Ako dlho trvá proces IVF?

22. aug 2023

Ahojte, ako dlho teba proces ivf keď ste sa rozhodli že to podstúpite a vyšlo to na prvý krát kedy ste otehotneli? Mesiac dva alebo tri či ešte dlhšie ? Ak začíname koncom septembra kedy budem tehotná ? Ďakujem 🙂

17alexis
22. aug 2023

Nikto ti nepovie, kedy budeš tehotná, môže to byť hneď a aj nikdy. Stimulácia mi trvala 10 dni, potom bol odber oocytov a na 5. deň kultivácie som mala vklad a nevyšiel. V ďalšom cykle zas nevyšiel a do tretice áno, čiže celkovo to šlo behom cca 17 dni asi.

tinkavvv
22. aug 2023

No mozno hned a mozno nikdy, mozno par vkladov. To ti naozaj nikto nepovie...

gejb
22. aug 2023

Keď všetko klapne ako ma tak ten 1 a pol mesiaca cca.

nelca0510
22. aug 2023

Neupinaj sa na nejaký čas. Niektorí tu na MK mali niekoľko cyklov IVF a stále nič.

sono2
22. aug 2023

Normálne jeden cyklus, ak pôjde všetko ako ma

mary888999
22. aug 2023

My sme tiež dufali 1 mesiac ... V prvy som nemala dostatočne vysoku sliznicu, v druhom mesiaci som ochorela, v tretom bol vklad a ten nevyšiel.Čize ide už štvrty mesiac....

l_maria
22. aug 2023

My sme v prvom IVF nemali nic na vklad,aj to sa moze stat

katarinakatka57
22. aug 2023

Stimulaciu zacnete podla tvojej menstruacie, potom je odber vajicok, nasledne oplodnenie. Mozete, nemusite dat na predlzenu kultivaciu a potom vlozia. Potom mozes-nemusis otehotniet. Takze cca po mesiaci a pol mozes byt tehotná.

elninoenmipueblo
22. aug 2023

Neuvazovali ste o napro technologii?

elisabetta14
23. aug 2023

Ahoj. Poviem ti ako to prebiehalo u mňa. Od 16DC som začala brat Duphaston, potom som si začala 23DC dávať injekcie decapepthyl. Na 28DC som dostala menštruáciu. Následne som bola na sóne 2den DC a od vtedy mám injekcie gonal a claxane. Druhý kontrolu som mala 6DC, najbližšou budem mať 9DC. Doktorka predpokladá, že cca 12DC by mal byť odber vajíčok. Čiže celková stimulácia cca mesiac. Potom na cca 20 deň nasledujúceho cyklu budem mať vklad.

krabicka4444
24. aug 2023

Asi najlepsie neplanovat.... ja som mala vsetko naplanovane pretoze zijem v zahranici a kedze som mala nabeh na hyperstimulacny,ktory som aj mala mierny tak sa vklad nekonal takze tym sa zruinovalo aj cele planovanie.
Mala som hojnu urodu oocytov a embryii za co som vdacna, teraz si pockam cca 2 mesiace a pojdem na KET.
Prajem vela stastia 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre