• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

15. januára 2009 
ahoj taky :slight_smile: nemaj strach z tej cysty , ja som po prvom Kete mala 2 cysty, je to vplyvom liekov, ze sa vytvoria, ale pekne by sa mali vstrebat, takze aj ta tvoja bude pravdepodobne taka....moja neboj nic, hlavne, ze babo je v brusku :dizzy_face: ......a ten strach, no bohuzial toho sa nezbavis pocas tehu, a ani po nom :wink: drzim palce silno silno
3. jún 2008 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dytka, tak sa ti to blíži- tentokrát to už bude na //, budem držať palčeky :slight_smile:
lenka, no ja mám mať transfer vo štvrtok- aspoň dúfam :dizzy_face:
a čo je s dráčikom?
3. jún 2008 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takz ešte raz gratulujem :slight_smile: Už si hádam môžeš zmeniť aj vizitku zo snažilky na tehu :slight_smile:

Dráčikovi držkám palčeky :slight_smile:
3. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taky.. Lenka ma pravdu.. ja mam cystu jak svet z tych hormonikov...5cm...neovplyni to tehotenstvo ani jeho vyvoj...nesposobuje spinenie.. to ide odniekadial inde...cysta bud sa vstrebe alebo praskne alebo nas bude sprevadzat cele tehu...ale hlavne ze nasli bobika :wink: ....
3. jún 2008 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
Taky, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palce aj nadalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej kvetuska to mas uz za par dni :dizzy_face: :dizzy_face:
dracik mala asi kontrakcie, ale uz to preslo, teraz vraj papa nejake lieky na infekciu co ma a ma zvysene pecenove testiky, takze aj nieco na riedenie krve... hadam to bude ok a pustia ju domkov, este je skoro na porod.....
3. jún 2008 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Este som sa chcela spytat, to zajtra mi budu robit utz len cez brusko, vsak ? ... nie vaginalny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, len kuknu co sa dnu deje, ci nemas cysty alebo take nieco...
3. jún 2008 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som dostala ms, zajtra idem na uzv a zacinam s kuzelnymi :dizzy_face: dufam, ze teraz uz uspesne.... :zipper_mouth:
3. jún 2008 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katuska urcite uspesne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nevies co je s lauritkou :confused: :confused:
3. jún 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, neviem, aj ja som pozerala, ci nedala info :confused:
3. jún 2008 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No veru aj ja ju vykukam :sunglasses: ... mozno sa niekde zaklebetila a ukazuje fotecku :wink:
3. jún 2008 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katy, takže veľa zdaru! :slight_smile:
3. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mapka, dakujem :slight_smile: aj tebe :wink:
3. jún 2008 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katy, musíme bojovať :slight_smile: a nasadnúť do vláčika, ktorý sa tu teraz celkom rozbehol :wink:

dráčik je v ktorom mesiaci?
3. jún 2008 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dracik je v 34tt :dizzy_face: snad vydrzi co najdlhsie....
3. jún 2008 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
34tt je ešte zavčasu. Dúfam, že sa bude držkať. Posielam veľa energie. Ešte aspoň pár týťdňov. Dráčik bojuj!
Všetky ti držíme palce!
3. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takynka držkám ti palce, aby ste to tentokrát dotiahli dokonca. Opatruj sa a hlavne nestresuj dobre? Stres nem dobry pre tehulky :slight_smile:
Pripájam sa k pozdravu pre Dráčika a jej deťúrence :slight_smile:
3. jún 2008 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauritka tak coooooooo, ty uz sa teraz vytesujes s foteckou vsak ale mohla by si aj nam ukazat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2008 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi dalsi missed baby :frowning2: :frowning2: :frowning2: zajtra idem do nemocky..naco to vobec zacne, ked to takto konci...som hotova :frowning2: je tam aj hematom... neviem uz co mam povedat.... drzte sa. :cry: :cry: :cry:
3. jún 2008 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauritka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. jún 2008 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri, to nie je možné...ja už teda vôbec nemám slov :pensive: :frowning2: :pensive: takého chvíle sú naozaj ťažké, budem na teba myslieť, držkaj sa zlatko
3. jún 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri moja prajem ti veeela sil aby ste to zvladli.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. jún 2008 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri darzkaj sa mysli pozitivne len na pekne veci, neboj bude to dobre!!! musi :wink:
3. jún 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Coooooooooooo???ze??...nieeee..som v soku Lauri.... :frowning2: ... vela sil Lauri... :pensive:
3. jún 2008 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lauri, dúfam že to tak nie je... Ja ešte nestrácam nádej.... :confused: :fearful: :zipper_mouth:
3. jún 2008 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lauriiii :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to snad nie je pravda, to som vobec necakala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. jún 2008 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri,
:frowning2: :frowning2: drz sa.. ale ja tiez nestracam nadej...
3. jún 2008 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauritka- to snáď nie - to je hrozne nespravodlivé :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
3. jún 2008 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauritka, to určite nie je pravda.
a v nemocke ti budú ešte robiť nejaké vyšetrenia? držkaj sa...
3. jún 2008 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok