IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

hava77
4. apr 2008

ahojte 🙂
tak sliznica 13 a videla tam maly vacok 🙂
do 15,00 mi ubiehaju najdlhsie hodiny v mojom zivote 😉
tak ja sa potom ozvem 😅

mirinda10
4. apr 2008

dyta mala som transfer pri IVF jedno vajko ale vysledok negat.,e ja zacinam brat postupne estrofem, ja budem asi brat utros po transfere neviem uvidim ked pojdem na utz aj to mam ist az na 15 den , nechapem preco tak neskoro to asi az po ovulacii ja mam normalne ovulku tak 12-13den

dievcata musime sa snazit uz chcem citat, ze KETacky su uz vsetky tehu musime verit ja som sa vcera pytala dokiho co mam robit aby som bola tehu a on iba, ze verit ze budem, takze verim nadej umiera posledna

mirinda10
4. apr 2008

hava to si urcite tehu na 100% tak to gratulujem konecne nejaky uspech pri KETe

juja
4. apr 2008

Hava blahoželám, vyzerá to krásne , neboj určite si tehu 🙂

mapa73
4. apr 2008

hava, to je super, ale abz sme to nezakríkli... 3 x klopem na drevo 🙂 tfuj,tfuj,tfuj.. 🙂 🙂 🙂

zulka29
autor
4. apr 2008

tak som sa už zobudila, mna ten ditiaden tak zmohol, že som spala ako drevo 😉 Sa na mne smialy v centre, že som riadne oťapená z neho 😀 . Vložili mi 3 zmrzlinky, jedno bolo len 4 bunkové, jedno 5 a jedno 6 bunkové, tak uvidíme či sa niektoré rozhodne uchytiť 😕 .

Hava, už ti potichučky gratulujem k tehu, bude to krásne HCG, uvidíš 😉

fedra
4. apr 2008

zulka, tak sa pekne drzte a nech sa babulky udomacnia u teba 🙂

mapa73
4. apr 2008

zulka, prečo dithiaden?
Pozdrav embryjka v brušku a držkajte sa 🙂

zulka29
autor
4. apr 2008

Dytka, leták radšej nečítaj, ani ja tomu nerozumiem, ale verím lekárom 😉

Kikina, Ja som mala KET na 17 DC, do 14 DC som brala len Estrofem 3x1, od 14 som pridala Utrogestan 3 x 2 tbl. do pošvy. Na 13 deň cyklu som bola na UTZ aby pozreli sliznicu, bola pekná, tak určili deň ET. Deň pred TE mi volala teta embryologička, ako sú na tom embryjká a povedala mi, na ktorú hodinu mám prísť do centra. 2 hod. pred ET som užila Ditiade a hodinu pred čípok čo mi dali. Samotný ET je ako bežné vyšetrenie u lekára 🙂 Takto to funguje v Gynfive 😉

lenka20
4. apr 2008

zulinka super, tak teraz zacinaju dlhotanske 2 tyzdne, ale na konci taaake hrubeeee // 😵 😵 😵
havulka - moc a moc ti gratulujem uz teraz - budes tehu, zmier sa s tym 😵 😵 este tak pol hodinku a budu ti volat moja, prosim, opytaj sa ake je betaHCG - pre mna na porovnanie, lebo len my heloiosacky meriame betaHCG a potom nie je s cim porovnavat 😉 ak ta mozem takto obtazovat 😉

kikina666
4. apr 2008

dyta ja som brala estrofem pred IUI a sa mi po nom urobila cysta, hned mi ho vysadil a viac uz mi ho nepredpisal

kikina666
4. apr 2008

zulka29 preco ti davali dithiaden pred KETkom ??? ja by som mala ist na ketko ak vsetko pojde ok tak 14.4. ale zatial neviem este co ma caka , mozem mi to prosim ta blizsie popisat, dakujem

kikina666
4. apr 2008

zulka29 prepac ze som sa pytala znova, som si to neskoro precitala, tomu vsetkemu rozumiem, ale tomu dithiadenu nie , preco si ho uzivala ?

juja
4. apr 2008

Lenka ajoooj 🙂 myslíš, že Have povedia hodnotu betaHCG? Ja keď som sa Mikulovej pýtala, akú mám hodnoru (konkrétne číslo), tak len povedala, že vysokú, nie hraničnú, takže je to jednoznačne tehotenstvo a viac mi povedať nechcela. 😠

Zulka ty brďo, Vás tam v Gynfine takto "dopujú"??? 😀 😀 Nám v Helíku kážu len vypiť viac vody, aby lepšie bolo vidieť kam fazuľku dopraviť a ešte to, že máme prísť bez parfému 😕 No neva....hlavne nech sa konečne zadarí, však? 😉 Opatruj si fazuľky, nech sa pekne zapelešia 😵

juja
4. apr 2008

Myslí, že ten dithiaden je na celkové uvoľnenie - oťapenie 😀

kikina666
4. apr 2008

juja to sa mi nezda s tym dithiadenom, nepocula som zeby niekomu davali pred KETkom dithiaden, ale zase ked prvych 24 hodin prespi a zobudi sa uz tehotna, to nie je zly napad 🙂

zulka29
autor
4. apr 2008

Kikinka, presne tak na oťapenie je Ditiaden, aby si bola uvoľnená 🙂

Jujka, bez parfému? 😀 tomu zase ja nerozumiem 😎

lenka20
4. apr 2008

jujka no mne zatial vzdy povedali, ale nikdy mi nevolala Mikulcova, to bude asi tym. bud Gatova alebo Valachova a tie su take ,,milsie,, - mne sa vidi 😉 tiez sa cudovali,ze naco to chcem vediet, ze je to jasne pozitivne, ale... no som ako mucha doterna ked nieco chcem vediet 😀 😀 😀

kikina666
4. apr 2008

lenka20 a povedali ti vysku hcg?

kikina666
4. apr 2008

zulka29 a kolko si si dala snehuliacikov vlozit? my mame 2 dvojkove a 1 trojkove, rozmyslam nad vsetkymi tromi, ale v heliose nechcu davat 3 a bohvie co z nich bude ked ich rozmrazia, ty si mala akej kvality ?

zulka29
autor
4. apr 2008

Kiki, ja som si dala 3 vložiť, ale v GF majú iné označenie kvality ako u vás v Heliku, písala som koľko mali buniek, že 4, 5 a 6 bunkové boli...Ináč viet o tom, že rozmrazením sa niektoré bunky zničia? Napr. mne z osembunkového po rozmrazení ostalo len 6 bunkové, ale že to je normálne, hlavne že pokračuje delenie...

kikina666
4. apr 2008

zulka29 no tak som z toho moc chytra neni, uvidime, co nam povedia v utorok v heliku, uz som z toho nervozna a kedy ides ty na vitazny ultrazvuk a odber krvi ?

juja
4. apr 2008

Kikina v Helíku nedávajú nič, ale Gynfin chce mať uvoľnené raKETky, tak im šupne dithiaden "vrchom" a čípok "spodom" 😀 ....ale asi to má niečo do seba, keď to dávajú, žena je fakt uvolnenejšia, nie je taká strnulá - napätá....mne by mohli dať takú konskú dávku, aby som prespala celý prvý trimester 😀

Zulka tak na to som sa ešte nepýtala, ale myslí si, že aby sa cez pokožku nedostali nejaké blééé látky, ktoré by nemuseli embryšku "voňať", takto sa snažia znížiť všetky možné riziká na minimum, ale to je fakt len taký výplod z mojej hlavy. Vždy sa chystám, že sa opýtam a vždy ...no teda zatiaľ 2x ...a zabudnem.

Lenka - mne volala zatiaľ len Mikulová, ale Valachová ma pripravovala na IVF aj KET a je to jedna super holka, hneď mám lepšiu náladu, keď ju tam vidím 🙂

kikina666
4. apr 2008

juja mne sa tiez viac pozdavala valachova ako mikulova,

zulka29
autor
4. apr 2008

Idemsi ja ešte lažkať, tak sa zatiaľ majte, potom nakuknemakoHAvka dopadla 😉

ika00
4. apr 2008

Zulka, aj my ti drzime palceky. A nech to je konecna s pozitivnym koncom. 🙂

kikina666
4. apr 2008

zulka29 oddychuj a davaj pozor na ebmryjka nech su v potriadku a nech sa im u teba paci 🙂 drzim palce

lenka20
4. apr 2008

kikinka - ty si mala asi predlzenu kultivaciu v heliku, nie 😕 v tom pripade sa nemozes porovnavat vobec so zulkou, ona je bez PK..3 ti nevlozia moje, v heliku to nechcu... tak jedno ti este zostane na surodenca... alebo skus dat rozmrazit len 1 a uvidis...
aj ja mam radsej valachovu 😵 😵
ozaj a ano, povedali mi cisielka, ale to nie je HCG ale betaHCG takze to je nieco celkom ine, aj hodnoty su ine....
havka tak ako moja, uz napiiiiiiiiiiis a potom chcem vediet aj ci si sa predtym testla, lebo si to utajila 😵 😉
a betianka akooooooo, ved aj ty si mala dnes testikovat, baby, nenapinajte a hop na tehuvlnu 😵

tanitta
4. apr 2008

Ahojky..
Zulka...ako vidim zbytocne som nepredbiehala 😉
mne v heliku beta hcg povedali...neviem ako sa mi podarilo ich prehovorit aby to cislo vyklopili 😎
pekny vikend kocky...

juja
4. apr 2008

Lenka ty tam máš v tom Helíku protekciu 😀 😀 A aký je rozdiel medzi HCG a betaHCG? Havka nám dá vedieť asi až po 15-tej, vtedy aj mne kážu telefonovať o výsledky... neva....vydržíme 😉

Zulka len pekne oddychuj 🙂