• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
dobre ranko :slight_smile:
toni ja som to vcera myslela tak ze som ta skoro predbehla v tom prispevku co si o 6:43 pisala, ze kde sme vsetky :grinning:
ceny su super, tak uz len nech nam to vyjde :dizzy_face:

petusko vsetko najlepsie k narodeninkam, nech ti drobci a manzel robia len samu radost :slight_smile:

paska aj tebe vsetunko najsamlepsie, hlavne vela pohody :dizzy_face:
30. okt 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak minule som psiala ze hrozna noc? :angry: tak to som este nevedela co je to hrozna noc, lebo tuto som spala asi 2x po 20 min., ach tie zuby :frowning2: a to som este bola sama s 2 deckami, tak ked jeden spal, tak druhemu nieco trebalo, samozrejme viki nechcel spat v spalni so mnou a s nelkou, tak som celu noc behala po dome :sweat_smile:
30. okt 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska vsetko najsamlepsie, aby ti vyslo vsetko tak ako si to zelas :dizzy_face: Petuskovi dodatocne prajem vsetucko dobre tiez :wink:
30. okt 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
Paska všetko najlepšie hlavne toho zdravička to treba asi najviac a lásku tiež ti želám no a ten sexik k tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :slight_smile:

paaaaska, tak teda ti virtualne trasiem pravicou, prajem vela lasky a rodinnej pohodicky a nech sa ti splnia vsetky tuzby :slight_smile:

aj simonke prajeme krasny meninovy den!!!

baby vdaka za gratulations :wink:

ja som prave sama doma, chalani maju exkurziu, kopu nam tu kanalizaciu, tak isli pozriet bagre a prejst sa. idem nakopnut vrtulu a rychlo poupratovat, nech zajtra mam toho menej. pride mamus na vikend, takze ja idem zit :grinning:
30. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no komedia, bager skapol, chlopi prili prosit o startovacie kable. :grinning: esteze som to uz niekedy videla v garazi, tak som zahrala frajerku a pozicala som im :grinning: ale vadia sa tu ako psi, no kocurkovo :grinning:
30. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko :grinning:
lenadka na pangasiuse ficime aj my, dnes sme mali na obedik, dostala aj nelka :grinning: dufam ze ma tu nikto neukrizuje :sweat_smile: :grinning:
dnes je vonku taaak krasne, ked sa deticky zobudia tak padame niekam, som makala doobedu ako blazon, poriadene, poprate, mozme sviatkovat :grinning:
30. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Ďakujem Vám všetkým dievčence za gratulácie :dizzy_face:

peťuško si si šplhla u chlapov teraz :grinning: :grinning:

inak ja panganasa nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedykolvek som ho kúpila smrdel mi plesňou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ( a grcajúci smajlík) :grinning:
30. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonke prvačke všetko naj k meninám :slight_smile: hlavne v škole veľa zdaru
30. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii simonke, vsetunko najlepsie k meninkam :dizzy_face:

pasi no no no :angry: , nas obed nesmrdel :grinning:
30. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn soráč :sweat_smile: ale vážne možno ja mám nejaký iný nos ( teda velký ho mám :grinning: ) alebo čuch :grinning: jak náš pes
30. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, uz otvaram vínko aby soom oslavila tvoje narodeninkyyy, vela lasky, zdravicka a sexuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: a ostatne uz pride a este zdrave deti :grinning:
30. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne smrdel pangas za plesňou raz...to som ho už vtedy asi pol roka pravidelne robievala....potom som dala par mesiacov pauzu a s malou dušičkou opäť kupila pangasa a....div sa svete bol dobrý. možno to bude jeden nejaky plasňovy druh a ty paska naňho stale natrafíš. lebo teda ten čo smrdel bol fakt hnus. sme ho s marekom zapili domácou slivkou a deťom sme ani nedali.
30. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska ved sranda musi byt :grinning: ne?
ja som este nenatrafila na smradlaveho pangasa, asi mam stastie :slight_smile:
toni aj ja scem vinko :grinning:
boli sme s detmi na jesennej prechadzke v lese, super bolo, nelus bola prvy krat vo velkej nosicke, ta bola stastna ako blska a viki hadzal drievka a kamene a slapal do blata, tak sa vyblaznil, uz aj chrni :dizzy_face: foto mame iba v mobile, tak snad zajtra stiahnem, uz sa mi nesce :sweat_smile:
30. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni dakujem :grinning: ja popíjam vajkový likér mnaaaaaaam a je mi rehotno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andy to som rada, že to nesmrdí len mne :grinning:
maryn a šak jasné že sranda :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
praje sa pekná sobota, nikde nikoho čo lietate po hroboch.
Inak pozor na cestach lebo vikendovy vodiči vyrazili. My sme dnes s Matkom išli len do vedlajšej dediny a hotova katastrofa. Nič proti dochodcom ale zastaviť uprosted cesty a nič ani blikačky len stať a divit sa prečo ostatny trubia. No a este sme takych zopar stretli.
TAKZE POZOR DNES SA ASI DOHODLI TY VIKENDOVY VODICI žE BUDU LEN TAK ZASTAVOVAT UPROSTRED CESTY.
To berte važne babulky :slight_smile:
31. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radi :grinning:
ja som dneska nikde nebola takže víkenďákov som nestreta :grinning:
31. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, ja som teray dopila pohar ozajstneho sampana-doviezol ho otcovi nejaky francuz co je tu na polovacke-akurat ze mam takuz naaaaaatku ze vooobec neviem ako chutil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si este naliat mozno na to pridem :grinning: :grinning: :grinning:

a vsetko najlepsie oslavenci!!!! nazdarovie! :grinning:
31. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda leni :stuck_out_tongue_closed_eyes: nerob chute heeeeeeeeeeej :grinning:
31. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si idem dat :grinning:
pridala som fotky zo skolky :wink:
31. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak sampanske nebolo prezliekala som postel, dite a znova nakomplet sprsila ditko-povracala sa v spanku a teda mala vseetko zatoto vo vlasoch plno-chuda male uz spi...a ja mam nos ako bamulu-napuchnuty a ziadna kvapky ani spray-uz to vidim ze nic nenaspim :rolling_eyes: :frowning2:
31. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: leni mala je chora? to je radosti a takto v noci .... a ty si daj aspon do nosa ked nie su kvapky :grinning:
31. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a repete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :rolling_eyes: idem do haja-n :pensive: babýýýý kolko to bude trvat viem ze ste tu mali taketo virozy, hadam nie viac ako 3 dni :fearful: ale ze s ato takot cez net siri :sweat_smile: :rolling_eyes: no uz idem papa :zipper_mouth:
31. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tono mal je zlatucka okana :wink: :dizzy_face:
31. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,tebe uz aj pismenka blbli :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tono :grinning:
leni ak maš kinedryl čipky náhodou tak jej daj prejde to hned inak take mohutne vracanie trva max 2 dni potom to aspon u nás prechádza do hnačky ale nemusí to tak byť
tak rýchle uzdravenie :wink:
1. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdat tono a paso! :grinning:
juj j uz som vecer padala na drzku tak aj tie pismenka tak vyzeraju...do rana este 2x vracala-este ze u babky mame 4 pyzamka-este raz tak neviem v com by spala :sweat_smile:
mna boli gebulááááááá, som total nascipana-dutiny mam opuchnute, sopel mi tecie asi aj z usi :frowning2:
a mala uz teplotuje, ale nastastie uz nevracia...ale teda mm je opora ako fras :angry: sedi s nou pred telkou, ale ze by jej caj ponukol, alebo suchar-nezajem..takze este sople nema, kedze ju obskakujem ja je velka pravdepodobnost ze to chyti a naopak :angry: vrazdila by som :angry: :angry: :angry:
1. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer :slight_smile:
tu sa pilo a kecalo :grinning: a jaaa som tu nebola :grinning: ale ja som tiez pila a kecala, sme boli vcera "vonku" :grinning: boli sme hrat bowling, dali sme si mojitko, pizzu... pekny vecer to bol, zase mame na dlho pokoj s kulturou :grinning:
radka, ja mam tiez za sebou uzasnu skusenost, ked strasnesaponahajucivodic ma obiehal na krizovatke :astonished: :angry: odbocovali sme rovnako, nezaradil sa za mna, ale vedla a predbehol ma. som myslela, ze sa mi sniva :angry:
inak vsetky deti fascinuje zapalovanie sviecok, len to nase je opacne a vsetky sfukoval :sweat_smile: tak dnes sme velmi rychlo obehali vsetko, lebo vykrikoval na cely cintorin.
zajtra ide do skolky, tipujem tak na dva dni. potom zase donesie sople. :confounded:
1. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok