IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
5. jún 2008

Havka... no ty si ale riadna nosnica 😉vizera to pekne... ... nech su krasne kvalitne vajicka.. a potom krasne deticky 😉

zuzla80
5. jún 2008

Jééééj Lenik to máš super vymyslené, tie plány sa mi páčia a hlavne beriem ťa za slovo, že to nebude dlho trvať.
Havka, tak ty si riadna nosnica. To istotne ostane aj na súrodencov 😵
Takynka pozdravujeme Mirschku 🙂

katy2
5. jún 2008

Ahojte 🙂
havka, drzim palce 😵 😵 😵

hava77
5. jún 2008

dievcence dakujem 🙂 aj ja vam drzim palce. 😉
lenka ja tam mam byt medzi 8-9. takze sa mozno minieme 😒

mirusch
5. jún 2008

Ahojte, zdravim vas srdecne, dakujem za pozdravy. Prave som u Takynky, tak vyuzivam prilezitost... 😀 Drzim vsetkym palceky!!!
Katy, ty si na tom ako? Aj Taky je zvedava... 😕

katy2
5. jún 2008

no ja zasa beriem lieky na dalsi KET.... asi 18.6.
ale nejaky velky optimizmus nemam....

hava77
5. jún 2008

katy, ja ked ma presiel optimizmus a zacal pesimizmus tak som prave ostala tehotna 😉

katy2
5. jún 2008

ach, keby to vyslo..... uz ma aj vek tlaci..... 😔

gabika24
5. jún 2008

kukulik30, škoda, ale nabudúce to bude tutovka 🙂
havka, vyzerá to fakt na peknú úrodičku...
tanittka, aj ja som začiatok prežívala na vajíčkových chleboch - mňam... si mi na ne zasa urobila chuť...
dnes som poobede spala 2,5 - ukecala som malú 😀 - to som včera tvrdila mužovi, že už nepotrebujem tak dlho spávať 😀 😀 😀
leni - tak v sobotu to vyjde - to len, aby si na to nezabudla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirusch
5. jún 2008

Katy a to bude tvoje druhe alebo tretie KET? Stale vasi mrazacikovia?

hava77
5. jún 2008

neboj, teraz to uz vyjde 😉
ten prvy ket bol nacvik a teraz sup do toho naostro a s 9mesacnym cakanim 🙂

katy2
5. jún 2008

mirusch, druhe KET... a ake mrazaciky budu, to sa uvidi, ako sa podari razmrazit. Mozno bude aj jeden nas a jeden darcovsky..... a potom ak to nevyjde tak odznova, dalsia stimulka a nove IVF...... lebo sa nam zle rozmrazuju..... 😔

mirusch
5. jún 2008

Katy, hlavu hore. Vyjde a hotovo. Drzim palce!
Idem babenky, myslim na vas na vsetky. Pa. 😵

hava77
5. jún 2008

mirusch pa 🙂

katy2
5. jún 2008

mirusch, maj sa krasne 🙂

gabika24
5. jún 2008

mirusch, ahoj - ale to už ťa asi nestíham... 😉
katy, určite to vyjde... 😵

rosienka
5. jún 2008

diky baby hrozne, snad nam pekne zabojuje, ani neviem, co mam najlepsie robit, aby sa mu/jej dobre hniezdilo, najradsej by som sa napchala desiatimi utrosmi 😀 😀

maahuliena
5. jún 2008

rosienka, neboj, iste sa bude drobcovi u maminy páčiť 😵 😵 😵

danielitka26
5. jún 2008

gabika ahoj ako sa ti darí ?? ako sa majú drobčekovci ??? už vieš aj pohlavie _???

rosienka
5. jún 2008

mahuli, no ved to, kde inde mu moze byt tak krasne! 😉 chudacik musel na mna cakat v chladnom regencovom sklicku 😵

gabika24
5. jún 2008

danielitka ahoj.
máme sa fajn, aj drobčekovia. v pondelok mi brali krv na nejaké testy - tie, čo sa robia v 16tt. doky ma chce poslať ešte na nejaké lepšie sono, tak to potom asi budeme pohlavie vedieť. ale manžel ma ukecáva, nech to je prekvapko, že aj tak je jedno, čo to bude. len ja som zvedavá 🙂
tak uvidíme. danielitka, vy ako pokračujete?
rosienka držkaj sa.

danielitka26
5. jún 2008

gabika ja som bola na dne ...ochorela som zo srdiečkom takže nemôžem teraz nič ...a sme rozhodnutí vziať z dd len ešte nie hneď až keď dostaviame domček

gabika24
5. jún 2008

danielitka, to mi je ľúto... určite ste sa dobre rozhodli. a možno sa vám neskôr podarí aj vlastné dieťatko (prípadne ešte medzitým), aj keď určite aj adoptované budete brať ako vlastné 🙂
tak želám veľa sily a veeeeeeeľa zdravíčka.

dicinka1
5. jún 2008

ajojte..kto stimuloval gonalom?a ako ste na neho reagovali?

ella1111
5. jún 2008

ja.ale som extemni priklad,reagovala som prehnane,32folikulov.

dicinka1
5. jún 2008

a boli aspon kvalitne?to gonal je akoze fakt taky dobry?

tanitta
5. jún 2008

Dicinka.... uz to bolo pisane X krat.. ze nie kazda zena zareaguje na gonal dobre....patri sice medzi tie lepsie co sa tyka kvality ale nemusi ti zarucit aj ziadany vysledok.... to naozaj musis len vykusat sama....nikto ti nenapise ze budes mat po nom tolko a tolko vajok a ci budu kvalitne....napr. poznam aj extremy kedy na gonal nemala kocka ziadnu reakciu ani pri mega davkach a nakoniec jej stacil obycajny clomhexal(clostybegyt)...aby som to zhrnula co sa tyka kvality resp. postupu vyroby obsahu zloziek a neviem coho vsetkeho gonal je dobry ... co sa tyka vysledku vsetko je neurcite....rozumies?...pa

dicinka1
5. jún 2008

tanitta..dakujem..ja len ze neviem aky je u nas problem...asi nemam ani ovulku a nevytvaraju sa mi dobre jajka...chyba mi jeden hormon..ten co s nim prichadza ovulka...neviem ci to s tym suvisi..ja sa neviem rozhodnut medzi tymi liekmi..je to tazke...s kym sa mam poradit?preboha?

katy2
5. jún 2008

dicinka, myslim ze ingulka nemavala ovu, mala dlhe cykly, stimulovala gonalom a na 1.IVF sa im podarilo.....
takze nestresuj 😉

tanitta
5. jún 2008

Dici.. vsetky tieto inj co su(merional, menopur,astimon,gonal,puregon) su na dozrievanie folikov ale to vies...lacnejsie si uz skusila takze je cas vyskusat nieco ine...mne tiez dr dal si vybrat....vedela som jedine ze gonal a puregon su synteticky upravovane teda umelo a su kvalitnejsie a cistejsie(obsahuju len FSH) oproti merionalu,fostimonu,menopuru tam uz sa vyrabaju aj z mocu tehotnych zien nie je velmi cisty ale ulohu plnia tu istu je tam teda naviac hormon LH aj FSH...
s menopurom som mala 8ks, pri fostimone 3ks, pri puregone 11ks, pri dalsom puregone 13ks, a pri gonale 3ks...vyber si;)...