IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

csilla76
3. jún 2008

lauritka myslim na teba,drz sa.to snad nie je pravda.... 😢 😢 😢

danielka7
3. jún 2008

Ahojte,opäť sa po dlhej dobe ozývam.Momentálne beriem už 3 deň proveru a potom decapeptyl a menopur.Je to moje 2 IVF,nakoľko to 1 mi zrušili takmer pred odberom vajíčok kvoli zlému krvnému obrazu.Ale už som v pohode,tak sa tomu teším.Chcela by som sa opýtať,25.6.2008 som objednaná na preventívnu ročnú kontrolu ku mojej gynekologičke,a v tom čase už budem tesne pred odberom.Budem nadopovaná tými inj.Nebude to robiť pri tej kontrole problémy,nemohlo by mi to poškodiť tie vajíčka?

dicinka1
3. jún 2008

lauri?to fakt....????????to snad nie je pravda...je mi hrozne a ko moze byt tebe?vsetko som s tebou prezivala....drzkaj sa moja zlata...strasne by som ti chcela pomoct....ale tu moze iba boh... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zuul
3. jún 2008

lauri ja nemám slov, akurát tu revem ako krava 😔
je mi to strašne ľúto, veľmi, ty si bola naša vzorná čakateľka, potom tehuľka 😔 strašne ma to mrzí.

kuspitka
3. jún 2008

Ahojte-ako sa mate??? 😉

eva7780
3. jún 2008

lauritka je mi to velmi luto,drzkam ti palce 😔

lauritka
3. jún 2008

dakujem vsetkym za podporu..uvidim, co mi zajtra povedia v nemocnici..mozno pockame.. neviem..nechce sa mi to tak lahko vzdat 😒

cicca
3. jún 2008

lauritka.... 😔 😔 😔 prajem hlavne vela síl.... 😔 😔

lauritka
3. jún 2008

🤐 🤐 dakujem cicca..vsetky to tu velmi potrebujeme pri nasich tazkych osudoch 😔

eva7780
3. jún 2008

lauritka nevzdavaj sa , zajtra budem na teba mysliet 😔

cicca
3. jún 2008

Ano lauritka .... je nas tu vela s rôznymi osudmi.... 😔 Len prečo je to take nespravodlive...? Ja sa zakaždym teším ked to niekomu vyjde...dodava mi to silu ist dalej.... a teraz toto...???
Ale snad nieje ešte všetko stratene....straaašne moc ti budeme zajtra držat všetky palčeky...

lauritka
3. jún 2008

no je to smutne, ze sa osud s nami takto kruto pohrava..ako keby roky snazenia a jeden poriadny neuspech uz nestacili..neviem dokedy nas chce nechat sa trapit..a ludom, ktori to ani nechcu to dozici v plnej miere... 😔

cicca
3. jún 2008

Ved to je na tom to najhoršie-tá nespravodlivost... 😔 😔 Takym ktory ani nechcu babo , tak taky ich maju neurekom... A kolko je takych dievčat ktore ani nevedia ako k miminku prišli....nevedia sa o neho postarat..nemaju na to podmienky... A my..? Jedine čo nam chyba k dokonalemu štastiu je zdrave babätko.... 😔

lauritka
3. jún 2008

ved prave.. toto ma vie vzdy vytocit 😢 idem do sprchy...dakujem este raz vsetkym za moralnu podporu. velmi to pomaha. 🤐

cicca
3. jún 2008

držkaj sa ...

kukulik30
3. jún 2008

moja, vela vela sil... 😔 taketo nieco ma dokaze totalne vyviest z miery.....rozmyslam, preco sa taketo nieco stane ☹

takyna
3. jún 2008

Ahojte baby moje najdrahšie, prepáčte, že nepíšem na IP ani na koníka, ale veľmi si vážim vašu podporu, myslím na vás, ale poležkávam, nemôžem na pc sedieť, takže mi to odpuste 😵 , Lenka držkaj sa mi na tom vklade v sobotu verím, že tentokrát to vyjde, stimulky krásne úrodičky, a šup na tehu 😵 , maminy držkajte sa tiež posielam pusky, Lauritka 😔 snáď to nebude to mimomaternicové úpenlivo ti budem držať palce, aby to dopadlo dobre, keď mi bude lepšie napíšem, zatiaľ páčko 🙂 😵 🙂 cmučky.....cmuk

lenka20
4. jún 2008

ach jaj co to citam za rana....
lauritka srdiecko tak velmi ti prajem, aby to nebol missed.... 😢 😢 😢 drzim palce na dnes nech to este neuzavru a nech to cele je len omyl...bud silna moja, drz sa, budem este dufat pokial to nebude definitivne tak netreba stracat nadej, babatka si obcas z nas robia srandu, tak velmi velmi ti prajem aby to bol aj tvoj pripad zlatko....
takynka ty len pekne lez, vykasli sa na konika, my na teba aj tak myslime, najdolezitejsie je teraz to male 😵

kvetka2
4. jún 2008

dobré ránko 😉
lauri, nemám slov,je mi to neskutočne lúto 😔
lenka ahoj 🙂 prajem ti všetko naj k meninám, hlavne nech sa ti splní tá najväčšia túžba 🙂
taky , ležkaj a nezávislač na koníku 😀 , babatko je najdôležitejšie

tanitta
4. jún 2008

Ahojky kukucky 😉
Taky...len pekne oddychuj ja som tiez mala absenciu potom to dozenies;)....
Leni... nemala som kablik aby som pridala foto snad dnes sa mi to podari...

lenka20
4. jún 2008

kvetuska dakujem - k virtualnym meninam 😉
danielka - ja by som tu preventivku odlozila, predsalen budes mat zvacsene vajecniky, aj hormony budu niekde celkom inde, ani cyto by som si nedala robit, ved este ta caka punkcia a nedajboze by ti mohli zaniest nejaku infekciu na preventivke, aj to sa stava, takze radsej by som to nechala tak a po IVF ked budes tehu tak si ta aj tak riadne pozru, neboj 😉 😵
tanicka nevadi, tak dneska 🙂

mapa73
4. jún 2008

Ahojte 🙂

Lauri, čo to čítam!? To snáď nie je pravda! 😠 Všetko vyzeralo dobre, tak prečo? Som z toho veľmi smutná ☹
Dúfam, že dnes ti to dopadne dobre. držkaj sa, sme s tebou.

Takynka, pekne oddychuj. Aj za nás 😉 Cítiš sa lepšie?

Tanittka, Kvetka, Lenka ahojte 🙂

kvetka2
4. jún 2008

leni, nech aj ked len virtuálne, ja si myslím, že treba využiť každý dôvod k oslave 😉 ako sa cítiš pred dnom D?

kvetka2
4. jún 2008

ahoj mapka, už si si dala štiplavku alebo až popoludní?

tanitta
4. jún 2008

Mapka... neuzen si modrinku 😉 ..... thuj thuj 😉

mapa73
4. jún 2008

Kvetka, nechávam si to na popoludnie 😎 . Už sa vidím 10min. budem stáť s ihlou nad bruchom 😉

tanitta
4. jún 2008

Mapka.. aspon sa ti za tych 10min ohreje a nebude tak stipat potvora 😉

mapa73
4. jún 2008

tani 🙂

zuzla80
4. jún 2008

Lauritka ja nemam slov ☹ 😒 Normálne som mala strach otvoriť dnes konika, bála som sa, že tu nájdem negatívne správy od teba. Veľmi ti držím palce, aby sa dnes mrňusik ukázal a aby to všetko bolo len zlý sen. A určite to nevzdávaj, raz určite výjde slniečko 🙂 Veľmi na teba myslím.

Takynečka a ty pekne oddychuj, aspoň trošku znížiž závislosť na koníkovi 😉
Lenik tak aj ja všetko naj k virtuálnym meninám 😀
Tánička ahojte, ako sa mávate?
Kvetka veď ty si už zajtra ideš po drobátka 😕 🙂

takyna
4. jún 2008

Ahojte kočky, no ani u nás to nevyzerá ružovo, dnes som mala červenú krv pri utretí ☹ tak neviem, 😔