• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
ranecko :slight_smile:
radka, ja som vcera zabudla popriat Sabinke krasne meniny!!! tak o co neskor o to srdecnejsie jej prajem teda hlavne zdravicko a aby bola vzdy stastna a usmiata :dizzy_face:
maryn, som zvyknuta byt vecer sama, aj s Petikom som tak byvala. je to len zvyk. a casto chodia aj kamosky, tak zas nie sme celkom sami. kupame sa posledny mesiac uz len kazdy druhy vecer. pozerala som fotky, zlati su drobci :slight_smile: musim aj ja nieco prihodit. a gratulujem k zubku! Marceli ma tiez jeden uz dlho , ale nejako sa mi zda, ze sa zastavil a nerastie. :confused: a aj k vyrociu gratulujem. my tyzden budeme mat vyrocko svadby :sweat_smile:
idem si dat kafe :slight_smile:
28. okt 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej sabinka mala meninky? tak aj my prajeme vsetko najlepsie :dizzy_face: , ja nejak ten kalendar nesledujem :sweat_smile:
petusko dakujeme za gratulacie :wink:
kafe uz vypite, mam pocit ze by bodlo este jedno :sweat_smile:
petusko aj my sa kupkame posledny mesiac uz len kazdy druhy vecer, uz sa nemaju kde az tak ucapat a nepotia sa tak, inak je tu fuska dat ich vecer dokopy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dodatočne sabinke k meninan všetko najlepšie :dizzy_face:
chorobkam skoré uzdravenie, zubáčom gratulujem k zubkom :slight_smile:

tak a zase padám makať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dakujeme velmi pekne :grinning:
Dostala krásnu tortu , to bolo velke prekvapenie. Dala jej ju pani učitelka zo školky. :grinning:
28. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Sabinečke všetko najlepšie k meninkám :wink:

homeopatika nie sú zlé ale maju zabrať do 4 dni maximálne a ked nezaberú treba liečbu zmeniť. takže ty radka pekne zmeň mudr.

maryn v robote dobre, som spokojná. niekedy je to síce o držku stíhať to hlavne časovo ale zatiaľ sme vždy stihli. Filipko ma každý deň okrem pondelka krúžky takže ma o program postarané. horšie je to s Tami tá sa totiž nevie zrovnať s tým že som niektoré dni doma a ona má ísť do škôlky. väčšinou ju nosí Marek vtedy je dobre ale ked s ňou idem ráno ja tak je cirkus humberto-aj dnes ráno bol. sedačku ste kúpili? ked pôjdeš nabudúce tak sa ozvi. :wink:

tonička IP :sunglasses:
28. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru pridavajte fotky ja smirujem!!! :grinning:
maryn detuchy su zlatéééé :dizzy_face: hlavne Viky sa mi uz zda táááky velkac :sweat_smile:

sabinke kocici vsetko najlepsie-vuau taka ucitelka!?! :confused: :grinning:

inak ja nic nestiham-doma, lebo som furt v pr..li, stale beham do BA na skolenia, potom pridem az o 19-tej domov a som ako vyzmykana :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cez vikend to mame tiez narvane-minuly sobota cela- BA a svokrovci nedela-tam sme boli pol dna az do vecera...a teraz pojdeme zas k nasim-tak zase nic neurobim :sweat_smile: len vsetko to najnutnejsie doma pozbuchavam a nic poriadne, uz aj postele potrebujem prezliect-no chcelo by to tento vikend-ale proste nestiham :rolling_eyes: :frowning2:

a potrebujem poradit, mala sa cez den na tu rucku nestazuje, normalne s nou hybe, hra sa, nesetri ju nic, len v noci vstava a place ze ju boli-tak neviem...rano vstane a tvrdi ze ju neboli :rolling_eyes: som s toho jelen, nic na nej nema., nema ju ani opuchnutu-ze by si natiahla slachu nejaku alebo co???? Nechcem, ju hned brat na rentgen-a zbytocne ozarovat ak je to len narazene-co poviete???
28. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AhojTe. Prave kukam, ze kolko je hodin a ja uz mam za sebou aj ocistu aj kavu... a este som strasne nevyspata, karoik celu noc krici :unamused:
Lenadka, myslim, ze len narazene, mna tiez taketo veci bolia len v noci :wink: cez den neni čas :grinning:
A veru, musim pridat aj ja fotky,len to znamena zmazat stare a zmensovat, mam fotky aj zo skolky, paradne su :grinning:
29. okt 2009 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt nik a to co robite, ze tu nieste :grinning:
29. okt 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
davam kafe :slight_smile:
toni tak to neni ziadna vyhra, uf, dufam ze nam nezaspis v praci :unamused: a co sa deje s karolik, ma zle sny?
29. okt 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby mi tu viki nerobil somarinky tak by som ta aj predbehla toni :grinning:
29. okt 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz si mi usla :frowning2:
29. okt 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy som rada, ze si spokojna v praci a to nestihanie ti verim, musite si len vsetci zvyknut :wink:
29. okt 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee som tuuu :grinning:
29. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevrav, to okokej vstavas, je dnes o 5 :sweat_smile: ano zle sny, musim sa spytat v skolke ze co to vykrikuje uz 3 noc
29. okt 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no dnes v noci uz nepistala - tak uz zrejme neboli, len sa vycikala a sup pekne do hajan :slight_smile: uz to len zneuziva-lebo nas vola zapalit svetlo do kupelne a pritom pol hodinu pre tym chcela aby sme ju vonku drzali za obe ruky a dvihali ponad kaluze-co som hned zamietla-lebo bude potom v noci kricat, ze ju rucka boli :rolling_eyes:
29. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz zajednavam a zistujem cenyyyy :grinning: :grinning: tak sup sup vsetky deti vyzdraviet a neochoriet :dizzy_face: :dizzy_face: a teda aj dospelaci :grinning:
29. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, takze veci sa maju takto : maju tam 5 izieb, a prisli by sme v plnom počte 6 az 7 rodin... inak aj ZUZU 13 sa k nam možno pridá :wink: , tak by sme sa nejako museli asi trosku namiesat :wink: ale to by podla mna problem nebol, lebo tie pristelky su take vacsie a nejaku by sme to vymysleli aby sme boli vsetci spokojní :slight_smile: Ujo by nam dal super cenu na osobu a to 400 Sk na noc, ak by sme tam spali teda aj z piatka na sobotu :wink:, co my urcite budeme a pochopila som ze aj viacere z vas. ranajky vychadzaju 4 eura , je to bufetovy stol(ak som pochopila spravne tak pre vsetkych do hromady :grinning: ) ae akurat jedlo robia jeden druh, len pripadne ak je niekto napr vegetarian tak 2 druhy, ae mozno by som ukecala na 2 druhy ak by sme sa velmi nevedeli dohodnut... i ked pri detoch asi ryza a zemiaky a maso na prirodno :grinning: a vyvar a na druhy den napr gordon blue a tretie na veceru vymyslite vy. Hlavne jedlo vychadza okolo 120-180 Sk poda toho co si vyberieme. Podla mna je to super a budeme tam sami :wink:
29. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super leni, velmi sa tesim, ze ručka je oki :slight_smile:
29. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tonička ceny sú v pohode...už len dostať to voľno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Toni to by slo :grinning: masko s ryzou ma rado asi kazde deculo :slight_smile: moje sa napr. ide zabit aj za rybkou-pangasius hlavne a pstruhy-ta kto musime mat aspon 1x v tyzdni....inak kazdy den pyta rybickuuuuu maminááá :grinning: :grinning: :grinning:

inak mm este nevie ze pojdeme :grinning: musim mu oznamit :wink:
ináč naša peťuško má dnes narodky takže jej prajem všetko šťastie sveta :wink:
vazne??? tak vsetko najlepsie k tej tvojej 18-tke :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko vsetko najlepsieeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
andrejka dakujeme za pripomenutie, tusim si naš kalendár :slight_smile: Teším sa ze sa vam to pozdava :slight_smile:
29. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
baby dakujem krasne, je uzasne uz 9 rokov oslavovat 18 :grinning: :grinning:
nejaka som dnes mimo, sli sme vcera neskoro spat, boli dve hodiny v noci, sme oslavovali v predstihu s mm :grinning: tak sa teraz neviem rozkyvat, aj ked uz obed hotof, aj kolacik :slight_smile:
teraz sa snazim presvedcit deti, aby spali naraz, ze by som si druhu kavu svihla, ale maju ma na haku, kazdy si tu robi co chce :grinning:
29. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ani sa nejdem tešiť na to stretko, lebo mi to nevýjde :unamused: a čo potom? ale aj tak sa teším :grinning:
29. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťuško tak zagratulujem ti ešte aj tu :grinning: hepy brzdej tu júúúú :grinning: :wink:
29. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zajtra ma narodky paska a ja idem do roboty tak v predstihu prajem všetko najlepšie hlavne veľa prachov a sexu :grinning:
29. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ďakujem .. musím uznať dobre ma poznáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mi nepridava prispevky tak dufam ze tento prejde bo ma to už nebavi
Petusko vsetko naj naj najlepšie k narodením , nech si zdravá, štastná a plná lásky a este ti želám vela dobrého sexu.
Paska dufam že deti nečítajú- :grinning: :grinning:
Petusko a tych 18 ti v dobrom závidím :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok