IVF tehuľky od októbra-novembra 2008. Pridajte sa

chantalle7
21. nov 2008

ahojte tehulky,

pokusala som sa najst nejake temy ale zial ziadna nie je presne taka ako som hladala. Kezde som tehulka prvy krat (po IVF) velmi rada by som prezivala tieto nove zivotne situacie s niekym kto je na tom tak ako ja.
tak som vytvorila tuto temicku aby sme sa mohli spolocne prehryzat tehotenstvom od zaciatku az do konca a mozno aj potom uz s nasimi ratolestami dalej...
😀

tak mamicky-tehulky kotre ste tehotne od 10-11/2008 cakam na vas pridte skoro!!!!! 🙂

chantalle7
autor
29. júl 2010

jeeej jani no super brusko tak sa tesim s tebou naozaj uz si tehotnaaaaaa 😀 😀 😀

giv tak este takto skor ako nam odides malemu zelam krasnu oslavu 1,2 a samozrejme vela lasky zdravia stastia a proste vsetko le to naj naj naj.....
uzi si to u mami a tiez na dovce.... 🙂 zavidiiiim uz teraz ☹ 😠

mirka7582
29. júl 2010

ahojte aj vy ste baril utrogestan ja si ho vkladam a mam biely vytok je to normalne 😒

janula13
29. júl 2010

nooo fazulovicu nejem, tak asi nieco na tom bude 😀
giv tak sa tiez pripajam vopred ku gratulaciii, vsetucko naj prckovi, boze ako nam starnu 😀 nech poslucha robi len radost a super oslavte...zavidim s chan tu dovcu my stale nic, max pojdem o tt k mame tot vsjo ale to teda oddych nebude, skor nervy...
tak ja uz neverim ze to stretko bude stale nieco, nakoniec este pojdem do porodnice a stale vas neuvidim 😢
inak u nas nic nove matus sa snazi, urobi krok dva a baaac vrha sa na mna kedze som pred nim s ntiahnutymi rukami a jakubko az tolko neskusa ale slo by mu to skor, ale neva, aspon mi pekne sdia v kociku stale..a noci otraaas ani sa mi psat nechce..giv aj ja som mäkka ale niekedy pekne nasrata, on zapi v pohode v poslednom case do 5 min ale potom co stvara v noci, sada si, stavia, a rev, aj ho necham aj sa niekedy ulozi ale nikedy ked uz reve ako sirena dam caj a zase dokola...picne ma z neho,,neviem co s nim, nebiem preco to robi, keby tak vedel povedat preco...ci sa boji alebo co, ale nechapem co sa tak casto budi....
inak cez den v pohode, hraju sa rozhadzuju, pekne papaju a hlavne vela🙂priznam sa ze ja sa s nimi moc nehram a mala by som asi viac sa venovat, ale jasime sa amala by som ich viac ucit vsetko hned vedia, jakubko vie pekne pohladkat, vedia šiši ukazat, aj indiana robia aj papa, aj vedia kde je nos, oko, vela zopakuju a pamataju si..a ukazu ako sa im chce...nepovedia vela, len mama, kde je, neni..matus len mama a inak len kde...ale rozumeju a dokonca ja posluchaju, co ma tesi...
no idem kym nezacne mecheche..este som nebola v sprche....
papa zatial...ozaj babule asi budem zhanat vajko ak by ste mali na predaj, poslite do IP aj s cenou nech mam prehlad...pripadne malu vanicku, hraciu deku...ael este polabzujem na nete..ale radsej od niekoho koho "poznam" tu z MK...mala som uz pozicane ale svagrinka nahle otehu tak musim vratit...

chantalle7
autor
30. júl 2010

Jani ved su sikovni ti tvoji dracikovia tak sa im podla mna venujes len si to mozno ani neuvedomujes...

babulky chcela som sa vas opytat ci uz mate kupene sedacky do auta ine ako vajicka my teraz ideme kupovat chcem objednat Britax Evolva 123 tak dajte prip. este info ale dneska najneskor zajtra ich budem objednavat tak ak poslete mrknem...

ozaj a idem kupit aj cestovne postielky Zopa mate s tym skusenosti? ake su cest. postielky ci mate pouzivate?

Jani n aj ja mam pocit ze to stretko je v nedohladne ale kedze uz len my dve trcime doma pozyvam ta k nam na navstevu...manzel ta moze hodit ked pojde do prace ma to kusok....ak to prijimas tak sa dohodneme na FB oki 😉

stela23
4. aug 2010

ahojte babulky,sme spat z chaty... 🙂

najskor dakujem za gratulacie,pekne sme to oslavili 🙂 bolo super,v lese fakt dobre spal,ten cisty vzduch robi fakt divy...
ale cez den to bola makacka,padala som od unavy,lebo nas tam bolo vela a maly nemal dost miesta na lozenie,takze som ho snad vacsinu dna vlacila na rukach..pozornost starych rodicov si totiz uzurpovali ostatne vacsie vnucata,no a kedze skoro kazdy den aspon chvilu prsalo,nemohol lozit ani vonku...jemu sa totiz stale chodit nechce...ale kedze tam dobre zaspaval,podarilo sa mi zrusit zaspavanie na rukach...teraz ho polozim vedla seba na postel,chvilu sa mrvi a nieco zvatla do plachty a sam zaspi...tesim sa,je to pokrok...ale posledna noc bola strasna,ide mu dalsi zub,takze ma cakaju krusne noci...

aj aj uz dlhsie capujem vodu z vodovodu,ani neprevaram...

jani,krasne brusko...18 tt...to si spominam bol zaciatok krasneho obdobia tehotenstva 🙂 tak vela zdravia...

chantalle7
autor
5. aug 2010

ahoj Steli no sa tesim ze sa tu uz zase niekto objavil....mam pocit ze nam to tu ide do stratena...ale mozno po lete sa zase najde viac casu ;-D

a v akom lese ste to boli?

gratulujem k uspechu s uspavanim to je super ze sa to tak odnaucil no mozno treba s nimi ist viac do sveta a mozno nam to spravi pozitivne zmeny 🙂

tak co baby uz sme 3 na to stretko...mna napadla minule taka zoo co vy na to nasi uz pekne nasavaju info o zvieratkach tak mozno by ich to potesilo....
dajte vediet mozno aj tuto nedelu by sa dalo

given
5. aug 2010

Caute, vy potvory, cakali ste so stretnutim kedy vypadnem, co? 🙂 Som tu len na skok, boli sme na strednom Slovensku, huby rastu, kam sa len clovek pozrie, takze sme si to hubarcenie s MM uzili a stari rodicia si zas uzili Adamka. Dakujeme za gratulacie, oficialne ma 1 rocik az zajtra, takze oslava bude zajtra alebo v sobotu. O chvilu vyrazame na Siravu a tam nemam pristup na internet, takze opat az za 2-3 tyzdne sa tu ukazem.
Tak sa majte a stretajte sa, sak my sa potom pripojime. Odpustam vam vopred😀

chantalle7
autor
5. aug 2010

no cau Giv sa tesim ze si prisla aj sem ked si doma na skok ...
skoda ze tu nie si aspon do tej nedele mozno by to vyslo 😉
tak aj ty si uzivaj na vyhodze!!!!
a skoro sa ozvi!

janula13
5. aug 2010

giv dakujem ze si nam odpustila🙂))
ja len na skok, matus zase vymysla, stale je horeopic, zaspi krasne ale co je potooom...steli blahozela, viemako sa tesis,kazda takato mala vyhrata vojna velmi potesi..tak vydrz dalsi zub..chan ja v nedelu cestujem k mame, zabi ma:(v sobotu ideme na svadbu a na jednu akciu a v nedelu cestujem, lebo bracho ide na dovolenku,on byva s nou a vtedy som tam naradsej ked tam on neni, s nim je to komplikovanejsie uz len kvoli priestoru...tak idem na 1tt tam, aj ked sa mi nechce lebo to bude otrava kedze tam nemaju podmienkyako doma, stale v strehu a tak..ale mama sa tak tesi tak jej turadost musim dopriat..ale net tam v tej diere mame tak sa snad ozvem..ale zoo dobry napad, aj ked sa obavam ze nasi sa skor budu bat, ale skusit treba🙂))papa zatial..
aaa steli dakujem, snad to zdravicko posluzi, bude treba🙂

janula13
17. aug 2010

no hanba nam..ale napisem az zajtra uz som napisala do jednej temy a sem uz nevladzem, zajtra snad..a co zbytok zijete, ja som uz spat od mamy...nebola som tu aj preto...papa zatial...babule ake mlieko sa ma davat ked uz kravske< a ake syrydavate, sledujete to nejak<

chantalle7
autor
18. aug 2010

no ahoj janulik som rada ze uz si spat...

jani ja davam kravske kupovane surove doma prevarim proste aby bolo ako od kravicky...my sme boli na takom tiez vychovne ...babka mala kravicky...
kupujem z kravskych automatov v BA je to aj na nete pozri si dokonca si mozes vybrat aj ktore druzstvo sa ti viac pozdava my berieme z toho co je pri kauflande v BA (pri bajkalskej).

syry davam take normalne co si kupujeme aj pre seba ale skor tvrde ako makke (tie mi vravela doky ze nemam moc davat lebo su moc slane) ale suepr je vraj mozarela a lucina to tiez davame...

inak minule som nasla taky clanok na nete jednej odbornicky na stravovanie a vraj deti od 1 roka uz maju jest normalnu stravu ako dospeli vynechat sa maju akurat kakao, oriesky a este cosi (zabudla som) .takze ja uz zacinam davat takmer vsetko co mi pride pod ruku a kedze aj pre nas velmi malo solim a korenim a pod. tak je to v poho a ked je nieco moc neslane tak si dosolime na tanieri.

baby ja som vcera citala v takej knihe co mam starostlivost o dieta do 3rokov ze dieta sa uz v 8mesiaci nauci papat same lyzickou (aj ked sa pri tom zaspini) my sme vsak este ani enzacali .... 😒

ako ste na tom vy? myslim jedenie s lyzickou nie papanie takeho chlebi alebo ovocia co si drzia v rucke to jedia aj nasi to je v pohode ale take normalne obedovanie .

chantalle7
autor
18. aug 2010

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a1508-Kedy-sa-v...
tak asi by sme mali zacat ...uz aj tak dost neskoro...

janula13
18. aug 2010

chan len na utechu, ani im len lyzicu nedavam do ruky a nie este zeby sa najedli,a le teda dala si mi chrobaka do hlavy,mna ti to ani nenapadlo..dnes som dala 1x kravske kupila som nejake vysokopasterizovane plnotucne horske, dala som kazdemu len 30ml do kase zajtra dam do nutrilonu...zajtra sa snad ozvem ked bude po utz, oznamim co bude za draka..aj ked verim ze zase dracik🙂

chantalle7
autor
19. aug 2010

drim palceky na UTZ a verim ze bude dracica 😀 nech aspon trochu snizis stav 1:3 na 2:3 😀

jani to kolko vypiju tej kase ja varim kasu pre oboch z 300ml (len kravske)!!!! ale ja ju robim taku hustu na lyzicu a ty?
a niekedy ani to vsetko nezjedia. inak ja uz endavam kasu kazdy den agi ma velmi rada chlebik takze skor toto aj ked aj kasu davam takcca kazdy druhy treti den
mlieko im staci pol litra a to maju aj viac lebo rano maju 210 aj vecer tak a este jogurt 200

janula13
19. aug 2010

babule mame draka!!! 😀 ja a tesim,mm trosku sklamany, co uz,ale tesi sa e je uplne ok, aj mne odlahlo neviem preco som sa tak bala..ma len 300g, ale dr povedal ze upplne v norme..
chan nasi vypiju 260 a aj nad to..ale rbim do flase a redsiu, tak preto a rano 200ml mlieka...a jogurtyatak...ideme von...

chantalle7
autor
19. aug 2010

tak este raz gratulujem

janula13
19. aug 2010

dakujem za tvoje gratulacie-vsade 😀

given
21. aug 2010

Caute babule, tak futbalovy tim sa pekne rozrasta! Sledujem ale, ze ste sa nestretli, tak mozno, ked budu nase deti maturovat, tak sa podari... 🙂
Ja som tu opat len na skok, boli sme dnes na pohrebe (otcov stryko) a pojdeme si dalej uzivat leto na Siravu. Adamko uz beha ako rychlik, marne rozmyslam, ako mu tu vrtulku v zadku vypnut, aby sa na chvilu zastavil. Na moje prekvapenie, ked sme isli k vode, tak tam bol tiez cely zhavy a udrzat ho na brehu bolo nemozne, aj ked ta voda nebola bohvieako tepla. My inak nic nove nemame, okrem teda tej chodze-behu, iba jeden zub.
Dufam, ze vy sa mate fajn a deticky su zdrave!

chantalle7
autor
23. aug 2010

ahoj Giv tak sa tesim ze si sa prisla na nas aspon mrknut ked ste taki rozdovolenkovani 😉

a gratulujem k uzasnemu pokroku v chodzobehu nas to uz asi za chvilu tiez caka ale ako janulka pise ani ja to nejak neurychlujem cize ziadne topky ziadne chrobakochoditka ...
agi uz chodi pekne za tlaciacim choditkom a ide aj za rucku a tiez prebehuje medzi nami tak cca 2-3 krocky ale inak sa este nepusta do chodze sama iba sa vie sama postavit a cupnut a to robi casto sa jej to paci.
Filipko ten uz zacal robit krociky popri nabytku takze aj on uz poskrocil 😀
zubov mame uz tiez hodne Filip8 cize teraz by sme mali mat chvilu pokoj a agi 6 cize este cakam dve dolne dvojky

my robime male vyletiky po okoli ale toto teplo co zase prislo nas trosku zbrzdilo..
tak zatial ...

janula13
23. aug 2010

ahojte babulky jalen na skokhajala by som..poradna dnes ok, akuratskonsatoval ze nic moc moje priberanie...no co ja zato mozem?keby vedel kolko toho do seba natlacim aj mi to zakaze...co uz aj pri dvojkach som sa netrhla, predpokladam ze valibuka neporodim nie som na to stavana..
ozaj a matusko nas dnes tak prekvapil on stale len za ruku by sa vodil ale zdal sa mi labilnejsi ako jakub, nemyslela som zeby mal na samoztatnu chdzu aj ked 2-3kroky pomedzi nabytok spravi a dnes sa zrazu vybral sam, len mm na mna zavolal nechsa otocim od riadu a matusko si straduje sam po chodbe..zlaty bol a takma potesil az mi slzy vybehli..jakubko ten tie prejde ale stale sa boji je strasne opatrny ale kludne by presiel celybyt keby sa nestihne niecoho chyat ci ist na 4..ale neva vidim ze uz sa to schyluje..musim niekedy nakamerovat🙂
giv gratulujem k vasej vrtulke tto neviem co budem robit ked u nas budu vrtulky dve..ale su uzasni, tak sa na nich teraz nasmejeme, ked sa zacnu po sebe valat nahanat a jasit alebo len sedia oproti sebe a rehocu sa ako sibnuti, o bozkavani kade tade nevravim...strasna zabava teraz..aj ked matusko teraz na mne strasne visi, snad ho to prejde...asi to bude tym ze v noci je so mnou..nedavame ich spolu, zistila som u mamy kde som ich mala spolu ze jakub dostdobre spi a matus ho zbytocne rusi...a neviem ci som pisala, ale konecne spia v postielkach na obed, tahaju zvycajne tak 3 hod niekedy aj viac, sammy sa ulozia, pustim uspavanky a len lezim na posteli, zvycajne sa jasia/musim dat video na FB/ a ked uz mam pocit ze stacilo, tak vydam prikazy nech lahnu aoni sa hadzu, nie pustaju ale hadzu dole hubami a ja sa musim ovladat aby som sa nesmiala..ale zalahnu a spia...a vecertiez uz jakubko nezaspava s mm na posteli ale sam v postielke mm len dozoruje z postele a uz ho nemava u seba ale je celu noc v posielke..takze zase male vyhrate vojny🙂inak kubkovi som dnes pozerala, hore mu idu ocaky a zda sa i ze aj tie dalsie za nimi a dole tiez takfakt minimalne 6 zubkov narz a ak nie aj dole este dva, tak mozno az 8🙂matusko tusim nic...
no idem hajat...dufam ze uz sa stretneme aspon v septembri...

