• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Ahojte, uf, som nepredpokladala, že sa to tu tak rozbehne... :sweat_smile: a odbehla som. Tak sa vrátim ešte k tomu jednému drobcovi - teraz neviem čo bude, najprv musím začať pichať, potom musím mať folikuly, potom vajíčka, potom musia byť spermijky, vajíčka sa musia oplodniť a až potom uvidíme, ak sa tam dopracujeme, aká je kvalita, ak bude dobrá a bude dosť na zamrazenie, tak asi len jedno, ešte neviem...
Pekný večer prajem :dizzy_face:
5. máj 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka, my vás pekne chodíme motivovať a motáme sa tu preto, aby ste potom prešli aj vy do celkom iných tém... :grinning:
papa babulky, idem robiť niečo užitočné :slight_smile: - teda nie, že by koník nebol užitočný :dizzy_face:
5. máj 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo je tu niekto?potrebujem poradit
5. máj 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cicuska, co potrebuješ? :slight_smile:
5. máj 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuska, čo sa deje?
5. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dobra napisem a idem pozerat telku :grinning:
len som chcela vediet po ET mi napisaki v instrukciach ze mam prist na cca 10. a 14. den na krv HCG.Odkedy sa rata 1.den je to den ET alebo sa rata az ten dalsi den po ET ako prvy?
5. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa sa deň, kedy bolo ET neráta. Ja počítam od ďalšieho dňa. :wink: :slight_smile:
5. máj 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj som si myslela ale ktosi mi poradil ze ET sa rata ako 1.den,tak naozaj neviem.Je tu este niekto s rovnakym nazorom?
5. máj 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuska, myslím, že ten den ET sa neráta...
ale ak chceš vedieť presne, zavolaj do centra, kam chodíš :slight_smile:
5. máj 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam cas lebo zajtra je bud 9. alebo 10.den tak ked vravite ze ET sa nerata tak nepojdem zajtra ale az v stredu nejako to uz prezijem :unamused:
5. máj 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuska, inak ak tam máš napísané, že máš prísť cca na 10. a 14.deň, tak to znamená, že 1 deň hore dole. Ale ak pôjdeš veľmi skoro, tak sa môže stať, že hcg bude malé.
5. máj 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tomu sa chcem vyhnut aby som nebola zbytocne sklamana radsej este den pockam a aspon budem potom spokojnejsia
5. máj 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak držím palce. :wink:
5. máj 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika poslala som ti mail kukni

ahojte baby tak som zase tu trosku pozbierana psychicky, dnes sme boli v heliose u doktorky a podali sme ziadost na druhe IVF a zobrali mi krv na protilatky na spermie a placentu

ak nam schvalia ziadost a vsetko pojde podla planu tak v juni zacnem stimulovat :slight_smile:
5. máj 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by som sa chcela spytat, dnes mi zobrali krv na protilatky na spermie a na placentu, zabudla som sa spytat kedy budu vysledky, neviete mi poradit kolko to trva ?
dakujem :slight_smile:
5. máj 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiki, už som prečítala, aj odpísala :sunglasses:
dobrú nôcku prajem...
cicuška, držím palčeky :dizzy_face:
5. máj 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ked zistim od fedry dam vediet, ale prve IVF im trvalo 4-5 tyzdnov kym to schvalili, keby to bolo do konca maja tak by to bolo super, aj ja som zvedava co vyzisti fedra zajtra, aj tebe dobru noc teda vam trom
:slight_smile:
5. máj 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki mne trvalo imuno vysetrenie par tyzdnov..to je asi individualne. drzim palce ;) som rada, ze si na tom lepsie. :zipper_mouth:
6. máj 2008 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiki - to je fajn, ze uz si OK, potrebujes najma pohodicku, aj do dalsej stimulky, aby boli kvalitne vajka, ale vsetko pojde v lete so slnieckom lepsie :wink: :slight_smile:
ja som si volala o vysledky z heliosu uz na 10.den, ale oficialne to trva dva az styri tyzdne...no ale ja som samozrejme tolko nevydrzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze kludne koncom druheho tyzdna zavolaj na recepciu a recepcna ti pozrie ci uz vysledky su a ak ano tak ta prepoji na krajka...
cicuska - den ET sa nepocita. tak este trosicka vyckaj :wink:
ahojte raketky :dizzy_face:
6. máj 2008 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink: , ako?
včera sme s mužíkom flašku stiahli, ale celkom mi to padlo v hod a tréning rokmi tréningu sa nezaprie :grinning: , žiadna bolesť hlavy :grinning: , Lenka ako? bol keksík? :wink:
6. máj 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: nebolo nist :grinning: :grinning: cakam este co mi poradi tanicka :wink:
tak vidis takynka, jedna flaska to je nic, dneska si date druhu, ked to tak dobre znasas :sunglasses:
6. máj 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedruska drzim palce na dnes, nech je to tehuuuuuuuuu :wink: :dizzy_face:
6. máj 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli krásnu sliznicu ti prajem, ozvi sa :slight_smile:
6. máj 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kukucky;)....
Kiki... vidis... celkom pekne a rychlo sa lady pohnu dopredu;)...
Leni... xixi ty si podarena :grinning: ... ja som tiez panna :sunglasses:
Taky...takze dnes znovu a budes vytrenovana na vsetky strany;)...
Gabi.. diky.. pokukam....
6. máj 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj - elicek - palceky :slight_smile: uz to mas asi za sebou, cakame spravicky :wink:
tanicka ale ja som naozaj panna - v horoskope :wink:
6. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni panna čiže si pedant? moja kolegynka je panna, ja som rybka :sunglasses: , tanitka ako sa má bobíček?
6. máj 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence :sunglasses: :wink:
tak už som dorazila z Helíku, dnes to tam išlo straaaaaaašne pomaly a ET mám v utorok 21DC, sliznica 8mm :wink: :slight_smile:
už len čakať, či sa tomu nášmu krpčekovi podarí prebrať zo zimného spánku :pensive:
6. máj 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli ahoj :slight_smile: , gratulujem, tak sa asi my dve najskôr stretneme v utorok :wink: :wink: :wink:
6. máj 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, lenka si zlata, no vysledok asi bude negativny /teda teraz som uz v stadiu kedy dufam,ze bude negativny a nebude to nic horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: /
Sliznica je min., teda rovnaky scenar ako minuly mesiac. Proste mne sa to spusti vzdy na 28DC a basta ...
Ak by sme dostali schvalenu ziadost do 2 tyzdnov, tak na 16DC uz tento mesiac mozem zacat so stimulkou.
Tak dufam,ze teraz uz babenko k nam najde cestu :frowning2:
6. máj 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky... no bobik dufam ze dobre;)...on je lepsi ako plasticky chirurg... :sunglasses: ... tie moje prsia su dobreee :grinning: ...idem ho nakrmit :dizzy_face: ....
Eli....ja mam taku radost baby z vas .. ide to super;).. zachvilku rusime temu :dizzy_face: ....
6. máj 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok