• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
Andrea.m dakujeme.v sobotu mame oslavu, lebo v piatok ma sebastian narodky :dizzy_face: zajtra idem robit tortu. tento mesiac mam toho akosi vela. už som robila krsnatku babikovu tortu :wink:
petusko. vela sili, magnezium je velmi dobre, ja som ho tak isto brala, aj mi pomohol :wink: drž sa :wink:
20. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado ďakujem a drobcovi všetko naj :dizzy_face:

maryn, aj ty sa drž, už to máme za "pár" :sweat_smile: ja mám inak tiež predpoklad na marcovčiatko, aj včera dr. vravel, že už som 30tt :confused: tak ktovie... :sweat_smile:
20. jan 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj k narodkám mu blahoželám
20. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky
Petuško zlatičko vydrž moje, tie hlavy študovane snad niečo vedia ked ti kazali ležat :grinning:
A tešim sa že uz trvdnutie ustupuje a Petik urcite niečo tuši a ozaj hladka a bozkava ti bruško alebo si mysli ze len vela papkas a tak si pribrala :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, radka co nemozes spat? :confused: :sweat_smile:
21. jan 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidíš leni. ostali sme tu len mi vde. :grinning:
21. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute. ta na nas sa lepí choroba. maly začína pokašliavat. dufam že z toho nič nebude :frowning2:
21. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte ale to ma konečne pustil manzel k PC az takto v noci. :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas prši ako z krhle hrozne počasie radsej keby bolo po kolena snehu.
Keby ma tak počula Paska :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka :grinning:
akurat dneska som hovorila že jaka parada ked vidim zelenu travu :grinning: len nech prší
21. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja osobne radšej dva metre snehu ako takú čľapanicu :angry: brrrr neznášam to
21. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska :grinning: :grinning: :grinning:
Len ja pridem o križe. Lebo ked prši tak tu moju 13 kilovu žabu nosim na rukach lebo dazdnik ma dolamany a novy dostane v piatok a pršiplast na zimnu bundu nenavlečem. A kočik :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka ja ked prší snažím sa sedieť doma. ináč by som dopadla presne jak ty.
21. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si deti narvem do auta a je to vybavene :grinning: nech si prší len nech nekydá
21. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Oslavencom dodatočne všetko najlepsie, vela zdravicka a hraciek, a nech vas trosku posluchaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:
22. jan 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe andy :wink:
22. jan 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už po raňajkách a dávam kafe. kto sa pridá.
22. jan 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz chlipkám a zbastila som aj 2 zákusky-na to ze ja nelubim taketo boli super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
22. jan 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko pridavam sa tie chlipem kavičku. A večer budem piect :grinning:
22. jan 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni akurat dnes v telerane inak pozerame kazde rano kusok kym sabinka nezacne pistat ze chce Lalu
a vraj je dnes detoxikačny či aky den no proste voda dzus a nič nejest :grinning:
A ty takto zakuskujes :grinning:
Ale ked chutili tak je to v poriadku :wink:
22. jan 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz co narobim :grinning: mame poslat plan ozdravenia vyzivy obyvatelstva do BA-taku dalsiu papierovu kravinu-neviem ako to my mozeme ovplyvnit ako sa budu ludia stravovat, ked si chce niekto dat klobasu, tak si ju da a v restikach predsa nenariadim-nebudete smazit rezne, ani hranolky, len same salaty a zdravu stravu budete podavat a cestou zavriem vsetky fast foody s langosami a hamburgetmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akoze fakt uz nadriadeny nevedia co robit ci co :rolling_eyes:
tym som chela povedat ze ten plan bojkotujem :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo zase porobili s tými pasmi :angry: hrozne to vyzerá
22. jan 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je to v normále. som tam mala všetko veľkými písmenami.
22. jan 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf andy, nejako blbne ten kon v poslednej dobe :sweat_smile: :confused:
22. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak nadrbu tu plno reklám a potom že preťažený server
22. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den. tak my už spinkame, teda maly spinka :grinning: boli sme chvíločku vonku kym nepršalo, lebo sa mi vidí že zase asi bude :angry: napapali sme sa, verila som čínu. a vy babulky čo ste varili? ja už neviem ani čo by som varila :sweat_smile:
22. jan 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera stroganov a mali sme aj na dnes. čo budem variť zajtra netuším. celý deň sme boli doma, lebo pršalo. ale filipko nechodi do škôlky tak sa mi aspoň s tami vyhraju, ináč by to bolo o život.
22. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky , my sme boli za kamaratkou. A boli sme aj v jednom nakupnom centre a prvy krat som u Sabinky zažila čo je to hadzanie sa o zem. Ale poviem vam to bolo strašne cely obchod na mna pozeral ona jačala a hadzala sa o zem lebo chcela taku tašku. Mimochodom velmi peknu lenze ona chcela dve. Nakoniec sa zlutovali aj predavačky dali jej cukriky odo mna by v tej chvili asi ani nezobrala.
Tašku sme inak kupili a druhu dala jednej tete čo ju chcela pre take dievčatko ako je Sabinka :grinning:
A ta mila teta ma ukludnila ze take niečo ma tiež doma, myslela tym Sabu :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok