• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
Sabinke ozemhadžke :grinning: všetko naaajleeeeeeeeepšieeeeeeeeee ku dvom rôčkom :slight_smile:
23. jan 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebastiankovi tieeeež všetko najleeeeeeeeeepšieeeeeeeee ku dvom ročkom :slight_smile:
23. jan 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme velice moc :grinning:
Torta je upečena a ja som zničena a este len doobedie :grinning:
23. jan 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebastiankovi vsetko naj naj najlepšie k dvom ročkom, pekne to oslavte. My uz mame tortu skoro hotovu uz ju len dozdobim ked sabinka zaspinka
23. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabínke všetko naj... :wink: :wink:
Sebastiankovi všetko naj... :wink:
23. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslávensom sabínke a sebastiánkovi všetko najlepšie k 2 narodeninkám veľa zdravíčka šťastíčka a lásky :grinning:
23. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najlepšie oslávencom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem vsetko najlepsie Sabinke aj Sebastiankovi :slight_smile:
23. jan 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau dnes sa tu dvojnasobne oslavuje :slight_smile: :dizzy_face: tak prajeme vsetko naj naj naj :sunglasses:
23. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
D A K U J E M E :wink: :wink: :wink:
23. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslava bola super , Sabinka sa velmi tešila bola v knižnici s ockom a ja som zatial vyzdobila obyvačku. A ked prišla uz len híkala.
Od dveri kričala mam narodeniny , darčeky darčeky.
Maminka jej urobila krasnu tortu a dostala daždnik kocky a MYŠ teda škrečka jungarskeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radost je teda u nas velka , zajtra sa bude pokračovat pridu gratulanti baba a dedo :grinning:
23. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka akože živého? :astonished:
23. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy no živeho a vieš ako velmi. Trtko beha v takom kolese to sme kupili este pre stareho ten ale chudačik umrel pred tromi rokmi.
Sabinka sa z neho velmi teš hovorime mu Jungi kedze je jungarsky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi sme mali strasnu noc eliusa bola hore asi 100 krat :angry: a aj tak uz o 6stej vstavala :rolling_eyes:

inak som zabudla vcera napisat ze sa nam vcera do rodiny narodilo dievcatko tak budem pametat ze ma narodeniny vtedy jak sabinka :grinning:
24. jan 2009 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Mory gratulujeme a aj mamičke odkaž. A želame hlavne zdravičko :grinning:
24. jan 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my už mame po oslave :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkom sme to zvladli. dam foto aj tortu aku som robila, len sa mi moc nepodarila :sweat_smile:
24. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado šak tá torta je prekrásna.

ozaj baby kde zoženiem marcipán?
24. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado tak ta torta je prekrasna super si sikovna, my dnes pre zmenu oslavujeme meniny. my mame vsetko naraz :grinning: , ale toho mena sme sa nechceli vzdat....a to aj krsniatko Sonicka je januar a manzel februar a aj sestra a jej svyágor. My oslavujeme celu zimu :grinning: :grinning:
gratulujem teda vsetky narodeninovym a mozno aj meninkovym :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Basado torta je prekrasna fakt nadherna. Ja som malej urobila taku obyč posypala som ju cukričkami Dr. Quetker
:grinning: :grinning: :grinning:
Ale babi dala urobit zabu dam foto.
Andy neviem kde zoženieš marcipan mne radil kazdy koho som sa pytala ze to si mam urobit sama a vyformovat :grinning:
24. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... a sama si to spravím jak?

janetina aj my máme 18.1 narodky a hned 26.1 meniny ale meno Tamara je vysnívane meno môjho manžela a mne sa akosi začína páčiť až teraz.....neviem prečo, ale zo dňa na deň sa mi páči viac a viac
24. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radoslava dakujem :dizzy_face: len z druhej strany sa mi ten marcipan roztiekol, ale bola vyborna :grinning: ja mam recept na falošny marcipan, keby niekto chcel tak napíšem :wink:
24. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta davaj vyskúšam
25. jan 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. ten marcipan je trošku drahy pretože je tam sušene mlieko. ja to robím takto 6PL praškoveho cukru, 4 PL sušeneho mlieka, 1PL medu, 1PL oleja a mandlovej aromy a potom sa pridava voda. ale s tou vodou pomaly asi tak približne 1-2 polievkove lyžice . ale mne sa pači aj potah z penovych cukrívov. robila som babikovu pre krsnatko. potom dam fofo :wink: :slight_smile:
25. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na tie torty máš nejaké špeci formy?
25. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemam. tu babikovu tortu som robila v babovkovej forme, naplnila a som babiku strčila do vnutra :grinning:
25. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikula :slight_smile:
25. jan 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Basado ta torta je nadherna , ty si velmi šikovna.
Som kukla ze aka babika a čakala som vieš taku ako robia na svadby ale teda ta tvoja je rozpravkovo krasna
25. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sebstiankovi dodatocne vsetko najlepsie-nestiham sledovat tolkoooo oslavencov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: krasna torticka jedna aj druha :dizzy_face: ten recept na marcipan zapisujeeem-dik :wink:
26. jan 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prisla som vas pozriet..jednym ockom....
Tamarke prajem vsetko naj. k meninam...a dvojrocnym aj dodatocne vsetko naj... :slight_smile:
26. jan 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok