• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
lauritka, tinuska, posielam tehu virusiky a drzim palce.....nech Vam to obom tentokrat vyjde...

leni, mas pekne foto :slight_smile:
7. máj 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuska, pekne oddychuj... :slight_smile:
kiki ahoj :grinning:
baby, tak strašne sa mi zasa drieme, že idem asi ukecať malú, aby sme si išli pospinkať... :slight_smile: - ale tá práve pobehuje ako živé striebro, tak neviem, či sa mi to podarí...
tak každej želám také živé striebro doma... :grinning: :grinning: :grinning: - ale pre začiatok najskôr v brušku.
leni, zajtra rozmrazujete, čo? tak veeeeeeeeeeľa šťastia, teraz to vyjde - a špeciálne pre teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, tak kedy budú výsledky? :slight_smile:
7. máj 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ahoj, chudnem o zivot, tie korcule robia divy, uz sa natrepem do nohavic do ktorych som sa nevosla :slight_smile: len mam jeden problem nema ma tam kto vozit, teraz nemozem soferovat kym sa mi stav po tom zachvate neukludni, v pondelok sa chcem stavit v poistovni, ci im to uz prislo z heliosu, aby som to vedela ponahanat.
7. máj 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tým chudnutím to je super.
aj ja by som potrebovala, ale čaká ma to až po pôrode... - ale to ma vôbec netrápi, podstatné je, že mám v brušku tie naše poklady... aj ty budeš mať o chvíľu také :wink:
7. máj 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno ked zhodim par kil to pojde lepsie, som volala do heliosu tak vysledky na protilatky budu az o dva tyzdne :frowning2:
7. máj 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky hcg 360 :slight_smile: v piatok idem znova..dufam, ze podrastie. juchuuuuuuuuuu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, dobra sprava buduca mamina :slight_smile:
7. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka kráááááása, z celého srdiečka GRATULUJEEEEEEEEEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a verím, že v piatok hcg niekoľkokrát násobne podrastie.
7. máj 2008 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla80 uz mas schvalenu ziadost na IVF ?
7. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzla...sestricja povedala, ze je to vyborne.... tak sa modlim nech je to uz ono :dizzy_face:
7. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka, to je super. ani som si nešla zatiaľ ľahnúť, lebo som bola zvedavá na tvoje hcg. tak sa opatrujte... :grinning:
7. máj 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri neboj je to uz ono

ozaj baby neviet kde sa stratila hava ???
7. máj 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi dakujem :dizzy_face: idem si aj pospat... mozno hava chodi do tehulkovskych tem ??? :confused:
7. máj 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka určite to podrastie a keď aj sestrička povedala, že je to výborne, tak jej musíš veriť :wink:

Kikina nemám ešte schválenú žiadosť. Je to už 6týždňov čo sme vypisovali. Včera som volala do Helíku, samozrejme, že ešte nebola schválená no a dnes mužík volal do poisťovne a tam sa mu teta ospravedlňovala, že sa im menil garant a mesiac nemohli nič robiť a že teraz sú zmenené podmienky a musia žiadosť z Martinskej poisťovne posielať ešte na schvaľovanie do Žiliny a až tak to dôjde do Heliosu, a preto sa to naťahuje. Takže tak. Ale aspoň pozitívum je to, že žiadosť je už schválená a nachádza sa buď v Žiline alebo medzi Žilinou a Heliosom.
7. máj 2008 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a to mas aku poistovnu ? lebo ja tiez cakam na schvalenie a chcela by som v juni zacat stimulovat
7. máj 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všeobecnú. No aj ja by som mala začať s Proverou niekedy okolo 15.6 tak možno do toho hopsneme spolu :wink:
7. máj 2008 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tiez tak vychadza presne , predvcerom mi skoncila mrcha cize zase by som mala dostat prvy junovy tyzden a potom od 15.6. sup na proveru, ja mam spolocnu zdravotnu poistovnu, ja som podavala ziadost tento tyzden pondelok a oni to vybavuju do mesiaca, ale ked si to ponahnas tak aj skor a je tam taka mila pani doktorka, ktora mi uz raz velmi pomohla tak by som za nou skocila s velkou bonbonierou a urcite mi pomoze aby som to mala vybavene do konca maja :slight_smile:
7. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla vyzera to tak ze sa budeme asi stretavat v heliku , uz sa tesim
7. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau Lauri, parádne čísielko!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teším sa v piatok na teba myslím. :wink:

A kočky ešte raz ďakujem. :wink: :slight_smile:
7. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinucha a za co dakujes ? :slight_smile:
7. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauriii... gratulujem :wink: ... a predsa to bude napinave :sunglasses: ....
Tinucha... hyckaj pekne bobikov nech sa pekne zapelesia :wink: ....
7. máj 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikina, no za tie vaše gratulácie. :sweat_smile:
7. máj 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka gratulírujem, teším sa a držím palčoke :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
7. máj 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem sa snažiť Táni. :wink:
7. máj 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked vas ta citam, tak sa uz neviem dockat tej stimulky, dufam, ze to vyjde v juni uz
7. máj 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki budem sa tešiť, keď sa v Helíku stretneme :wink: Vychádza nám to približne rovnako. Tak šup šup poponáhľaj dokinu v poisťovni, nech to raz dva schváli :slight_smile:

Tinušik oddychuješ :dizzy_face:
7. máj 2008 o 14:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej oddychujem. Už som si aj pospala, aj knihu som začala čítať, takže oddychujem. :slight_smile:
7. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinusch mas dovcu?... ja som tiez zaspala jak dudek...
7. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla80 no v pondelok sa tam chcem zastavit, ci to tam uz maju a ak ano, ci to uz poslali do blavy a pri tej prilezitosti ju poprosim, ci by to nemohla v tej blave trosku ponahanat, a potom budem volat do blavy aby to bolo cim skor, hadam mi poslu odpoved do konca maja a kedby aj do 10.juna, tak by som to mala stihat, doktorka v heliku povedala, ze hned vybavime recept a mozem uzivat proveru
7. máj 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok