Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
27. sep 2008

no haló, kde si sa zabudla 😕 😅

paska
27. sep 2008

tu

monkula
27. sep 2008

mňo, dnes so mdostala zdrba od radky, že sem málo chodím ,tak sa zase poslušne hlásim... 😀 😀

Radi, škoda, že sme spolu boli len minútku, si strašne sympatická ta kzase budúci rok... 😀 😀 😀

paska
28. sep 2008

Mon 😀
Dobre ranko inak 🙂

andrea.m
28. sep 2008

čaute 😎
monkula vitaj doma 🙂

andrea.m
28. sep 2008

ej ale som si dnes fajne pokecala

monkula
28. sep 2008

andrea 😀

andrea.m
28. sep 2008

čo? 😕

paska
28. sep 2008

co co? 😀

zgurkaa
29. sep 2008

Ahojte. Dobre ranko. Ja som bola k.o. cely vikend. Horucka, hnacka...nechutenstvo. Uz je to lepsie. Dufam ze vas choroby obchadzaju. 😉

radoslava
29. sep 2008

Dobre ranko prajem všetkym.
Tak uz som tu a uz mame aj po Vinobrani.
Moni aj mne je luto dufam ze buduci rok si posedime spolu dlhšie , mas nadhernú dcerku cela je po maminke.
Zgurka Miške všetko naj naj naj k dnešným meninam. A s Nextom som spokojna niekedy sice neviem presne čo to bude za material ked objednavam ale to neva. Aj teraz mam doma tri trička ktore su sice dobre ale nie take ake som chcela.

zgurkaa
29. sep 2008

Dakujem. 😵

andrea.m
29. sep 2008

zgurka miške všetko naj naj naj k meninkám 🙂
a choroby ma akosi neobchádzaju. práve som si zalila urologicky čaj a kd sa mi do stredy nepolepší idem k mudr., šak sme sa už dlho nevideli 😀
ja mám osobne rada značku cherokee a george ale radšej nakupujem v sekačoch ako cez internet. ešte mi síce nikdy neprišla vec poškodená ale už sa stalo že číslo nezodpovedalo veľkosti alebo jednoducho tá vec mojím deťom nesadla.

radoslava
29. sep 2008

Andy aj Cherokee kupujem maju krasne a dobre oblečko.
Andy a dufam ze caj zaberie a budeš Ok

paska
29. sep 2008

ahojte 🙂 aj mne je nejak divno celu noc som kašlala 😒 a strašne mam taku uplakanu naladu vždy ked zbadam tých anjelikov bna hlavnej stranke pre tu lilianku ☹ 😔

paska
29. sep 2008

zguri všetko najlepšie Miške nech je zdravá a počúva maminu 😵 😀

andrea.m
29. sep 2008

radka to dúfam aj ja. šak som iba 11 dní po operácii, organizmus total oslabený. ani neviem či by mi dala atb asi by ma to zložilo.

paska držím palce aby si neochorela. teraz ked máš konečne svätý pokoj by to bola večná škoda.

petusko
29. sep 2008

halo halo 😕 využívate posledné lúče slniečka? aj my sa chystáme, keď sa mi spachtoš zobudí 🙂

andrea.m
29. sep 2008

my sme boli na očkovanie. som zvedavá na reakciu.

paska
29. sep 2008

my doma uz papam cibulovy chlebik 😝

andrea.m
29. sep 2008

a ja jogurt s piškotami 😝

radoslava
29. sep 2008

Cafte pred chvilou sme prišli z Ba. Bola som cele poobedie s kamaratkou s Irska bolo paradne. Škoda ze je tak daleko. ☹

lenadka
29. sep 2008

radka aj ja 😀 sme bludili ako sovy kym sme MHD prisli do ikey a avionu 😀 😝

lenadka
29. sep 2008

radka dneska rano sme z vinobrania v Pezinku zazili len to, ze autobusy mali obchadzku-nestali na namesti a my tam stojime ako truby...a az potom take tety povedali ze jaaaaaj dnes este do 10,00 je obchadzka-tak sme to ledva stihli 😅

lenadka
29. sep 2008

inak so mteraz v Modre a len tak na skok Vas vsetky zdravim, ale nestiham reagovat na vsetko co by som chcela, ale infornmacie ukladam na "disk" 🙂 😉

a este Lucku bolelo v nedelu rano brusko bola zelena na vracanie jej bolo ale nejedla nic len suchare, caj a hylak a na obed len ryzu a mrkvu s troslilinkou masa a zase hylak a preslo jej to len s miernou hnackou uuuuf 😅 😉 🙂

paska
29. sep 2008

lleni aj sisa si v sobotu v noci grcla 😒ale len raz aj ju prehnalo teraz vyzera byt ok tak uvidime

mory
30. sep 2008

dobre rano 😎 som tu dlho nebola co tu nove?

radoslava
30. sep 2008

Lenadka to nemysliš vazne ja som tam bola do 18,30 myslim v avione. My nehovor ze si tam bola v tom čase?
Inak dobre ranko

radoslava
30. sep 2008

Chudatko Lucinka urcite uz je OK. A aj v PK si bola no teda a ja som išla na autobus az o 13,15 a ten uz isiel z autobusovej stanice.
Inak od autobusovej stanice byvam 3 minutky cesty.
Mory a kde si bola si my tu chybala.

mory
30. sep 2008

radka v robote mi nesiel net a doma proste nemam cas
len teraz mame 3 dni volna tak tu mozem nakuknut
😀 😀