IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
11. jún 2008

dytka, držím všetky 4 palce, nech je všetko ok 🙂
my v helíku nič nepapkáme ani nevkladáme pred KET, ideme rovno na vec 😎 , tak ti žial nepradím

dyta
11. jún 2008

žiadne lieky? fakt?... vďaka... dúfam, že to už konečne vyjde! 😵

kvetka2
11. jún 2008

dytka, no papáme len estrogény na sliznicu a pred trasnferom začneme aj progesteróny( vkladať utrogestan), ale to je všetko.
nebojkaj, teraz to vyjde 🙂 🙂 na dve //

tinucha
11. jún 2008

Dytka, silno držííím palce! 🙂 🙂 🙂

gabika24
11. jún 2008

ahojte
Dytka moooooooooc držím palce...
😉

fedra
11. jún 2008

ahojte ... prisla som sem na chvilku nakuknut ako sa mate 😉

Kvetka, rosienka ... silno drzim palceky na pondelok

Ja idem zajtra opat na kontrolu do Heliosu. V pondelok to dopadlo OK, ani davku mi nemenili, vraj hodnoty z krvicky boli velmi dobre. Dufam, ze folici rastu.
A zajtra mame aj pohovor s embriologickou, hadam to bude OK, dufam ze sa podari klasicke oplodnenie bez icsi, spg mame totiz dobry. A ked sa to uz raz podarilo pri IUI, snad sa podari opat.

bianka30
11. jún 2008

dytka velmi drzim palce a tie lieky tak ako si pisala aspon pri ET je to tak ci pri KET , pozri v protokole....

fedra
11. jún 2008

dytka ... tfuj,tfuj,tfuj .... vela stastia, drzim palceky 😉

fedra
11. jún 2008

babulky, zajtra som 10 DC ... to kedy asi bude odber ?

kvetka2
11. jún 2008

ahoj fedrik, ja som bola na odbere 14DC, u mna prebiehela stimulka celkom fajn, išla som na minimálnych dávkach - dokonca mi znižovali,lebo vajka rástli ako divé 😀 . Zajtra ti už isto povedia termín- rátam pondelok- utorok by si mohla ísť na OPU. držkam palceky 🙂

fedra
11. jún 2008

u mna je to tiez zatial OK, uvidime zajtra.
A co sa rozobera s embriologickou ?

lenka20
11. jún 2008

fedruska embryologicka ti vysvetli ako vlastne sa oplodni vajko, co sa musi dalej diat aby sa delilo, rastlo, vyvijalo, no a hlavne dohodnete sposob oplodnenia a kultivaciu....
ja som mavala odbery az okolo 16-18.DC tak neviem fedri, to je u kazdej ine, ale neboj, urcite to vymaknu v ten spravny cas 😉 a u vas asi bude stacit prirodzene oplodnenie ked uz ste raz tehulkovali prirodzene 😉 dytka drzim palce, nech sa embrijka pekne zahryznu 😵 😵 gabika ako sa ma takynka 😅
ahojte kvetka, kukulik, bianka, tinus 😵

kvetka2
11. jún 2008

teta embriologicka nám pri prvom pohovore detailne vysvetlila proces oplodnenia vajok a dohodli sme sa vopred, či pojdeme prirodzenou cestou alebo ICSI. Aj sme myslím niečo podpisovali, že sme sa dohodli na určitom postupe.Potom, pride za tebou teta embryologicka hned po opu, povie kolko máš akých vajok (akej kvality) a dohodnete sa ,kolko chces dať oplodniť. Vtedy ti aj presne napíše,kedy máš volať,aby si sa informovala, ako sa oplodnili embryjka a ako sa vyvíjajú. A s nou vlastne aj dohodneš termín transferu.

lauritka
11. jún 2008

leni mala by si zalozit novu temicku 😉

kvetka2
11. jún 2008

cau leni, tusím sme písali stereo

gabika24
11. jún 2008

babulky, neviem, ako takynka - včera som nič nestíhala, boli sme nakupovať nejaké somarinky, bola som potom dosť unavená - dokonca mi bolo zle, tak som si ľahla. ale dnes podám info určite 😎

kvetka2
11. jún 2008

ahoj gabi, tehulka. Isto podaj správu o takyne, ale dúfam,že sa má s bobácikom dobre

fedra
11. jún 2008

lenka, ja len rozmyslam,ze ak bude odber na 18DC + PK cca. 5 dni .... to je 23DC ... a ja mam cyklus 26/max 28dni ... bude to tobu chudatku stacit na uhniezdenie.
Nikdy som nemala cyklus viac ako 28 dni, ani teraz pri Provere 😨

lauritka
11. jún 2008

fedrik ja mavam cyklus 26 dni..a ET som mala az na 19 DC a stacilo to... 😉

bianka30
11. jún 2008

lauritka ahoooj, najprv ti chcem povedat ze ta obdivujem a ze ti velmi drzim palce v tvojom dalsom boji a velmi sa mi paci ze sa nevzdavas.
mam na teba jednu otazku, nikde som to nenasla ale viem ze ty vzdy vies poradit, aky ma byt krcok po ET, popripade v zaciatkoch tehu? som nejaka vyhukana zo vsetkeho, uz 2 den mam zvysenu teplotu {normalnu nie bazalnu, rano sa budim s tym ze mam 37.1 } a neviem co si mam o tom mysliet. popripade nevies mi poradit, ked som nemala PK ale ET mi robili na 2 den ale mala som ten asistovany hatching, nevies kedy sa cca uhniezduje vajko? dakujem moc krasne za pomoc...

lauritka
11. jún 2008

oh oprava ja som mala ET az na 21 DC... fedra. ahoj bianka..krcok by sa mal posunut dole a mal by byt tvrdy a uzavrety...ale ked beries aj estrogeny trosku ta to bude mylit..mne sa raz zdal makky potom zas tvrdy..nie je to velmi spolahlivy priznak pri hormonoch. tu teplotu mozes mat po transferi..telo reaguje na zmeny. mimi sa uhniezduje tak cca tyzden po ET ale to je tiez velmi individualne. 🙂
navrhujem sa velmi nesledovat..v ramci normy ;) vydrz do testiku.

bianka30
11. jún 2008

lauri dakujem , no vydrzat nic ine my neostava hehehe... na kolky den po ET si si robila ty testik???

lauritka
11. jún 2008

prvykrat tusim na 10 dpoET a teraz druhykrat uz na 8 dpoET...mala som nejaky citak.. 🙂

bianka30
11. jún 2008

no skusim... cez vikend.... dakujem

lenka20
11. jún 2008

babulky ja by som aj zalozila novu temu, je fakt, ze ketuje nas uz len malicko, pockajte, skusim vymysliet nejaky fajn nazov 😵
fedrik - aj ja mam 28-dnove cykly a prvy ET bol cca 23.DC tusim, druhy len o par dni skor... malo by to mimcu stacit ked sa zahryzne, pri PK by sa mal uz na druhy-treti den, ved je to uz hotove embrijko po PK, takze by to urcite nemalo vadit.........ci dostanes alebo nedostanes mrchu zalezi len od tehu/netehu. nebojkaj, dobre to dopadne 😵

lauritka
11. jún 2008

co takto partacky z IVF..alebo tak 🙂 alebo dajme proste umelinky hihihihihi.-

tanitta
11. jún 2008

Ahojky babulky;)...tak mam glukozovy test za sebou 😝 ... no nic moc... 😅
kocky co dnes mate den D drzim palce 😉

ellianka
11. jún 2008

ahojček 😉
dytka, silno držím palce, prsty, paste 😵 😵 😵

lenka20
11. jún 2008

baby mame novu temicku - kuk bezime maraton 😉

katy2
11. jún 2008

ahojte!
tak KET budeme mat 17.6. O den skor ako som predpokladala... 😕