• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
ahoj paska :slight_smile:
16. dec 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príspevok štyroch osmičiek :grinning:
16. dec 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte :slight_smile:
radka si mi to včera prekazila :grinning: ja som tu už nebola potom :sweat_smile: máme sa fajn, vďaka za opýtanie. Peťko je soplavý a ukašlaný, ale inak v pohode, malinký v brušku vystrája riadne, ani neviem ako mi to rýchlo ubieha :confused: :sweat_smile:
a už sa zase tešíme na jéééééžiška :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky....
petusko som rada že je vám fajn.... :grinning:
vidím, že prípravy na sviatku máte pod kontrolou...ja mám čosi napečené, riadim stále...takže nič výnimočné sa diať nebude :grinning: :grinning: :grinning: v práci som do piatku a potom veget... :grinning:
16. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves zuzu :slight_smile: ja inak podobne, niečo malé napečené, upratovať sa neoplatí vo veľkom :grinning:
tak od piatku sviatkuješ, to je paráda :sunglasses: pracujúce si to vedia asi inak vychutnať ako my, čo sme doma stále :sweat_smile:
16. dec 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si vychutnám určite...celé sviatky budem len sedieť s nohami na stole a pozerať telku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko ze 23tt? :fearful: ten cas leti ako sa mas? a petik poslucha? :slight_smile:

zuzu ti zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: si uveget aj za mna :grinning:
16. dec 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory, tak to je jedno z mála slov, ktorým Petík asi ešte nerozumie, že poslúchať :grinning: ale je zlatý, vymýšľa stále, šak to poznáš :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko no sak zato sa pytam ci to len moje neposlucha alebo vsetky :grinning:
16. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buď v kľude, myslím, že tvoja Eliuš je v porovnaní s mojím chalanom ešte zlatíčko. ale zas ty máš dve, tak je to asi tak narovnako :grinning:
16. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 2 a psa :unamused: nemam co dodat :grinning:
16. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory :grinning: ešte doplň chlapa a budeš zrelá na liečenie v pásikavom pyžame :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babule
Petusko som rada ze sa citiš dobre a ze maly v bruško vystraja to je super zase citit tie pohyby :grinning:
Ale Petka mi je luto chudatko malinke nech sa čim skor zbavi tych soplikova kašla
a aj my sa
tešííííííííííme na jeeeeeeeeeeeeežiška la la la la la
nech su štastne a vesellleeeeeeeeeeeeeee
:grinning:
16. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mory ta moja baba je niekedy za štyroch chalanov a este k tomu už aj papuluje. Tak mam radost.
A minule sa naučila nove slovo DEBIL
ani nechcite vediet od koho to ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ano odo mna
nejaky trtko cuval a skoro do nas tak mi tu ušlo a teraz ked niekto cuva tak
Sabinka povie " DEBIL CUVA"
Hanbim sa tak vzdy hovori KDE CUVA :grinning:
16. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: radka tak toto ukecane obdobie ti nezavidim sisa ta povedala všetko a všade :sweat_smile: najlepšie u doktora alebo v obchode pred 30timi ludmi :grinning: no ale vtedy mi rehotno nebolo :rolling_eyes:
16. dec 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste? :confused: čo mam teraz ja monolog? tak ja si vyberam čas od večera do rána :grinning:
17. dec 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska cavesko :slight_smile:
17. dec 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka :grinning:
ja aspon ze nemam take problemy mozem rozpravat co sa mi zachce lebo eliuska este nerozprava :grinning:

paska kde si v robote?
17. dec 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ja len na skok, lebo koniec roka je u nas v praci skoro ako koniec sveta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: takze vas len pozdravujem a pridavam Lucku do klubu soplavych a papulnatych...na vsetko mi vravi "NIE", dokonca sa nikedy dojde k omylu a povie mi nie na otazku: "chces cokoladku?" ...no potom sa velmi rychlo opravi :grinning:
17. dec 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka vitaj v klube koncorocnych :grinning: aj u nas tak a este k tomuy mam na krku inventuru :rolling_eyes:
17. dec 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola rada keby eliusa hovorila NIE ale u nas naopak na vsetko hovori ken (ano) lebo je pazrava jak ja :grinning:
17. dec 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja hovori nie na uplne vsetko..pojdeme von? NIE...chces papat? NIE....ides si kreslit? NIE....Ideme z vonka dnu? NIE....daj si pyzamo...nie...sadni si...NIE.....ides somnou? NIE....Ides spat? NIEEEEE...pod, ucesem ta...NIE...atd :grinning:
17. dec 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek. ja mam koncorocnu unavu :grinning: Dnes moje dieta nespi,lebo spala do 10.. v noci buntosila :sweat_smile:
17. dec 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajem
Popijam kavičku, vonku prši , cvičit nejdeme lebo by sme zmokli do nitky. Tak lebedime a pozerame Teletubies :grinning:
18. dec 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka u nás presne to iste len mi pozeráme "jak dostat tatínka do polepšovny" :grinning:
18. dec 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Andy to ma aspon dej ale toto je strasna rozpravka. Ja tomu hovorim vymyvanie mozgov
18. dec 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vonku prši vonku leje a kade sa tulate. Dieta mi spinka a vas nikde
18. dec 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj tu od rána leje ako z krhly :rolling_eyes:
peťko je ešte zachripnutý, neviem ako ho udržať, aby bol ticho :sweat_smile:
a ja vypekám, nedám si pokoja :grinning:
18. dec 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ranečko
19. dec 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj paska :grinning:
19. dec 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to