• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
ahojte tak Lucka ma poriadnu laringitidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: vecer ani poriadne dychat nemohla, len chrcala :pensive: a tak kriza bola vecer-nastastie a v noci bola sice vysoka teplota, ale dychala o cosi lepsie. Dostala za tasticku liekov, calciovu injekciu a od dnes berie ATB, tak snad do vecera zaberu, lebo si dieta nepoznavam taka je znicena. Dnes mali mat v skolke oslavu konca roka-rozlucku, nachystala som jej kolaciky a saty...a....nic...miesto toho lezi v teplotach :cry:
19. dec 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby kupila som Lucke v tescu toho ponika dievcatko co akoze spi, zobudi sa a rozprava...pije s flasky atd a akoze "pohladenim" sa ma prebudit....no....tak to pohladenie musi byt teda poriadne-musim ho normalne buchnut aby sa zobudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sa mi nezda /v reklame a slovenskom preklade - pohladit v ceskom - placnut/, chcela som to odskusat, lebo uz vlani mi skoro predali nefungujucu babu babatko a to by bolo sklamania pod stromcekom vybalime a nepojde...teraz neviem cio ho mam ist reklamovat ci co? ci to tak ma byt?
19. dec 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
Lenadka chod ho reklamovat to čo ho bude Lucka musiet bit toho Ponyho. Inak aj ja som ho chcela kupit tak uz nekupim.
A Lucinke skore uzdravenie chudatko malinke takto pred vianocami ju to chytilo
19. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak milé žienky...ja sa lúčim... a prajem
Veselé a krásne, radostné a šťastné
pokojné a milé tie vianočné chvíle.
Nech stoja pri Vás tí, ktorých ľúbite a
v Novom roku splní sa všetko po čom túžite :wink:
Zuzu 13 s rodinou
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pá pá :wink:
19. dec 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu paaaaaaaaaa
a aj vam štastne a vesele a v do noveho roku veľa zdravička, štastička a hlavne
SEXUALNU POHODIČKU :grinning:
19. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte co je to sex? :grinning: nemam muza dom, tak uz neviem.....
19. dec 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ho nemaš až tak dlho doma :fearful:
19. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toni tak tebe dva krat prajem sexualnu pohodičku :grinning:
19. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer :grinning:
ja tiež budem zachvílu potrebovať príručku :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem tu sexualnu pohodičku :grinning: ale radšej hned dve :grinning:
19. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebuď náročná, niekto nemá nič a ty chceš hneď dve :grinning:
19. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, ja Vam chcem takto trosku v predstihu zazelat stastne a vesele Vianoce, vela zdravicka,stastia,lasky a deturencom aby sa darilo a splnenie vsetkeho co si zelate. papapa
19. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paskaaa :grinning:
dakujem radka :grinning:
pekne vianoce vsetkym :slight_smile:
19. dec 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co kde ste? vianocne pecenie? :grinning: aj mi sme dnes prieli a este budeme len nam dosli suroviny :sweat_smile:
zeny co to znamena " delame pres mlynek ruzne tvary " to je po cesky a je to v jednom recepte na vianocne pecivo len neviem co to je pres mlynek alebo cez jaky mlynek to ako? :confounded: budem vdacna za radu a preklad a vysvetlenie lebo tie kolaciky vazne vyzeraju dobre
20. dec 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mory pres mlynek znamená cez mlynček, tu u nás máme špeci mlynčeky, resp. nádstavce cez ktoré sa cesto pretláča a vznikajú rôzne tvary :wink:
ja už nepečiem, v utorok naplním a bude hotovo :slight_smile: tu tak strašne prší stále, už ma to nebaví. dosť, čo sme chorľaví, ešte aj počasie nás ubíja. ledva rátam minúty, teda ešte hodiny kedy už pôjdeme do postele :rolling_eyes: :unamused:
20. dec 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
u nas tiez strasne prsi, ale karolik je tu relativne spokojna :wink:
mory, si ma pobavila, ale petusko ti to super vysvetlila :grinning:
ja mam svoje chrapaky napecena a skoro uz aj zjedene a ostatne mi pecie svokra
:grinning:
20. dec 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kozy :grinning: no sprosta niesom ale som si myslela ze mozno to je len nejaka fraza a ze to vazne nieje cez mlynok :grinning:

toni jak ti fajne ja si musim piect sama ale aj si to sama pojemn :grinning:
20. dec 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory, ja som jeden rok piekla ako zerava a este aj svokra nabalila a napokon polovica zostala, tak na to kaslem :grinning:
20. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa piekli len medovníčky a linecke aj to len preto lebo filipko rád vykrajuje.
20. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, aj take treba, co neurobis kvoli dietatu :sunglasses:
20. dec 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte mu urobím jeho obľúbený rýchly jablčník a bude.aj tak budu objedať salonky zo stromčeka a marek bude fičať na šaláte a kolbáske.takže ja mam vystarane.
21. dec 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva prva :grinning:
co zeny kde ste? co dnes robite?
uz napecene?
navarene? popratane? :grinning: :sunglasses:
22. dec 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile:
mory ja dnes robím to čo ty :grinning: varím až 23 večer, pracem v kuse (výsledný efekt pozorovateľný voľným okom dve minúty) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a upečem v tescu :grinning: :sweat_smile:
22. dec 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko. napečené aj pojedené. upratané aj bordel je už zase. :angry: sa na to môžem......
a variž šterdrú večeru budem pol na pol.niečo zajtra a niečo v stredu.
momentálos idem dať ostrihať obe decka.
22. dec 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranečko prajem
Kavu som už vypila , Sabinka pozera SAM DOMA a pojdeme niečo este nakupit.
22. dec 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. no mi ešte budeme robit grilaš, burizonove gulky, inak mame všetko hotove :dizzy_face: . aj mi pojdeme ešte dneska niečo nakupit :sweat_smile:
22. dec 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu sa rozpršalo ako naschval , radsej budeme doma nebudem malu po daždi vlačik. Navarene je tak od hladu neumreme a nakupim ked dojde domov naš ocko.
Jej basado grilašky milujem ale budem ich robit svokra tak tam sa najem a gulky burizonove som este nerobila tie si kupujem len v cukrarni. :grinning:
Si šikulka same dobroty vypekaš
22. dec 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Vianoce a v roku novom vinšujem Vám nastokrát, teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia šťastia akurát, aby Vás mal každý rád. :slight_smile:
22. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chlastu na bliti, až sa ti prskavka v zadku rozsvieti, až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna, až zistíš že pyrotechnika je nebezpečná, až v prednom vačku ti buchne delobuch a zapáli ti z rite vyprdnutý puch a poletíš oblúkom ponad strechu, rozrežeš prdel na kuse plechu, tak potom priať šťastie ti už neskoro bude, preto tak skoro ti to prajem a v kľude. Šťastný Nový rok. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paškaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok