• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Instantná obilninová káva CARO. Odkedy ju môžu deti?

8. októbra 2016 
teraz som si spomenula,ked som bola malá,stará mama mala,ona to volala vojenská káva a to bolo niečo ako melta zmiešaná s cukrom a z toho boli vylisované také štvorce zalievali sa vriacou vodou a ja som to strašne rada jedla len tak nevarené.ked som zistila,že starká to kúpila hned som striehla na príležitosť ako si uchmatnúť jednu kocku :grinning: škoda,že sú to už iba spomienky :grinning:
8. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocurik16 - Tie vylisované štvorce sa predávali v celej republike?.. Moji rodičia si na ne nespomínajú.. :confused:
11. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detska biela kava sa volala Bikava. :slight_smile:
o tych lisovanych kavovych kockach som tiez pocula,od byvalych starsich kolegyn,tiez hovorili,ze to ako deti cmulali ako cukriky/a bola to vraj naozaj kava pre vojakov za vojny/. :slight_smile: :wink:
11. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha: kolegyne boli asi v preddôchodkovom veku, nie..? :fearful:
11. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roasha, ja poznám len Bikavér a ja červenej farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale káva to není, jasný pane :sweat_smile:
11. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasanka tie hej,co si to pamatali... :grinning:
12. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrovna vcera som si kupovala inku a hned vedla nej bola aj bikava - tak sa to este vyraba :slight_smile: ale nic mi to nevravelo, tak som to dalej neriesila. tak to len tak, pre zaujimavost :wink:
12. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My kupujeme Caro a velmi malej chutí. Ja si ju tiež občas dám a musím povedať, že podla mňa je jednoznačne chuťovo lepšia ako Melta.
12. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijavam a chutí mi :wink:
12. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnyecko • 1d, 10tt • Včera o 11:08
zaujimalo by ma odkedy detom caro...ved to je len cakanka a psenica a este nieco...

junovka • 2d • Včera o 18:50
slnyecko, co sa tyka toho cara, tak ja mam skoro 2 rocnu dcerku a este som jej ho nedala Snad pockam do 2.roka

zitaje • 2d • Včera o 22:54
Podla mna by sa dalo po roku, akurat ze bez mlieka alebo cukru je o nicom, tak neviem... Ked davate UM, je to jednoduche, ale moja je na MM, ktore sa mi neda vydolovat z prsnikov inou odsavackou nez dietatom, takze my dame caro asi az ked vyriesime odstavenie a ine mlieko.

dupinka • 33tt • Dnes o 09:20
ja by som dala Caro skor starsim detom, ako pochutku namiesto bielej kavy a pod.

lubica69 • 1d • Dnes o 10:35
ja by somtiež do 3 rokov nedávala

zuzula25 • 1d • Dnes o 10:40
kamaratka davalo Caro od 1.roku.a malemu nie je nic.my mame este cas.za to mamina si ho vychutnava kazdy den miesto kavy

lubica69 • 1d • Dnes o 12:52
Sranda tak možno skúsim dať malému Díky zuzulka

wali • 1d, 24tt • Dnes o 13:43
ja ho malemu zatial tiez este nedavam, ale nie preto, ze si myslim, ze by bolo zle, len ma to nejak nenapadlo a myslim, ze by malemu ani nechutilo. ja si ho obcas robievam a keby chcel skusit - nie som proti

kasis • 1d, 34tt • Dnes o 13:47
JA ho pijem kazdy den, pol na pol s mliekom a maly so mnou, vo svojom hrnceku, je to nas ranny ritual po ranajkach, aj si strgame , mlieko nechce a takto ho vypije. Pijeme ho obaja bez cukru.

emogeon • 1d • Dnes o 14:32
nasej chuti a nie som ani prekvapena ked to pijem ja...

dididi30 • 2d • Dnes o 14:57
moja kamoska kojila do roka, den po roku syna odstavila a nabehla na umele mliecko a do neho mu dava caro, chuti mu, nedava mu tam ziaden cukor....
ja chcem tiez do roka odstavit a zacat davat umele a tiez budem davat caro do mliecka, podla mna sa nestane nic, akurat ma o nieco viac vitaminov a hlavne prirodnych tiez zalezi na tom, ci mu to bude chutit, ale ja si myslim, ze bude
ale je to na kazdom, ako sa rozhodne

slnyecko • 1d, 10tt • Dnes o 15:55
no ja som tiez za to od roka davat,aj ked teda minule som mu dala chlipnut z majho a chutilo,takze tak...a zdravsie ako granko

dididi30 • 2d • Dnes o 15:58
slny, no mozno aj to gramko by bolo dobre, keby nebolo osladene , ale zas to kakavo..
aj ja som za caro
26. mar 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepodobá sa Caro Melte? lebo by som rada Caro ochutnala, ale ak má chutiť ako Melta, tak to radšej kupovať nebudem, bo sú tam dosť rozdielne ceny
26. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme sa sem takto pekne presunuli
A všetky rady nad zlato Ja si na nič také z detstve nespomínam,mlieko neznášam a malému dávam len granko a banánové frapko takže som nesmierne rada,že som sa dozvedela aj o takejto oveľa zdravšej náhrade
Ešte raz ďakujem všetkým maminám-pomocníčkam
26. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caro chuti uplne inak ako melta.mne caro pride skor ako instantna kava ale je ovela lepsiiiiiii.
31. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky takze sa caro moze davat detom no super takze ani tehotne zeny by s tym nemali mat problem ze???Vymenila som kavu za caro pijem ho pol na pol s mliekom a jeho chut ma ocarila mnam :wink: ale ta vona pri zalievani nei nic moc :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja malému dávam veľkú šálku Caro s mliekom každé popoludnie ako sa vyspinká, lebo vidí, že i maminka pije kávu, tak si pýta aj on... a aj keď dojde návšteva...
Takto mám istotu, že mi vypije veľa mliečka, lebo inak už odmieta. Samotné a ani kakao či banánové nevypije, tak to je jediná možnosť... :wink:
A veľmi mu chutí... 3decový pohár vypije ako nič... :wink:
2. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ja sa vamn divim tolke peniaze a pritom je to obycajna melta kava ktoru nam aj v skolke davali. a ta je ovela lacnejsia
2. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ju pijeme celá rodina a moja prieberčivá neter sa jej nemohla dopiť. syn ju pije ,nemal ešte ani dva roky. zalejem horúcou vodou,pridám cukor a mlieko......mňam......lepšia biela káva.....
2. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: dali ste si caro (original ) aj v tehotenstve ?? neskodi to ak ano kolko denne ste si dali ?? dakujem za rady :slight_smile:) pekny den
3. jan 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby dačo káva je najlepšia :wink:
10. feb 2015 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz su rôzne druhy kávy caro je cereálna a bez lepku, len neviem či každá je Bez kofeinu. Malej som dávala cereálnu lebo ju miluje :slight_smile: ale tu bez lepku sa bojím lebo vôňu ma ako klasická káva.
8. okt 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok