IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
6. máj 2008

katy2 no trosku som sa skludnila a po tom epi zachvate som sa zacala viac kontrolovat aby sa to nezopakovalo, dnes este idem na pokec k neurologicke, ale malo by to byt v pohode, bol to len skrat, uz sa tesim na dalsie IVF, vcera sme dali ziadost a ak pojdem vsetko ok tak v polovici juna zacinam novu akciu 🙂

katy2
6. máj 2008

kiki, zasa budeme spolucakatelky 😵 😉

kikina666
6. máj 2008

lenka20 nejako to prezijes, vykasli sa na familiu, ja to tiez stale pocuvam a od vsetkych znamych mojich rodicov, vsetci maju uz male vnucatka a nasi nic, a v mojom okoli vsetci nasi znami uz maju male deticky alebo cakaju a my jediní nic, tiez to minuly tyzden na mna dolahlo a kleplo ma z toho do bezvedomia, ale uz sa nesmiem dat takto vytocit, aj ked viem ake je to tazke na to nemysliet 🙂 odpal ich vetou "ze ci nemaju ine starosti iba riesit vase tehotenstvo" a mas pokoj

kikina666
6. máj 2008

no ja este musim cakat na vysledky krvi , vcera mi zobrali krv na protilatky na spermie a placentu a mam strach, ze budu pozitivne, lebo mne viackrat uz vysli pozitivne vysledky z krvi a potom sa to akosi vzdy zmenilo na negativne, doktorka povedala, ze sa to da liecit, nemas nejake blizsie info o tom ?

katy2
6. máj 2008

kiki, v tom ti neporadim ☹

kikina666
6. máj 2008

no musim pockat na vysledky skusim tam o 10 dni zavolat uz by mohli mat , tak ja idem na ten pokec k neuroligecke, uz sa tesim ako ma zdupe ... no ale co uz

zuzla80
6. máj 2008

Lenuľka nebuď moja smutnučká, život nám prináša všelijaké prekážky a určite vie prečo. Určite každá z nás vie ako sa cítiš a ako ťa to bolí. Ja stále keď sa dozviem, že niekto z môjho okolia čaká bábo, tak ma chytí také zúfalstvo a bezmocnosť, ale aj keby som sa postavila na hlavu, tak nič by sa tým nezmenilo. Je to ešte príliš čerstvé, ale verím, že každým dňom si pomaly zvykneš na tú myšlienku a začneš sa tešiť na toho malého mrňuska. A tak ako ti písala Takynka, tak aj ja verím, že do tretice, to výjde a nakoniec so sestrou budete spolu kočíkovať. Ani nevieš ako ti to veľmi prajem 🤐 😵

Inak tento príspevok posielam asi na piaty krát, tak snáď úspešne
Ahojte babulky, idem už paaa

gabika24
6. máj 2008

ahojte. aj mne blbne konik.
leni, bude to ok - každá z nás si tým asi prešla. ale tentokrát vám to vyjde 😵 - veď načo tu posielam tie tehu vírusy??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - dosť pre všetky.
pekný zvyšok dňa babulky 😵

savia
6. máj 2008

Ahojte babulky, priebežne podávam info, zatiaľ usilovne KETujem, hadam na budúci týždeň bude prenos. 🙂
Všetky Vás pozdravujem a držím palčeky... 😉

lenka20
7. máj 2008

raketky ste vazne zlatucke, mam vas rada 😵 😵 😵 😵
dnes uz je lepsie, manzel ma dal do poriadku 😉 aj vy samozrejme 😉 len konik vcera blbol, tak sa nedalo ani odpisat...tak som si vcera povedala, ze nooo, sice nebudem v rodine prva s tehu spravou, ale druha tiez nie je na zahodenie 😉 ved segra je starsia odo mna, takze ma narok rodit prva 😉
inak vcera ma z tych stresov tak rozbolelo brucho, ze som si potom nadavala, aka som blba, ze sa necham takto rozhodit... takze teraz uz budem stresovat len a len o svojho snehuliacika, zajtra ho budu rozmrazovat, drzte palce kocky nech je krpec v poriadku...
savia - budes v tesnom zavese za mnou, takynkou, eliankou, dytou a tinuchou..

lenka20
7. máj 2008

fedruska ako si vcera dopadla 😕 😕
lauritka drzim palce na dnes nech je HCG kraaasne vysoke 😵 😵 😵

takyna
7. máj 2008

Ahojte kočky 🙂 🙂 🙂
Gabika vidím, že dodržiavaš tehulovské vírusíky, ďakujeme 😉
Leni aká si ty dne krásnučká, 😵 😵 😵 , a ešte aj pozitívne myslenie, budem ti strašne držať palčeky aj snehuliačikovi, ale určite si ešte napíšeme 😵 😵 😵 , a dávaj si hlavne pozor na seba, žiadne rozrušovanie ti nedovolím!!!!!! 😠
Savia ketuješ s nami, velikánsku sliznicu ti prajem 😉
🙂

lenka20
7. máj 2008

takynka dakujem, ja na teba budem tiez upenlivo mysliet, tak co, pokracujes vo vinkovej terapii 😅 😅 drzim ti palce na zajtra, nech je uz sliznicka nadherne vysokanska a nech nam to postielkove rande v piatok vyjde 😉
vcera som vyhrabala stare fotky, odfotila ich digitalom a ulozila do pocitadla, tato nebickova sa mi zdala este taka naj 😉 sice som na nej ako pampuch ale nevadi 😀

katy2
7. máj 2008

dobre ranko 🙂
prajem vsetkym slnieckovy den.... 🙂

fedra
7. máj 2008

Ahojte,
takze ja len narychlo, vcera vysledok negativny.
V Juni nas caka nase prve IVF.

lenka20
7. máj 2008

fedrik - prve aj posledne, lebo hned prvy pokus bude uspesny 😵 😵 😵 😵
je mi luto, ze IUI nevyslo...ale jun to isti fedruska, take krasne marcove babatinko sa ti narodi a mozno aj dve 😉

katy2
7. máj 2008

fedra, vela stastia na jun 😵 😵 😵 😵
v juni nas bude viac 😉

takyna
7. máj 2008

ďakujem Leni, a ako ideš? budeš v robote? či si berieš dovolenku?
Ahoj Katy 🙂 aj tebe príjemný slnečný deň 😵

katy2
7. máj 2008

taky, leni, uz sa vam to krati 😵 😵 😵 o chvilu mate miminka v brusku.... 😵
ja si este pockam....

zuzla80
7. máj 2008

Lenulik som rada, že sa cítiš lepčie 🙂 Tak to má byť.

Takyna držím ti zajtra palce, a dúfam, že vinčisko zabralo, minimálne tak ako Lenke 😉

Savia ahojky moja, tak teba som nevidela 100rokov. Takže ty už ketuješ? Tak to je super, že ste sa nevzdali a bojujete ďalej. Dúfam, že chilli papáš poctivo, vieš aby už to na 100% vyšlo 😉

Lauritka aj ja sa pripájam k držaniu palcov k vysokánskemu hcg.

Fedri je super, že bojujete ďalej. Tak možno budeme ivfkovať spolu v júni 😉

Katy ahojky, ako sa máš?

Inak ja som volala včera do Helíku aj ohľadne výsledkov na protilátky (je tomu už 2týždne) a aj ohľadne žiadosť (tomu je už 6týždňov) a ani z jedného nebolo ništ. Výsledky ešte niesú a žiadosť ešte nieje schválená. Tak čakáme ďalej. Je to neskutočne, že to takto dlho trvá, myslím tú žiadosť.

takyna
7. máj 2008

fedra, nebojkaj, určite bude ďalší pokus úspešný 🙂 , katy kráti , kráti až mám strach 😖

katy2
7. máj 2008

zuzla ahoj 🙂
drzim palce, nech mas vsetko, so potrebujes k uspesnej stimulke, cim skor 🙂
ja som teraz 10DC a cakam, kedy bude ovu, aby som vedela, aky bude dlhy cyklus.... po dalsej ms zaciname KETovat.... dufam, ze to vyjde na jun 🙂

lauritka
7. máj 2008

dobre ranko...takze poobede budem vediet vysledky, ale musim prist aj v piatok na kontrolny odber, ci to rastie.
to je jedno ake bude hcg..musia to urobit. 🙂
fedra nevadi..IVF je ovela vacsia sanca na otehotnenie ;) taky, katy zachvilu ste tehule 😀

veracruz
7. máj 2008

ahojte 😎 dnes som hore od 7:00, manzelovi volali z prace a zobudili mi 😠 ale vidim, ze vy uz tu vo velkom fungujete...

lauritka
7. máj 2008

vera haojki..aj tebe robili kontrolny odber ? robiat o vsade hmmm?

katy2
7. máj 2008

ale to je podla mna dobre, ze robia aj kontrolny.... aspon vidis, ako stupa hcg 😵

takyna
7. máj 2008

Ahojte Lauri, Very 🙂 🙂 🙂
Lauri testíky sú ako dialnice pomaly 😉 , držím ti palce na piatok
very ako sa cítiš????

katy2
7. máj 2008

vera, maminka, ako? 😵
uz sa tu rozrasta pocet maminiek... len dufam, ze nezostanem posledna ako netehula.... 😔

lauritka
7. máj 2008

no mne sa stale zda, ze to ide pomaly.. 🙂 ja proste nikdy nebudem kludna asi.. 😠 ale je mi zase tazko..to je hadam dobre znamenie 😉 ale zatial ma nenatahuje..

veracruz
7. máj 2008

fedra, na IVF drzim palceky, nech Ti to vyjde tak, ako mne na prvykrat 😵
lauri, tesime sa dnes poobede na Tvoje HCG 😉
lenka, gratulujem segre k tehu... neboj nic, budes ju coskoro nasledovat... ja mam najlepsiu kamosku, ktora ma dve male deti, vysli im na prvy alebo druhy sup... a mala som stavy, ked som sa jej snazila vyhybat, lebo mi bolo tazko, ked som videla tie male, ake su zlate a aj som trochu ziarlila, co si budeme nahovarat... potom som sa zbadala a teraz sa uz len tesim a je mi omnoho lepsie na dusi 🙂