stela23
24. aug 2010

ahojte babule,ja len na skok,idem s malym dospat noc...

janulka,tak dalsi dracik 🙂 to bude u vas blazinec,ked podrastu a zacnu traja robit bordel 😀

u nas sa tiez este nechodi,za ruku by sa vodil a vonku vsetko po okoli pobehal,ale sam tak 2 rychle krociky ku mne a dost...
ale vsak to pride,ja to nejako neriesim...este sa ho nanahanam dost...

momentalne riesim nocny spanok...ked raz prespal do 5 rano bez zobudenia,tak som si povedala dost,pred 5 ho uz nenakojim,uz to nepotrebuje...aj sa nam krasne darilo,asi tyzden uz spaval celu noc tak do pol 7 a potom som ho nakojila a spal az do pol 9. no krasa,bola som nadsena,ze spim a ani to nebolo take tazke...lenze teraz mu zacali liezt dolne stolicky,hore neviem,tam ma nepusti a uz druhu noc peklo,budi sa kazdu hodku a reve niekedy aj pol hodku...ja robimvsetko,len nekojim,nechcem to pokazit...ale je to tazke,je mi ho luto...neviem,co robit...nechcela som sa svojim uspechom pochvalit predcasne a vidite ako sa nam to skomplikovalo...

tak nejako sa cez to dostaneme ...ako vzdy... 🙂

janula13
25. aug 2010

steli ved bordel robia uz teraz🙂))
juj,parada, drzim palce nech tie noci su za vami a zase sa vam tak krasne dari, parada si sikulka, aspon vies ze so zubkami to prejde ja taku nadej nemam ☹ nasi zacali uz samychodit ale staaale tak opatrne vzdyhladaju oporu, inak aj tak stvornozkuju, ale prekvapivo matusko skusa stale viac a lepsie,prejde celu iestnost s rukami hore, superman jeden, uz nakamerujem a snad hodim na Fb ak k tomu dokopem mm...steli tesim sa ,len vydrz...

chantalle7
autor
27. aug 2010

iba na sekundu idem sa pochvalit Agi dnes urobila uplne sama prve krocky dokonca postala a pokracovala dalej
no a Filipko zacal chodit za choditkom 😀

steli tak drzim palce k pokojnym nociam

stela23
28. aug 2010

tak chan,to je krasna nahoda,akurat som chcela napisat,ze Misko vcera zacal robit prve krociky a tvoja Agi v ten isty den tiez 🙂 z nicoho nic sa postavil a presiel sam asi 2 metre...taky bol so sebou spokojny,ze uz to robi stale castejsie...alebo ma chyti a ide za ruku...stvornozky len ked sa strasne ponahla,lebo uvidi kameru 😀

noci stale strasne,budi sa kazdu hodku,ale uz nepyta mliecko...aspon ze tak...staci mu ked ho pohladkam a zaspi znova...
ale tie stolicky su teda strasne,musi ho to dost boliet,lebo mrnci aj cez den...tak sa len snazim ho zabavit,aby na to nemyslel...

zelam pekny den,nech nam uz neprsi a mozeme vyrazit do ulic 🙂

janula13
29. aug 2010

hm, tak super uz aby sme dali sretkonasich chodiacich deti u nas sa uz cely tyzden praktizuje, matusko prekvapivov tomto predbieha jakubka, ktory je opatrny,a le uz sa viac a viac pusta, matus ten uz si straduje po byte sam,len sa mi zrazu zjavi za chrbtom chodec jeden, teraz tak necakane ked nepocut ten buchot pri stvornozkovani🙂aj dns vonku uz sam cupital...a aj ked sa na to pozeram tyzden stale mi to pripada uzasne ako tu pochoduju tie dvatrupiky, jakubkoma dost siesny styl akoby mal drevene nohy🙂 a ked ide za ruku ide ako de peyrac🙂
a noci ..otras..teraz trosku lepsie ae matusko 2 noci teplotoval neviem z coho, nic ine mu nebolo, ale otraas aj ked vdim ze ocaky idu von...a uz viem preco bol jakub 3 dni nervak..dolne stolicky vonku, horne ocaky vonku a zda sa ze aj horne stolickysa chytaju a dolne ocaky, chudatko moje...ale napodiv spi lepsie ako matus aj ked nie tak dobre ako spava, zobudi sa tak 2x , mm mu da dudel ci caj a spi sa dalej..keby tak matus spal som v 7 nebi...ale ten si sada a place a mrnci, polozim, dam dudel, pohladkam, zaspi a niekedy o 10-20 minzase..potomzase a potom spi 2hoda tak dolkola..
zatial inak chodim von len poobede, lebo cakam na mm kedze oboch vodit za ruku je dost narocne este aj s bruskom, a nevadilo by keby aspon chceli ist rovnakym smerom...

ozaj babule pomaly pozream veci pre babo, tak keby chcete nieco predat..tak poslite ip..vajicko som asi uz zohnala, aspon to...papa zatial,ozaj pridala som video na FB, pozrite ako mi je doma dobre ja sedim s vylozenymi nohami a chlapci suruju byt🙂))este nakamerujem tu srandovnu chodzu..

ozaj a pozerala som stare videa malych boze normalne som mala slzy v ociach aki boli zlati a bezmocni...hi tera su uz len zlati, bezmocni uz nie a zasnem ako vsetko rozumeju a pamataju si aj na 1x..papa

chantalle7
autor
31. aug 2010

ahojky babulky

tak Steli to je super ved tie nase deti su vlastne uplne na den presne rovnako stare vsak ;-D takze agi aj Misko maju dalsi spolocny datum zaciatok chodenia

no co sa tyka zubakov neviem co je s agi ale asi tiez zuby lebo uz je tri dni hrozne mrzuta zatial vsak nic nevidim ani nejak moc napuchnute lenze jej tak zvlastne a lahko isli zuby ze sme to zvdy zistili az ked boli takmer vonku takze je tie teraz taka umrncana ...

jani surovanie som videla musim pozriet este to nove na FB boli uzasny ;-D
ja nejak nestiham fotit ale musime natocit aj my aspon tie prve krocky lebo tie su naozaj take smiesne ruky hore a potom step by step vpred...
Filipko sa uzasne snazi vcera chodil tak dlho hore dole asi aj 4x presielnaraz a potom cely den sa k tomu vracal ako nahle zbadal chodika...moj chorbacik asi mu musi byt strasne luto ze agi je uz tak daleko a iom pri tom tak fuci a namaha sa pada na kolienka a opat sa postavy a ide dalej par krockov tak asi sa mu tym snazenim podari prist skor k samotnej chodzi uz aj pekne stvornozkuje ale potvorka v byte sa mu lahsie sucha tak tam sa hodi vzdy za chvilu na brucho a ide po staromale vonku tam by sa odral tak tam ide pekne po styroch.

ozaj to hadzanie dudlov noci a obcasne mrncanie to je aj u nas ale zatial funguje nas potup najpr sa vola pššššššššt a ked to nezaberie a stupnuje sa to tak zabera dudel 😀

ale inak pohoda a agi uz ani tak casto nevstava cez den teraz to robim tak ze ich necha samych a oni sa ulozia a zaspia ale niekdy musim prist a lahnut si k nim vecer si musim k nim lahnut vzdy to ani bohovi nechcu byt sami teda aby som to upresnila Filip pohoda len Agi vzdy narokuje na pritomnost niekoho z nas

janula13
8. sep 2010

ahoojte pojdem do hajan s krpcami ale este somnakukla...
dnes sme boli na ockovani, nedala som na ovcie kiahne, vy co planujete? pichli ich len do jednej nozky, zaplakali a hned ok, tak aspon to v pohode, aj doma boli ok, tak hadam sa to obide bez nervovania a teploty ako naposledy...ale ze ak byva reakcia tak na 7-10 den moze to aj zabudnem ze sme boli ockovani..a dalsie az po 2 roku, esteze tak...
spravili nam aj poradnu obaja cca 78cm, krpci mali a matusko cca 9.5 kg vyzla malaa jakubko 11 aj nejake drobne..ved brusko mu previsa🙂
inak po starom,jakubkovi vysli stolicky aj ocaky a este sa dalsie rezu von a neviem ci aj stolicky nie, tak ani nevem poratat kolko bude vysledny stav ale asi mu budu uz len 4 stolicky chybat ked to vyjde von a matusko ocaky idu a ostatne sa mi zda ze sa nalieva...ako pises chan so zubalmi, doteraz sme ani nevedeli, ale poviem ti ze jakuba tie stolicky dostali 3 dni bol certik cez den, ale ved ani sa necudujem a odvtedy ok...
a ked spominas video tesim sa na vase este niekedy prdam tie nase prve kroky, teraz uz zmena stylu, ruky nie hore ale na stehnach ako chaplin..strasne su smiesny, kazdy chodi inak...a nahanaju sa a rehocu a bozkavaju pod stolom-najnovsia zabava a jakubko sa teraz vela tuli k matuskovi a hlafdka ho a objima...su po celom byte len sufliky zatvaram a ukladam veci spat ale v pohode ved tak to ma byt🙂
trosku vymyslaju teraz pri uspavani, ako kedy, niekedy plac iekedy v pohode matuska som naucila s mackom ze ho uklada a le nie vzdy to zaberie av noci otras stale, plac a je hore 100x za noc tak si ho beriem do postele a vcera som to vzdala aj pri uspavai vecer, ked nataholval ruky a plakal, tak skoncil v posteli..co uz...cesz den sa krasne ulozi vacsinou a je ticho a spi 3 hod a vecer vymysla a jakub naopak cez den zacal plakavat tak jho pohladkam a zaspi a vecer vacsinou v pohode sam a vtichu...ach jo...ale da sa zatial kym mam tretieho v uschove co vypukne potom bude pruser nad prusery, nemam predstavu ako to zorganizujem, cely rezim, krmenie, hry spanky a tak...to teda bude radsej na to nemyslim..
treti dracik zatial veselo kope, nic ho netrapi len ked mi jeho bratia lezia na brusku to protestuje a kope ich🙂

baby a kedze je uz hnusne pocasie a snad uz trcite doma ako my🙂 co takto dat stretko? niekde vnutri nejaky shopiing s hracim kuptikom, alebo nieco take...www.hopsasa.sk alebo ze je nejake trampolino ci tak nejak...deti sa pohraju my pokecame...nejaky vikend...

chantalle7
autor
9. sep 2010

ahoj jani tak gratulujem krpcekom k mieram su to uz poriadne deticky a tiez drzim palce drobcekovi v brusku aby to v zdravi prezil ked ho ti jeho bratia tak terorizuju uz teraz 😉

k tej stretavke typ Janulky uplne cooool som za na tieto studen dni ako stvorene ...teda az na tu stravu co tam pisu ale vsak detom nieco donesieme...
termin navrhujem nic neplanovat proste Jani navrhni termin kedy tam pojdete a my sa pridame ktore budeme moct resp. chciet sa stretnut a prideme a takto to mozeme robit castejsie a snad sa nam obcas co to podari a ked nie tak bude to len sukr. rodinny vylet ...co vy nato ?

janula13
9. sep 2010

ok tak ak sa tam niekto z nas vyberie neviem ci myslis to hopsasa, stravu som tam ani nepozerla teda skoro nic len kamoska pisala ze bolo dobre ked tam boli...
hi, oni ho neterorizuju, to len ked si ich mojkam tak chudak kope ale krasne mi hladkaju brusko ...

chantalle7
autor
9. sep 2010

no vidis tak predsa su len milacikovia ;-D
ok tak plati ano myslela som to hopsasa 😉