IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zulka29
autor
1. feb 2008

Tani, cmuk, cmuk, splnenie tej najväčšej túžby ti prajem... 😵

A ja už dnes nepracujem, kašlem na to? 😀 😎

tinucha
1. feb 2008

Lenka, no áno, to mimomaternicové bolo z 1.KETu. IVF sme mali v júli a nepodarilo sa.

renusa
1. feb 2008

Ahojte rakeťáčky,
tak mne to kajanské príde asi až o týždeň, všetko čo mali na sklade ste už vykúpili 😠 ale ja si počkám 😎
Zulka, Zuzla, Kvetka, Jujka....blahoželám

pipka
1. feb 2008

chilli maju v akcii v Tescu 😀

csilla76
1. feb 2008

ahoj babenky pridávam sa ako stará IVF-ka a tiez budúca KET-ka. 🙂 😉 vsetky vas pozdravujum

zufalka
1. feb 2008

mesiacik,nieje poradovnik na ivf ale lekár ta musí nastavit na stimulku a podla toho naplanovat na odber folikulov.

lauritka
2. feb 2008

dobre ranko 🙂 renusa 😀 chcela by som vidiet ako sa tvarili ked prislo tolko objednavok na chilly 😅
ak vsetky budeme tehulkovat, treba im tam napisat, nech si to daju patentovat 😀

savia
2. feb 2008

Ahojte babule,
poradte mi, co by som mala pit, ked som trochu prechladla, beham casto na wecko a mam aj vytoky, nebude to tym Estrimaxom?

lauritka
2. feb 2008

savia ?? 😕 cajiky v prom rade s medom a citronom a klud na lozku ;)

savia
2. feb 2008

No, tak to bude skvela priprava pred KETom, prave teraz musim prechladnut 😒 Do buduceho tyzdna sa musim dat do poriadku.

lauritka
2. feb 2008

savia teraz by ti pomohli chilly tabletky na imunitu ;) 🙂

zulka29
autor
2. feb 2008

Ahojte babenky,
Savia, vsetky co berieme tie estrofemove tabletky máme tuším výtoky...Ja mám tiež a miminka už v brušku, tak dúfam, že ich tam dáka infekcia nestraší 😔 ☹

Juuuj, dnes som si ale pospala, až teraz som vstala 😀

renusa
2. feb 2008

lauritka, Ty ich už užívaš??alebo ako začínaš??......neviem ako ich potom začať užívať, ešte sa nechystám na ďalšie IVF...chcela by som iba tak preventívne...začala som už aj s jačmeňom...tuším aj Ty si mala na pláne??...aby som nebola potom zasa moc imunná 😀 😀

lauritka
2. feb 2008

renusa ja ich este neuzivam..ale zacnem od 1DC 🙂 jacmen je tiez dobry, ale zatial mam toho dost. 😝 beriem vitaminy od pharmanexu ..takze staci 🙂

renusa
2. feb 2008

lauri, takže myslíš, že ich mám začať od 1DC......tak to majú ešte čas mi ich poslať 😉
ale musia mať radosť v tej firme, k toľkým objednávkam naraz 😀 ktovie či aj rozmýšľajú čím to bude 😀 😀

lauritka
2. feb 2008

😝 mozno niekomu napisu email a spytaju sa :D

renusa
2. feb 2008

no mňa sa iba pýtali, že či to ešte o týždeň budem chcieť, keď teraz nemajú 😀

lauritka
2. feb 2008

😝 to fakt hihih..... to vybavuje len ta jedna zena asi..a objednava to s niekadial....

tanitta
2. feb 2008

Ahojte kocky;).. len nakuk.....citkam ze mate vytkoky:(....vela dievcat sa stazuje ked beru estogeny.. takze je to tym....skuste aspon na male ukludnenie cipky volnopredajne z lekarne.. uplne nepomozu ale zmiernia ten zly pocit...napr. Gyntima...paa pekny vikend prajem...

renusa
2. feb 2008

Ahoj Tanitka, aj Tebe krásny víkendík 😉

tanitta
2. feb 2008

Pozor na brufen a nesteroidní antirevmatika *léky - co pomáhá, co škodí....

Pokud je šance, že žena může být těhotná, tak brufen a ostatní nesteroidní antirevmatika jsou naprosto nevhodná. Velmi často způsobí znemožnění úspěšné implantace embrya a tím i jeho odumření. Projeví se jen jako opoždění menstruace. Pokud jsou užívána před ovulací zpozdí její nástup, takže vajíčko je uvolněno až v době, kdy je pro oplodnění nevhodné.

Nesteroidní antirevmatika by šla používat i jako antikoncepce. Nepoužívají se pro jejich řadu dalších nežádoucích účinků.

Pokud by přesto došlo k tomu, že embryo by se udrželo, nejsou známy případy poškození dítěte konkrétně po užívání brufenu v době před vynecháním menstruace.

Zaujmave ze?..... sama pri bolestiach papam brufen....

lauritka
2. feb 2008

tanittak ano citala som to tiez...brufen je svinstvo 🙄

tanitta
2. feb 2008

ale jak dobre zabera 😀

lauritka
2. feb 2008

mne zabera na bolienie hlavy sumivy aspirin 🙂

tanitta
2. feb 2008

Lauri... ma pravidelne bolievala hlava min 4*do tyzdna... 😒 ... uz som bola z toho zufala.... a neuveris co mi neurolog dal......... valetol ! a nejake kvapky ktore mi v lekarni ani az tak necheli vydat ze sa davaju uz pre uplne starych ludi.....a ze su horzne zastarale...... skoro som odpadla....ked som to uvidela.........

lauritka
2. feb 2008

🙂 na migerny by ti urcite pomohol ceragem :D presne o tom hovorila jedna pani, co tam chodi..17 rokov migreny..stale na tabletkach..od toho strasne trpi pecen.. a teraz nic 🙂 pomohlo jej to.

mysiatko
2. feb 2008

baby brali ste niektora pred KEtkom divinu?

tanitta
2. feb 2008

mysiatko.. ja nie..
lauri... 😎 .... mat to tak doma... 😉 .. nemusiet nikam behat... 😵 .... no uz musim ist.. majte sa krasne.. pa

zulka29
autor
2. feb 2008

Lauri, nevies kde v BA sa da chodit na tie lehatka? Bolo to v zdravi, ze je to aj v BA, ale nikde som nensla adresu 😖
Moj starky ma problemy s krizami, tak by som ho tam vyslala....

lauritka
2. feb 2008

mysiatko to je co ?? tanitkka keby to stalo aspon o polovicu menej tak nevaham 🙄 ale je to velmi drahe.
zulka skus zavolat tu .. http://www.slovenskefirmy.sk/firma/55864/cerage...
ale hlavne sa spytaj na masaze zadarmo.teda maloobchodnu predajnu... pozor, je par podnikavcov ktori za to beru peniaze... tie free trials su po celom svete, takze nie je to vymysel slovakov, roba to vsade.