IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
5. máj 2008

asi nam vsetkym by stacilo aj jedno 😵 😵
babulky idem nieco porobt nech som aj doma trocha uzitocna, paaaaa 😵

lauritka
5. máj 2008

neboj leni vsetky sa dockame ..pa- 🙂

tanitta
5. máj 2008

jemine ja pisem prispevok a vy ma takto obehnete....
Lauri.. ja som to tentokrat odbila s lacnejsimi testami 😎 ... az na ten mamatest ten stal tolko co dalsie 4dokopy 😀 ... ale bol vytazny 😉 ...
Mirusch...takze vkladate aj jedno embrijko?...nie si vobec divna.. je to prirodzeny pocit.... chcem s tym povedat len to ze ine su momentalne pocity a pocity v tej danej konkretnej chvili....ja som trosku dufala tentokrat v dvojky ale ked clovek tak na to prichadza s odstupom casu.. je to dobre tak ako je.... ma to tak byt a bude...a aj tak tie dvojickovske vybery kocikov 😎 ...
Leni.. kuk... hej mam take do dialky 😎 ....vdakaa

takyna
5. máj 2008

Ahojte kočky, zlatučké, práve som sa zobudila, a zhltla som celú čokoládu, vínečko sa chladí v chladničke 😀 , ináč Lenka teraz sa ti to musí vydariť to si píš, taká sliznička jj, ozi prečo nechtete pokúsiť sa dať 2-drobčekov?, lauritka tanitka sa vám testuje, Laurit ty si dávala tiež dve embrijká?, Miruš trpezlivosť ruže prináša, aj ja ťa obdivujem a verím , že ti to dopadne ok 😉

lauritka
5. máj 2008

ahoj taky.. ano davali mi dve posledne. plus som mala aj ovulku 😉 takze teraz neviem ci to su mrazaciky alebo prirodzene 😀 teoreticky sa mohlo zadarit aj prirodzene , ked uz bola sliznica pripravena po potrate..ze vraj vtedy su zeny viac nachylne 😉
tanitt hlavne , ze ukazuju to co maju no nie ? 😀

takyna
5. máj 2008

laurit a ty si mala akú výšku sliznice?

tanitta
5. máj 2008

Taky.. ja uz netestujem...ten prvy je najhorsi to je fakt ale potom to uz ide 😎 ... neboj ta slizinica bude ok.. ved este cely tyzden ma cas...myslim ze v tejto chvili by si nemala uz nad tym rozmyslat....

takyna
5. máj 2008

ozaj Lauritka nie že by som ti nechcela dopriať to prirozdene, ale dúfam, že je to s KET-u ako vzor pre nás ostatné KET-ačky, 😀 , dúfam, že sa nenahneváš 🙂

lauritka
5. máj 2008

takyna to neviiem 😒 ..mna pozeral 10 dni pred KET a vtedy bola 7mm---- potom uz ma na uzv neobjednal, ale rovno na KET. teda na 9DC bola 7mm.
u nas maju take cudne postupy vies... v KE. ani nepovedia kvalitu embryi, embryologicku ani nevidis, vsetko ti len sucho oznami lekar. 😕 ani na uzv na zistienie tehu nejdes hnes, oni beru len krv a ak je pozitivna tak az o dva tri tyzdne uzv... 😖 tiz si myslim, ze by to mali pozriet skor, ci je plodik v maternici.. potom uz moze byt neskoro, ked je mimomater,,atd 🙄

takyna
5. máj 2008

Tanitka veď už je to ok, ale mne sa to stále musí zdramatizovať, ešte som zvedavá čo bude pri rozmrazovaní embrijok, mala som divné sny 😖 s touto tématikou, dnes dám 2x2dc červeného 😎 a Krajko sa nestihne vo štvrtok diviť, musím Lenôčku stihnúť na piatok 🙂

lauritka
5. máj 2008

jasne taky chapem..ale aspon v takej sladkej nevedomosti..to je jedno ako to prislo, hlavne nech to tam vydrzi az do januara 🙂

tanitta
5. máj 2008

no musim ist babulky.. bijeme sa koli PC a prehrala som;)... predsa chranim nas oboch 😀 ... pa a pekny vecer....pri vinku;)...

takyna
5. máj 2008

lauritka vydrží neboj sa , keď sa raz zahryzkalo 🙂 , o chvílu nám pomaly zdrhnete do inej témy 😒 aj ty, tanitka, gabika, vera,... 😢

lenka20
5. máj 2008

kuk, este som tu 😉
poviem vam svoje najnovsie rozhodnutie - ale nikomu ani muk - aj ja sa tentokrat ocikam, teda otestujem 😝 😝
ked vam to tak pekne ukazuje, tak musi aj mne 😉 taka mala dialnicka by stacila pre zaciatok..... 😵
lauritka aj ja asi budem mat ovulku, mam vpravo jeden pekny folicek 😉 ale neviem kedy, teoreticky uz mala byt, som 15.DC, kedy to chce akoze prasknut 😕 😕 😕 no uvidime 😉 lauri - pichala si aj pregnyl alebo nie 😕 😕
takynka tak ty si si pospala, ako ti je dobre 😵 nechceme dvoch drobcov - uz som to pisala - krajko neodporuca, vraj by som nedonosila, takze pokial nie su vyslovene slabe embrijka tak budeme vkladat po 1. ved uz 2x sa na chvilku chytili po jednom, tak hadam aj tretie samostatne embrijko bude OK a mozno zotrva dlhsie 😉 ale dohodla som sa s embryologickou, ze ak sa to jednotkove nerozmrazi tak dame obidve zvysne.... aj ked nebudem mat z toho asi dobry pocit, vies, dufat, ze sa uchyti len jedno, to sa mi zda take blbe..... ale to uz predbieham, len aby bolo co vkladat 😕

lenka20
5. máj 2008

laurit - to mas pravdu s tou sladkou nevedomostou, mna embryologicka na celkom prvom pohovore dorazila, ked nam povysvetlovala co sa vsetko musi diat aby bolo embrijko OK, tak sme len tak cumeli ako dvaja puci....
takynka v piatok mame rande, aj keby si mala cely tyzden chodit pod vplyvom 😉 😀

lauritka
5. máj 2008

lenka to je fakt super pristup 🙂 😉 pregnyl som nepichala, ani sexik mi nezakazovali..mozno ani nepocitaju s tym, ze sa to moze zadarit prave vtedy prirodzene..ale ked tak vezmes, clovek je nadopovany hormonami..maternica prekrvena..bohvie 😉
mna len kukol na 9DC a rovno ma objednal na KET. tym to haslo 😀

lenka20
5. máj 2008

tanicka paaaaaacko
inak kocky aj ja uz vazne padam, ved som za cele poobedie pre svoju domacnost nepohla ani prstom 😲
dobru nocku, takynka - uz len pekne sny 😉 zajtra bude lepsie 😵

takyna
5. máj 2008

máš pravdu, je to na tebe, Krajko je doktor vyzná sa, do tretice sa to jedno musí chytiť 🙂 , dohovoríme mu neboj 😵 , veru som zdriemla ten šéfov prístup ku mne ma trošku zložil, ale už je dobre 😀

lauritka
5. máj 2008

ale pripominam, ze tam musel bidiet folik..a presne vypocital kedy bude ovulacia..lebo mne aj katy to vkladali presne na 3 DPO 😀 takze mrcha jedna vedel, ze bude ovulka. a presne mi to aj podla teploty vyslo.
ked kuknes na temu grafy..kukni na moj graf a na katy.. ona mala ovulku skor a vkladal jej skor. ale tiez na 3DPO.

lenka20
5. máj 2008

lauritka ja som uplne komplet bez hormonov 🙂 prirodzene uz neverim, asi ani nejdem riskovat keksik... alebo mam 😨 poradte skusenejsie 😅 bojim sa tych protilatok, aby som si to tam nepodrazdila zbytocne 🙄

lauritka
5. máj 2008

lenka a beries prednison ?? ja neviem, ja som za to , ze skusat treba vzdy 😝

takyna
5. máj 2008

áno Lenka budem piť 😅 , nech to parom tlačí, tanitka áhojky a opatruj bobíčka..., musím odísť muž ma potrebuje ideme faktúry rátať, majte sa krásne, zajtra sa ozvem páčko

lauritka
5. máj 2008

ahojte :P

lenka20
5. máj 2008

laurik, nie, ani prednison... krajko je proti... tak zeby predsa keksik 😕 😕 😕 ale kedy 😕 😕 😕 boze, som jak panna orleanska 😀 😀 😀 😝 nemeriavam bazalku, takze.... teoreticky ked od zajtra rana budem merat bude to na nieco ked nepoznam poriadne svoj cyklus BT 😕 😕 asi nie, vsak....

lenka20
5. máj 2008

takynka pri druhom pohariku vinka uz ta aj sef prestane stvat, pri tretom zacne rast sliznica a po takom piatom si uz budes vediet sama spravit transfer 😀 😀 😀 nie vazne, nedaj sa vytocit od blbcov, tych je vsade dost, ale take uzasne zlate ziena ako nasa takynka - taka je len jedna jedina a zato si zasluzi krasne dvojicky 😵 😵 😵

lenka20
5. máj 2008

dievcatka ja uz fakt idem, nakrmit bestie a seba, uz umieram od hladu....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lauritka
5. máj 2008

leni nie..teraz uz nemeraj...kasli na to...tak sa pomilujte len tak z lasky 😉 idem k tv..pekny vecer 🤐
plujem na vas zatial slabe virusy 😀

takyna
5. máj 2008

kočky musela som napísať, neviem či ste pozerali teraz správy ale to je síla čo sa deje vo svete fújjjjj, hnus 😝 😝 😝 😝 😝 , zase našli 3-bábetka zamrazené v mrazničke, 😝 😝 😝

takyna
5. máj 2008

Lenka pomilovať sa môžte, ale neriskovala by som ten koniec, ten radšej do púzdierka 😉 😉 😉 pá

takyna
5. máj 2008

Leni, cmuk, cmuk 🙂 😵 🙂