Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

mory
6. sep 2008

ahojte tak co uz vykendujete? 😎
ja som okupala malu lebo sme boli cele rano vonku a teraz ideme hajat 😵 😔

andrea.m
6. sep 2008

my hej a ty? 😀

chystáme sa poobede ked tami vstane na guľáš partiu

mory
6. sep 2008

no asi ste mali peklne ked tu nikto nebol 😎

zeny prave som sa dozvedela ze nasi susedia havarovali a rodicia su v kritickom stave a 3 deti (4,12,16) su lahko zraneny vraj do nich vrazilo prptiiduce auto co sa smiklo na oleju rozliatom na ceste ☹ boze dufam ze budu v poriadklu inak ty z druheho auta (manzelsky par) zahynuli na mieste 😔
je to strasne 😢

mory
7. sep 2008

vidno ze na slovensku je teplo lebo tu nikoho niet 😀 😎

paska
7. sep 2008

ahojte 🙂
mory teplo a ešte k tomu víkend 😉 😎

mory
7. sep 2008

sak aj u nas teplo jak v riti ale vykend sa uz skoncil 😠 a ani sme vcera poriadne nespali neviem cim eliusa prechadza ze sa budi uz aj cez den 😕

andrea.m
7. sep 2008

ahojte krásnu nedeľu sa praje

mory
7. sep 2008

andy aj vam peknu nedelu a dobru chut k obedu 🙂

radoslava
7. sep 2008

Ahojte babulky
ako ste sa tu mali?
Petuško gratulujem velmi sa tešim , čitam čitam ze s pravdou von či čo a ona je v tom baba jedna.
Strašne moc gratulujem a nech je to babulka budeš mat parik. Ale hlavne nech to bude zdrave dietatko že. 😉

radoslava
7. sep 2008

Mory horko slabe slovo šak tu začalo tušim leto 😀

radoslava
7. sep 2008

Tonička super tak pojdete dovolenkovat, nech vam to vyjde a v stredu sa na vas tešime

radoslava
7. sep 2008

Ozaj zajtra idem s malou zubarke na prehliadku som zvedava čo tam bude mala vyvadzat. Ale doktorka nad kreslom plazmu a pusti rozpravku tak mozno bude dobre, ale myslim ze nebude no čo uz zubarovi sa chodit ma no nie.

radoslava
7. sep 2008

Pisem toho viac šak som tu dlho nebola 😀 Inak na dovče bolo paradne super no proste nemalo to chybu 😀

mory
7. sep 2008

radka to je v pohode sak clovek sa musi vyrozpravat 😀 a my sme tu aby sme ta vypoculi 😀
ja som akurat ulozila malu a moriky chce este kreslit a ja mam kopu pratania 😝

petusko
7. sep 2008

ahojte 🙂
radi ďakujem 😵 kedy prídete do ZM? tento víkend bude jarmok 😝 a kde ste boli na dovči, asi mi to ušlo 😅
mory, ja som tiež práve peťka šupla do postieľky a ja by som mala žehliť, ale asi to vzdám 🙄

andrea.m
7. sep 2008

no u nás to jak na stanici

petusko
7. sep 2008

čo andy, tak rušno? 😕 😅

paska
7. sep 2008

radka vitaj 🙂 díky za podrobné hlásenie 😀 😉

andrea.m
7. sep 2008

veru rušno

tonicka
7. sep 2008

cafte... idem sa vystazovat aj sem 😀

tonicka
7. sep 2008

vcera som mala den D ako DEBIL
Najprv som zabudla doma tasku s vodou a jedlom pre karolik na cestu..isli sme svokre na 50..., mala som tam aj plienky... cestou bola karolik nervna, tak sme stali pri krematoriu a hrali sa, potom jacala, lebo som jej nechcela dat cukriky, potom zaspala, ale zobudila sa ani nie pohodinke, takze bola nedospata....,potom som zistila, ze mame malo plienok,rozsekol sa mi necht na nohe , no vrchol programu - karolik nevedela zaspat a po pol hodinke, zase zacala straaasne jacat a nosili sme sa hodinu a pol...do pol noci a POTOM som chcela upratat s pod noh veci, co mangelrozbordeloval pri hladani nurofenu a narazila som do rohu skrinky a PREŤALA som si celo...vyzera to ako znak mercedesu , strasne to krvacalo a boli to jak svina... 🙄 🙄 radka, ak ti nebude vadit,ze mam hviezdu na cele a nebudem strasit sabcu, tak prideme 😀

lenadka
8. sep 2008

ahojte baby
zvlast Tonicka 😉 nech sa ti to rychlo zahoji bez nasledkov a prajem co najmenej takych D dni 😉

petusko
8. sep 2008

dobré ránko 🙂
toni 😲 tak si ako princezná s hviezdou na čele 😨 nech sa ti to čím skôr zahojí 😉

mory
8. sep 2008

😀 tonicka 😀
pytaj si % za robenie reklamy

dobre rano vsetkym vtacicam 😎

andrea.m
8. sep 2008

čau 😎

tonička tak tomu sa hovorí deň blbec 😒

tonicka
8. sep 2008

dobre ranko 🙂 Dakujem kočky, ste zlate 😵 😵 mory 😀 , dobry napad 😀

radoslava
8. sep 2008

Dobre ranko .
Tonička zlatičko tak tomu sa hovori fakt den D.
Velmi sa na vas tesime a na znak kolegiality si nakreslime tiez hviezdičku 😉

tonicka
8. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 radi

radoslava
8. sep 2008

Petuško prideme v nedelu a to ma štve ze nebude jarmok lebo ten je len piatok a sobotu. Ozvem sa v sobotu a dohodneme sa kedy by sme sa mohli stretnut budeme do pondelka.

tonicka
8. sep 2008

morynka,inak dodatocne vsetko najsamlepsie k narodeninkam ti zelame 😵 😵 😵