• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
no dakujem vam všetkym, to som si len pozerala všetko z internetu :grinning: tam si všetko odpisujem :sweat_smile:
26. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tamarke všetko naj naj najlepšie k dnešnym meninkám. :grinning:
26. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi sa pridavame. všetko najlepšie tamarke hlavne to zdravíčko a to ostatne príde aj samo :dizzy_face:
26. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko najlepšie tamarke k meninam :slight_smile:
26. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
už nech ta zima skonči mam strasne popraskane ruky až mi krv tečie. Stale si ich kremujem ale nepomaha to.
26. jan 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež nemam rada zimu už len preto že sa musíme tolko obliekat. najradšej leto, tričko, kratase a šlapky, :grinning:
26. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tu sa ale keca :confused: :sweat_smile:
27. jan 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranečko :grinning:
27. jan 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf paska :wink: minule som obzerala kde to pracujes-teda neviem ci triafam, je blizko krcma-lebo ja sa len podla toho orientujem "Laguna"? :confused: :grinning:
27. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no je
máme krčmu z jednej aj z druhej strany, my a cbačko je v strede :grinning:
27. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute
My sme dnes mali navštevu. Prišla kamoška s malou. Krpane sa vyblaznili a ked odišli tak som zase upratovala no a teraz som si konečne vydychla a som tu a vas nikde
27. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko radoslava ja som tu. my sme dneska tepovali . potom sme boli s bastinom pre staršieho adrianka v školke. boli sme sa prejst v tescu.tam nam to rychlejšie ubehne ten čas :grinning:
27. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v školke maju v triede 4 detí z 30 :sweat_smile: . všetci su chory, tak už len čakame kedy to nas chytí :wink: nemuselo by :sweat_smile:
27. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nik tu nieje :confounded: tak si idem lahnut :dizzy_face: dobru nocku :pensive: :grinning:
27. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska taaak potom uz viem kde to je, ved tadial beham pravidelne :grinning: :wink:
28. jan 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basabo-teda, to mozu skolku zavriet :sweat_smile: :confused: tolko deti chyba....
ja by som potrebovala den prave natiahnut, nic nestiham-teda stiham vsetko len oddychnut si nie :sweat_smile: :rolling_eyes: :pensive:
28. jan 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAUTE

Petkovi všetko najlepšie k dnesnym narodeninam , vela zdravička a lásky a dobrych kamarátov a veeeeeeeeeeeeela
hračiek
28. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa dnes boli v Blave rozlučit s Benabiancou. Mozno si ju este niektory pamatate.
Boli tu mesiac zajtra odchadzaju domov. Matko ich vezie na letisko tak ten s nimi este bude ale my uz nie. :cry:
Zase az v aprili
28. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
:slight_smile:

radka sak april je tu co nevidiet :wink: neboj , ja si bena biancu pametam len uz neviem kde presne ziju :sweat_smile:

co nove tu? u nas nic :grinning:
29. jan 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
Mory oni byvaju v Irsku. Ale chodievaju tak 5 krat do roka aj na mesiac niekedy niekedy len na vikend.
Co tu nove no vidiš , nikde nikoho ale zato su tu už skoro vsetky detičky dvojročne :grinning:
29. jan 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Radka ďakujeme :slight_smile:
aj ja si pamatám benabiancu :slight_smile:
tu tak otrasne prší :rolling_eyes: ale v ba zase kalamita, som pozerala teleráno, snehu ako v tatroch :grinning:
29. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by nemuselo Matko dnes vezie Benabianku na letisko do Schwechatu .
Ale ked sa ten sneh sere tak sa sere
Paska a nesneži a nesnežíi :grinning:
29. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chora :confounded: tak sa doma s andrejkom vyvalujeme na gauči a máme v paži bordel :sweat_smile: no ale čo narobim ked mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak všetko najlepšie petíkovi ku dvom rôčkom nech poslúcha mamulu tehulu :grinning:

radka a u nás nefučí ani nesneží a náme tu 8 stupnov :grinning: bebe :sweat_smile: :grinning:
29. jan 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi sa pridavame ku gratulacii, všetko naj. u nas snažikuje, ale sa to aj topí. bola som pre aduška do školky ma horučky :frowning2: a mladší zase nadchu no už len čakam kedy to jeho chytí :confounded:
29. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za blahoželania k tamarkiným meninám. mam tu absenciu lebo nam nešiel net.

počasie otras...sneží...fúka...vonku sa nedá nadýchnuť
29. jan 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ďakujeme :slight_smile: :wink:
chorým prajeme skoré uzdravenie, my sa našťastie zatiaľ držíme :slight_smile:
29. jan 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
všetkym choručkym prajeme tiež skore uzdravenie
Paska aj tebe a fakt 8 stupnov.
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUkam ti trošku snehu aby ti nebolo luto :grinning:
29. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj uz som vam spominala ze tu v PK mame velikansky problem so školkami. Moju Sabinku nezoberu lebo nema v tomto kalendarnom roku tri roky takze mi ju mozno zoberu o rok v septembri ak budu mat volne.
Lebo tu mame hromadu deti a prde malo školiek a to aj zatvorili.
A ja idem v septembri do roboty tak akože netušim čo budem robit. Riaditelka mi povedala ze bohužial aj ked je mala zapisana od 6 tyzdnov nemoze ju zobrat lebo vyšlo nariadenie od Mesta.
29. jan 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že deti do troch rokov nemaju brat a aj tak mozu zobrat len 6 deti a hlasi sa im 30 a to ešte nebol zapis.
No takze okrem toho že tu mame skladku a blbeho primatora ktoremu je to fuk a vyhlasil ze nech sa rodičia staraju od toho su rodičia tak neviem čo tu mame dobre :angry:
29. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A školku dalšiu otvoria o dva roky možno , možno možno
o dva roky sa moze strčit s nou do riti. A neviem teraz ked je taka nezamestnanost a kriza kto bude robit deti.
Si to asi vela mladych ludi este rozmysli ale už trepem som taka nahnevana až no.
:cry:
29. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok