Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
6. máj 2008

srandistky...so mno sa nikto nestretava ☹ ale ja si vystacim 😀

paska
6. máj 2008

tak toni hod termín nejaky ja dojdem 😀

dadus
6. máj 2008

toni to si pekne napisala 😀

andrea.m
6. máj 2008

Mali sme dnes v škôlke vystúpenie na deň matiek a bolo super. Filipko sa síce zo začiatku popredvádzal pred ségrou, ale potom sme aj recitáciu počuli 😀 . Počas vystúpenia zo sebou v kuse narábal, ja naozaj neviem ako jeho v 1. triede donútia 45 minút sedieť na jednom mieste 😕 Dostala som Filipkovú vlastnoručnú kresbu stočenú ako starobylý list spojený červeným srdiečkom (akože pečať).Nakreslil mi kvietoček a je to pre mňa ten najkrajší výkres pod slnkom už len preto, že Filipko kreslenie bytostne neznáša 😝 . Mali aj vystúpenie z krúžku AJ samozrejme v angličtine a dostávali aj vysvedčenia, mali sme čisté jednotky s hviezdičkami, tak sme boli s tatinom patrične hrdí a svoje 1 ozajstné vysvečko bude mať odložené.

paska
7. máj 2008

prvá prvá 😀

paska
7. máj 2008

andy šak tebe doma vyrastá riadny angličan 😀

lenadka
7. máj 2008

caute

andy, to je krasne 😵 my mame den matik v nedelu,ale netusim ci aj mala bude vystupovat, nejaku basnicku mi sveholila ale ci to bude k vystupeniu netusim 😕

radoslava
7. máj 2008

Dobre ranko všetkým. Sabinka dnes straši od 5,30. Som ako mechom uderená ani kava mi nepomohla. Nejako ma moce 😀

mory
7. máj 2008

dobre ranko 🙂
tak mi mame zajtra 60 rokov slobodnej krajiny 😀 aspon ze mame volno to je pre mna najdolezitejsie 😎
a dnes vecer su nejake slavnosti a ohnostropj a aj maly bude vystupovat 😅 no uz vidim jak sa bude hambit 😝

radka ja som stale jak mechom trepnuta 😀 a ako dietka? na kolkatom si dni? a zislo nieco dole? 😉

tonicka
7. máj 2008

dobre ranko..radka, a cim si si zalievala tu kavu? 😀
pasi, mne je to jedno, kedy len sces 😀 len priiiid 😀

mory
7. máj 2008

tonicka sak sa stretavame kazdy den na koni 😀

vavka33
autor
7. máj 2008

Ahojte.
Pasi a kde ste sa stretli s Dadus?

radoslava
7. máj 2008

Mory dnes som na tretom dni. A dole 2 kilečka zo začiatku to ide rychlo.

radoslava
7. máj 2008

Toni Pezinskou vodou žeby do nej niečo pridali 😀

paska
7. máj 2008

radi ja už mám dole tri 😀
vavka v prievidzi 😉

mory
7. máj 2008

radka super len nech ti to ide dalej drzim palce aj tebe paska 😵

lenadka
7. máj 2008

paska, ddus, to kde ste sa v PD fotili na starom sidlisku?

andrea.m
7. máj 2008

ahojte pekný deň sa praje

ivka33
7. máj 2008

ahojte, len som vás prišla pozdraviť, nič nestíham, teraz utekám na poštu, ešteže je pekne

lenadka
7. máj 2008

a ja tu budem trcat do piatej ideme plavat 🙂

tonicka
7. máj 2008

ahojte babule 😀

paska
7. máj 2008

brý večer 😀

ano leni na starom sídlisku za kulturákom 😎

paska
7. máj 2008

a kde je čertulka? 😕 lieči sa?

andrea.m
7. máj 2008

dobrý večer sa praje 😎

paska
7. máj 2008

čaf andy 😉 ženy a čo je s monkulou??

ivka33
8. máj 2008

prvá 😀

ivka33
8. máj 2008

včera tu bolo nejako ticho
a dnes je už tiež pokročilá doba, kde ste všetky, to robí asi ten predĺžený víkend, všetci odcestovaní
kto chce mačiatka? máme 6 ks 😀 😀 😀

certica
8. máj 2008

ahojte 😎
pasula, monkula mala pokazeny comp a ja uz neliecim, vcera som konecne trochu vyrazila na vzduch. ja vas aj citnem, len nie vzdy sa mi chce aj pisat 😀

ivka, ja mam momentalne tiez jedno maciatko, ten moj svist, ked je zaveseny na cecku, pradie jak maca 😀

paska
8. máj 2008

ránečko 😀
čerti som rada že už je dobre 🙂 a dneska je tu slniečko už od šiestej vysvecuje pojdeme sa flákať aj my po vonku

ivka33
8. máj 2008

čerti, tak to potom aj ja mám o jedno mača viac, ale to nedarujem 😀 tešíme sa, že už si zdravučká
pasi, veru aj tu je krásne, aj my budeme celý deň vonku, musím využiť, že ešte stále nemám naspať opravenú bakalárku, lebo keď mi ju pošle, budem makať a von sa nedostanem 😒