Instagram - máte veľa sledovateľov?

3. sep 2022

Mate tu niektora IG s viac sledovatelmi? Ako sa vam to podarilo? Jasne, treba sa odlisit, zaujat, davat zaujimavy obsah... Skor ma ale zaujima kolko ste tomu venovali (alebo venujete) casu? Venovali (venujete sa) ste sa primarne tvorbe obsahu alebo ste vo velkom likovali, davali follow? Som zvedava 🙃

zuzuliennka1
3. sep 2022

Su dva typy ludi s velkym poctom sledovatelov.
Prva skupina su ludia, co na IG dokopy nic nemaju a sledovatelov ani nemaju realnych, su to pocitace, fake, nakupene ucty.
A potom su ludia, ktori si IG aj zarabaju, maju niecim hodnotny obsah - medicina, vyziva,… tak tam sa to nazbiera - vdaka obsahu. A ten treba pripravit, naplanovat, nafotit,.. takze urcite to zaberie dost casu

sonula
3. sep 2022

No v podstate si si odpovedala sama. Zaujimavy obsah, kazdy den nieco, teraz IG tlaci videa. Zdielat inych a cakat, ze niekto prezdiela teba, pripadne so toho investovat peniaze na sponzorovane posty. Je to beh na dlhe trate, ak mas stastie a mas jedinecny obsah niekedy rok, ak nie par rokov alebo vobec. Proste nejaky reela vystreli viac iny menej. Hlavne sleduj interakcie, podla nich zistis, co ludi zaujima. Vyuzivaj hashtagy, davaj pozor na shadowbann. Interaguj.

sonula
3. sep 2022

Nakup followerov neodporucam, su to fake ucty alebo ak su real daju ti neskor unfollow.

zuzanka.zuzu
3. sep 2022

@sonula Vyuzivaj hashtagy, davaj pozor na shadowbann. Interaguj..... fúha, hashtag ešte dám, čo znamená ostatné? nech neumrem úplne sprostá 😀

lindous
3. sep 2022

like4like, follow4follow filozofia ti nazbiera nejakých sledovateľov, ale väčšinou sú to len prázdne čísla, lebo títo ľudia nebudú ďalej aktívne sledovať tvoj obsah, likovať ďalšie príspevky a už vôbec nič od teba nekúpia.. Ak chceš zaujať ľudí a pripadne osloviť aj nejakú firmu, ten čas investuj hlavne do obsahu a interaguj s profilmi, ktoré s tebou akosi súvisia, nie náhodnými indami 😅😅 ja by som sa neoznačila za človeka s veľa followermi, ale spravujem stránku jedného projektu a teda ani tam počet followerov nie je obrovský, no sponzorov sa nám podarilo nájsť a aj náš IG je pre nich zaujímavý, lebo síce máme menej followerov, ale je to špecifická skupina..

autor
3. sep 2022

Neocakavam, ze sa tym budem zivit (mam svoju inu pracu), mam to len ako hobby, bavi ma to... Ale urcite si nechcem kupovat followerov, ani davat follow, likovat a komentovat LEN za ucelom, aby si niekto vsimol mna - straca to pre mna cele potom zmysel, aby si tam len mechanicky interagujeme navzajom bez toho, aby sa nam ten pridany obsah naozaj pacil... Ci som sto rokov za opicami svojim rozmyslanim? 😁 Hastagy vyuzivam, pridavam stories kazdy den, prispevky priebezne,... interagujem len ked naozaj chcem, nieco sa mi naozaj paci, k niecomu sa chcem naozaj vyjadrit...

sonula
3. sep 2022

@zuzanka.zuzu interagovat - mat aktivny kintak s followermi cez sutaze typu lajkni a vyhraj, zapajaj sa do vyziev a sutazi. Shadowbann je ak porusis pravidla a IG ta zabannuje, nebude sa tvoj ucet ukazovat meszi vysledkami vyhladavania, v hashtagoch, nikde. IG sice tvrdi, ze take nerobi a nic take neexistuje, ale nie je to pravda🙂

sonula
3. sep 2022

A aky mas obsah? Comu sa venujes? Co davas ludom a preco by ta mali sledovat?

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska222
28. mar 2024

Dobrý deň
prosím vás môžete mi poradit ? Na insta mám vždy reels viac ako 8tisic prehrani video ale sledovatelia nepribúdajú ? kde robim chybu