Jak uspořádám charitativní sbírku?

smutnamama
11. mar 2014

baby jak tu můžu uspořádat charitativní sbírku ??...
Jde o moji babičku které nadělal vlastní syn dluhy a pak zmizl, pokradl jí peníze na pohřeb co měla , peníze na léky (má cukrovku, je po porážce takže je na vozíku, léky na srdce a další diagnozy jako voda na plících a každý čtvrtek dialýza vývod z močový trubice )
její důchod je jenom 300eur co stačí jenom na ty dluhy které jsou ve výší 2 a půl tisíce eur (Strejda měl zmocnění podpisovat za babku různé papíre) ...
babička okrem mna nemá nikoho jenom toho ha*zla ☹ ☹
moje matka se sní nebaví vod té doby co jí babička vystěhovala kvůli chlastu, vod té doby žijeme samy dvě já jsem na RD a mám 203,20 eura což pokryje jenom nájem a na jídlo si už musíme půjčovat... ☹
Jak se to dá?? ☹ A hloupí žerty si nechejte pro sebe, nebo poučky o tem že jsem tu nová a hned takhle, Ne nejsem tu nová jenom mne zná hodně lidí od kterých jsem čekala pomoc no jenom mě odkopli jinak jsem tu už více jak 2 roky...

smutnamama
autor
11. mar 2014

@sisaha to já nevím len proste má Kešovku na svoje méno

anatalia77
11. mar 2014

@smutnamama skontaktuj sa s kesovkou,a povedz im svoj problem,nechaj si predlozit zmluvu,popytaj sa na podmienky za akych je mozne dostat pozicku,cely mehanizmus...

anatalia77
11. mar 2014

@smutnamama a ako si prisla na to,ze ma starka dlhy?je to dlhodobe,alebo zhodou okolnosti sa to pravalilo teraz?

smutnamama
autor
11. mar 2014

@anatalia77 ... to už bilo před tím jen sem nechápala jak to ked je jen doma nebo před bitovkou

sisaha
11. mar 2014

@smutnamama treba zajst do Kesovky a poziadat o spristupnenie zmluvy. Kde je podpis klientky? ako znelo splnomocnenie? na vsetky pravne ukony? preco by mu take splnomocnenie davala? Spochybnit to a povedat, ze slo o podvod. Riesit to cez sud -spochybnit platnost zmluvy.

smutnamama
autor
11. mar 2014

@sisaha písala som tej právničke čo je v miestnosti právna pomoc a čakám na odpoved 🙂 tak potom ti poviem okej ???

tova
11. mar 2014

http://www.gofundme.com/ tato stranka je napopularnejsia pretoze je zadarmo a nic nestahuju. Najlepsie je pribeh popisat anglicky alebo anj/cz.

mariosmykal
12. mar 2014

Ahoj. Usporadúvať na Modrom koníku charitatívnu zbierku žiaľ nie je povolené. Pripájam však link na článok o tom, ako môžu mamičky požiadať o pomoc v núdzi. https://www.modrykonik.sk/blog/martinjasen/article/ako-poziadat-o-pomoc-v-nudzi-na-modrom-koniku/
Pekný deň prajem,

Mário Šmýkal
Asmira Team