• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
Zuzlík ahojky :slight_smile:
7. máj 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, mne spravili len jeden odber a potom o tyzden UTZ, kde som plakala, ked som videla vacok :grinning:
ja sa citim asi takto :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vsetkym Vam prajem tehotenstvo bez nevolnosti :grinning:
7. máj 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T
7. máj 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera ja chcem radsje nevolnosti, aspon viem, ze s anieco deje :wink:
7. máj 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, aj ja som chcela nevolnosti, tak ich mam... ale nabuduce si budem pytat tehotenstvo bez nevolnosti :grinning:
7. máj 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo si budem pytat tehotenstvo len s rannymi nevolnostami... lebo tieto 24-hodinove su riadny zaberak...
7. máj 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky ahojky :slight_smile:

Lauritka a nebudú náhodou dvojky :confused: Aj testíky vyšli nádherne, priam ukážkovo, aj zle ti už býva hmmmm.

Katy jasné, že neostaneš netehulka. Všetky do jednej budeme tehu a basta. Vidím, že aj jún bude nabitý tehuliek, tak verím, že tentokrát do toho padneme aj my :wink:

Verka aj ja som si uchmatla tehu bacilky :wink:
7. máj 2008 o 08:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli, boli aj pre Teba :dizzy_face:
idem sa naranajkovat, babo si pyta chlebik vo vajicku :grinning:
7. máj 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli nemyslim..na dvocjicky by uz boli velmi silne ciarky.. :slight_smile:
7. máj 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Lauri nikdy nevieš :wink:

Verka kujeeeem :slight_smile:
7. máj 2008 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime podla hcg...
7. máj 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlicek tak to je vazne uz dlho, ale vydrrrrz, bude to stat za to cakanie :wink:
katy - zas cakas ovu :grinning: :grinning: ale hadam ta tento mesiac nebude pluha tak natahovat ako minule :wink:
lauritka - tie cary su kraaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co ty vies, mozno veru dvojecky :wink:
ahoj veruska, aj ja som si uchmatla :wink:
ozaj - pozdravuje vas jujka :dizzy_face: ma sa dobre,stale caka na vysledky a potom bude ketik :wink:
7. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím raketky :wink:
ja dnes začínam s utrošom a pravdu povediac...radšej by som si pichala injekcie alebo jedla rybí olej...ale beriem to odvážne, veď čo neurobím pre ten malý zázrak :slight_smile:

savia :dizzy_face: želám krásnu perinku pre snehuliačika/kov

lauri :slight_smile: dnes to bude nádherné HCG :dizzy_face: :slight_smile:

leni, jeeeeeeeej aká pekná fotečka :slight_smile: držím všetky palcúre, nech sa malý bobáčik zajtra krásne prebudí :dizzy_face:
7. máj 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem , som zvedava :wink:
7. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenik aj mne sa to zdá dllllho, ale vydržíííííím, nič iné mi neostáva :wink:
Inak som minule myslela na Jujku, dlho sa neozvala, ale asi nemala nič nové. Lenka tak ju pozdravuj, a nech jej výsledky dopadnú najlepšie ako môžu, aby mohla opäť Ketiť.

Lauritka veď uvidíme, ako slepý povedal :grinning:
7. máj 2008 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Lauri, dnes ti držím palce, ale podľa mňa je to jasné. Viac ti držím palce na piatok, aby hcg krásne rástlo. :wink: :slight_smile:

Takja si idem o hodinku po zmrzlinky, už sa na ne teším. Som zvedavá, ako dopadlo rozmrazovanie.

Všetky vás pozdravujem. :slight_smile:
7. máj 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli ahojky, utroš zvládneš neboj :wink:
Tinuscha, držím ti palce, ideš si po 2?
7. máj 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej babulky, tak velmi Vam vsetkym prajem, nech ste co najskor tehu :dizzy_face:
tinuch :dizzy_face: :slight_smile: tfuj tfuj aby všetko dobre dopadlo a malé zmrzlinky sa pekne usalašili a už len v zdraví rástli :dizzy_face:
ahoj taky :slight_smile: jasné, že zvládnem...iné mi nič neostáva :grinning:
7. máj 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuska drz sa ! :slight_smile: mas pravdu, piatok bude pre mna rozhodujuci :zipper_mouth:
7. máj 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinušik veľmi na teba myslím a držím všetko čo mám :wink: Nech to dnes dopadne najlepšie ako môže :slight_smile:
7. máj 2008 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elianka utrosko je fujto ale pomoze nam udrzat mimco tam kde treba, takze dobru chut :wink:
tinuska - uz dnes :confused: :confused: :confused: tak thuj thuj thuj nech su krasne rozmrazene a nech sa poriadne zahryznu :wink:
takynka si sa pytala - v piatok mam volno, od pondelka budem v praci....
lauritka neries to - si tehulka a je to vybavene, ziadny piatok, uz ta nic nerozhodi, mimco je uz pevne zahryznute :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem kočky. :slight_smile: Taky, zatiaľ neviem koľko ich bude, dozviem sa to až keď tam prídem. Mali sme ich spolu 6, tak som zvedavá.
7. máj 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuška len nech sa riadne zahryzkajú a nepustia, potom nám napíš krátku správičku, budeme na teba myslieť :dizzy_face: , Leni aj ja budem zvedavá, tiež 1-deň chcem dv, a potom šup do roboty, dúfam, že sa nič neočakávané nestane :dizzy_face:
7. máj 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, napíšem. :slight_smile:
7. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj tinka akú velku si mala sliznicu?
7. máj 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, ja som bola na kontrolu na 9 DC, to som mala tuším 6mm. Dnes som 17 DC, ale aká je sliznica sa už nedozviem.
7. máj 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka díky :slight_smile:
7. máj 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Taky, tvoja sliznica určite narastie. :slight_smile:
7. máj 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok