva kúsky zlepené k sebe, tak som si zobrala obidva, predsa to tam nebudem oblapavat rukami..

andreatytler
18. júl 2023

No sila. Uz len to ako zacala ze: "Mlada pani".
Ja by som na Slovensku neprezila hadam uz ani tyzden. Tento otrasny pristup predavaciek je jeden z hlavnych dovodov preco by som sa tam uz nikdy nevratila. Uplne na hlavu postavene myslenie a chovanie niektorych ludi v sluzbach. Ja by som si asi nechala zavolat veduceho a ziadala aby ju na mieste vyhodil.
Jednak je uplne mimo, ked to od teba zacala a aj keby nejakym zaszrakom mali take nariadenie v tej predajni, ma ta poziadat maximalne slusne a nie ta urazat a zdrbavat a komentovat tvoju hygienu. Neakceptovatelne!