Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
12. okt 2009

radka, abinek skore uzdravenie. aj tu prsi strasne, idem si lahnut, som ako mucha. a inak mas pravdu, ked som sa vcera zbadala v zrkadle, skoro som sa nespoznala. tam na celom oddeleni nebolo zrkadlo, tak mi to bolo jedno, ale urcite islo aspon kilo dole, bleda, tmave kruhy od ocami, no nadhera hotova 😅 😝

maryn
12. okt 2009

petusko v tej nemocke to je hruza, my sme tam boli s vikim cez minule vianoce ☹ viem ako ti je, mojko dufam ze uz bude len lepsie a lepsie a ze uz sa tam nikdy nedostanete ani vy ani my 😉
tento zacarovany bludny kruh je des, ale neboj vsetko raz skonci a pekne si oddychni, urob len to najnutnejsie a ked ti bude lepsie tak to dobehnes, daj si nejake polievocky cajiky a pomaly sa rozpapas, alebo nejaky jogurtovy napoj

lubica69
12. okt 2009

Ahojte
Juj tak tu je chorôb 😢 Všetkým prajeme skoré uzdravenie 😉
My sme boli chorý minulý týždeň ATB dobrali včera tak už bude dúfam ok
Maryn ďakujem za privítanie
Tonicka juj zlatá si a ďakujeme za pozvanie Je to od Vás veľmi veľmi zlaté ale my máme tata na pol roka pracovne preč a vracia sa až v decembri tak sami veľmi nie 😢 Ale ďakujeme krásne 😀 😀 😀
Juj a všetky maminky a detičky oddychujte a liečkajte sa 🙂

lenadka
12. okt 2009

ahojte, vidim ze sa tu nieco chystááá 😀

lubica vitaj 🙂

petuskooo 😲 😢 ☹ rychle zotavenie vsetkym 😉

u mna vsetko postarom blazinec na entu..zguri ja idem do BA zajtra-tak sa minieme 😕 😀 ej skoda 😝

toni, to miesto na stretko mas uz nieco konkretos v PB???? keby bol link nebolo by odveci 😉 😉 😉

lenadka
12. okt 2009

akurat sa tu kosim smiechom...take blbe kalendare sme fasovali v praci, ze mam hocikedy v tyzdni dva utorky /jeden normalne a druhy miesto stvrtka/ a ked som pozerala termin stretka..div mi oci nevyskocili, ja tam ziadny taky datum nemam 😀 😀 😀 u mna je vtedy 26.11. ale uz den za tym je 37.11., 38.11., a vikend konci 29.11. takze pekne, pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zgurkaa
12. okt 2009

Toni, paska, jasne ze citam, ale nevedela som ze je to uz naisto a ze sa to nezmeni 😀 Dokedy musime dat vediet?

tonicka
12. okt 2009

lenadka hned 😀 , ale do konca októbra aspon predbezne 😉
neviem ci maju stranku, skusim to najst...
Ano lenadka, rozmýslam o konkretnom penzione, bolo to tam pekne aj miestnost,kde by sme si mohli pokecat a vysielačky maju dosah 😉
Lubica, skus porozmyslat, pripadne zober nejaku babku 😉

paska
12. okt 2009

tonička aj popiť? 😀 😀 😀 😀

tonicka
12. okt 2009

http://www.jasenica.sk/penzion.html
som geniána a nasa som to 😀 a skromnaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

tonicka
12. okt 2009

jasneee paska, sak to znamena vecer posediet 😀 😀 to keby nahodov nejake dieta citalo 😀 😀

paska
13. okt 2009

😀 som sa zlakla že zraz abstinentov
ale vyzerá to pekne a myslim že aj sankovať sa bude kde 🙂

inak kde ste sama kavu pijem 🙄 a kosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vonku 😠

tonicka
13. okt 2009

tuuuu a je tam veru hnusne 😝

tonicka
13. okt 2009

tak som tu zas.... a kdeze ste vsetky?
idem pre karolik a ficime plavat...ale sa mi moc nechce do tej zimy, ale co uz 😅

petusko
13. okt 2009

caute 🙂
ja nestiham dneska, petko bol konecne v skolke, my sme boli s Marcelim na kontrole v nemocnici, nastastie vsetko v poriadku 🙂
uz aj ja sa dostavam do normalu, tak sa idem vrhnut na ten neporiadok, ratovat kvety, lebo maju listy na zemi chudence, zehlit treba 😝

tonicka
13. okt 2009

super petusko, tesim , ze je lepsie 🙂

lubica69
13. okt 2009

Ahojte
Petusko tak super,že je Vám už lepšie 😀
Tonička a ako dlho chodíte plávať?
kukla som aj ten link kam sa chystáte a pekne je tam 😀 😀 😀
Paska pre mňa skorooo na kávuo 8:30 😅
Aj u nás bolo dnes otras počko 😖

tonicka
13. okt 2009

lubica od 3 mesiacov, takze 2 a pol roka 🙂

lubica69
13. okt 2009

Tonička fuu tak riadne dlho 😀 A páči sa vám,ste spokojný?No asi hej keď ťaháte tak dlho 😉

tonicka
14. okt 2009

dobre ranko, kavu? 😀 😀

tonicka
14. okt 2009

Sme velmi spokojni, prave uvazujeme ze kam dalej, lebo toto by malo byt do troch rokov, i ked ta kočka co s nou plavame si takychto dlhorocnych nechava dlhsie 🙂

tonicka
14. okt 2009

ked na kavu nik nepride, treba ponukat pivko,vino, burcak a klobasku? 😕 😀 😀

petusko
14. okt 2009

boze toni, ty si aj sova aj ranostaj 😀 ci nespis vobec? 😀
ja az teraz davam kavu, bola som petka zaniest v skolke, ledva tukam do pc, take mam skrehnute prsty, kosa ako v rusku 😝
lubica a sebastian chodi do skolky uz?

tonicka
14. okt 2009

na co spat, to je strata casu 😀 a to som sla az o 1 spat 😅

petusko
14. okt 2009

moje nervy, by som bola mimo svet, keby tak malo spim 😀 ma sme mali v noci vyjazd, Petkovi bolo treba cikat a potom sme museli plysoveho psa zlozit z policky, lebo sa ho bal, neviem preco, doteraz tam sedel a nic sa nedialo 😕 😅 jasne ze aj marceli sa zobudil na petkov krik, takze sme o stvrtej mali behacky 😀
aj karolik je v skolke? uz si zvykla?

lenadka
14. okt 2009

ahojte, prave som dopila studenu kavu a dojedla teply jogurt 😀 🙄 no..neviem ci to nebude mat nasledky v tejto kombinacii 😀 🤐

nasej lucinke sme v nedelu stahovali malu postielku do detskej izby a detsku valendu sme trepali do spalne 😀 ziadne spanie samostatne nehrozi...to v lete bol len niekolkonocny osial 😀 😝
ale priznavam ze by mi to bolo luto keby tam spinkala sama, hlavne ked ma mm nocne-to si ju pcham do postele a ona ma potom do rana sem tam treskne, sem tam kopne, fuci do ucha a tak a ja sa v tom vyzivam 😀
tak mi rychlo vyrastla 😲 ze mi je za tym smutno....proste este vyuzivam tu detsku roztomilost, lebo pocitam ze ked bude skolacka, nebude uz chciet aby som si vecer pri nej polezkala a skrabkala ju, alebo ma drzi okolo krku nech jej neujdem...cim je vacsia tak je rezervovanejsia, volakedy ked som prisla z roboty skocila na mna a pusinky, stiskanie...teraz? kukne na mna ze ahááá uz si tu? a pozera dalej rozpravku a ani ahoj mi kolko krat nepovie 🙄 😠

paska
14. okt 2009

😵 leni no pekne si to piísala, ale andrejko je ešte taky maznoš aj spi pri mne ale už mi to aj vadí 😅 ma stale ťaha za vlasy a šrabká po hlave ...ešte polroka a som plešatá 🙄

a inak čavte tu KYDA!!! 😠

andrea.m
14. okt 2009

no neviem leni ale filipko ešte aj teraz krochká blahom ked môže spať so mnou v jednej posteli

radoslava
14. okt 2009

Ahojte sovy
Tonička s kym teraz plavate? Ta kočka z Pezinka čo si otvorila aj v Blave plavecke jasle. Tak ta je PN padla z motorky. Nemožem si spomenut na jej meno ani za svet pritom sa vidime dost často
😀 😀 😀
Sabinka ma strasny kašel , aj vracia hlieny. Ale dokina nam antibiotika netreba. Počuvala ju tak hadam viem čo jej treba.
Dufam ze do pondelka jej bude dobre

petusko
14. okt 2009

radka, skore uzdravenie 🙂
ja som uz priam posadnuta sledovanim deti, zase sa mi zda, ze na petika nieco lezie, ma take ocka opuchnute 😒 marcelik trochu hnackuje, no ja uz neviem dokedy to bude trvat ☹ co sme z dva roky neboli chori, tak teraz si to ods...me vsetko ☹

tonicka
14. okt 2009

Majka ano viem ze je PN, preto sa chodime len cvachtat a od nvembra makame 😀