Janúrčatá 2007. Pridajte sa

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😃
Sup sem vsetci a vsetky 😉
maryn
30. okt 2009
dobre ranko 🙂
toni ja som to vcera myslela tak ze som ta skoro predbehla v tom prispevku co si o 6:43 pisala, ze kde sme vsetky 😃
ceny su super, tak uz len nech nam to vyjde x-)

petusko vsetko najlepsie k narodeninkam, nech ti drobci a manzel robia len samu radost 🙂

paska aj tebe vsetunko najsamlepsie, hlavne vela pohody x-)
maryn
30. okt 2009
inak minule som psiala ze hrozna noc? ]-( tak to som este nevedela co je to hrozna noc, lebo tuto som spala asi 2x po 20 min., ach tie zuby 😞 a to som este bola sama s 2 deckami, tak ked jeden spal, tak druhemu nieco trebalo, samozrejme viki nechcel spat v spalni so mnou a s nelkou, tak som celu noc behala po dome :-N
zgurkaa
30. okt 2009
Paska vsetko najsamlepsie, aby ti vyslo vsetko tak ako si to zelas x-) Petuskovi dodatocne prajem vsetucko dobre tiez 😉
radoslava
30. okt 2009
Dobre ranko
Paska všetko najlepšie hlavne toho zdravička to treba asi najviac a lásku tiež ti želám no a ten sexik k tomu 😃 😃 😃 😃 😃
petusko
30. okt 2009
cauko 🙂

paaaaska, tak teda ti virtualne trasiem pravicou, prajem vela lasky a rodinnej pohodicky a nech sa ti splnia vsetky tuzby 🙂

aj simonke prajeme krasny meninovy den!!!

baby vdaka za gratulations 😉

ja som prave sama doma, chalani maju exkurziu, kopu nam tu kanalizaciu, tak isli pozriet bagre a prejst sa. idem nakopnut vrtulu a rychlo poupratovat, nech zajtra mam toho menej. pride mamus na vikend, takze ja idem zit 😃
petusko
30. okt 2009
no komedia, bager skapol, chlopi prili prosit o startovacie kable. 😃 esteze som to uz niekedy videla v garazi, tak som zahrala frajerku a pozicala som im 😃 ale vadia sa tu ako psi, no kocurkovo 😃
maryn
30. okt 2009
petusko 😃
lenadka na pangasiuse ficime aj my, dnes sme mali na obedik, dostala aj nelka 😃 dufam ze ma tu nikto neukrizuje :-N 😃
dnes je vonku taaak krasne, ked sa deticky zobudia tak padame niekam, som makala doobedu ako blazon, poriadene, poprate, mozme sviatkovat 😃
paska
30. okt 2009
ahojte 🙂 Ďakujem Vám všetkým dievčence za gratulácie x-)

peťuško si si šplhla u chlapov teraz 😃 😃

inak ja panganasa nemusím :-p kedykolvek som ho kúpila smrdel mi plesňou :-N :-p :-S ( a grcajúci smajlík) 😃
paska
30. okt 2009
Simonke prvačke všetko naj k meninám 🙂 hlavne v škole veľa zdaru
maryn
30. okt 2009
aj ja sa pripajam ku gratulacii simonke, vsetunko najlepsie k meninkam x-)

pasi no no no ]-( , nas obed nesmrdel 😃
paska
30. okt 2009
maryn soráč :-N ale vážne možno ja mám nejaký iný nos ( teda velký ho mám 😃 ) alebo čuch 😃 jak náš pes
tonicka
30. okt 2009
paska, uz otvaram vínko aby soom oslavila tvoje narodeninkyyy, vela lasky, zdravicka a sexuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😃 😃 😃 a ostatne uz pride a este zdrave deti 😃
andrea.m
30. okt 2009
mne smrdel pangas za plesňou raz...to som ho už vtedy asi pol roka pravidelne robievala....potom som dala par mesiacov pauzu a s malou dušičkou opäť kupila pangasa a....div sa svete bol dobrý. možno to bude jeden nejaky plasňovy druh a ty paska naňho stale natrafíš. lebo teda ten čo smrdel bol fakt hnus. sme ho s marekom zapili domácou slivkou a deťom sme ani nedali.
maryn
30. okt 2009
paska ved sranda musi byt 😃 ne?
ja som este nenatrafila na smradlaveho pangasa, asi mam stastie 🙂
toni aj ja scem vinko 😃
boli sme s detmi na jesennej prechadzke v lese, super bolo, nelus bola prvy krat vo velkej nosicke, ta bola stastna ako blska a viki hadzal drievka a kamene a slapal do blata, tak sa vyblaznil, uz aj chrni x-) foto mame iba v mobile, tak snad zajtra stiahnem, uz sa mi nesce :-N
paska
30. okt 2009
toni dakujem 😃 ja popíjam vajkový likér mnaaaaaaam a je mi rehotno 😃 😃 😃 😃
andy to som rada, že to nesmrdí len mne 😃
maryn a šak jasné že sranda 😉 😃 😃 😃
radoslava
31. okt 2009
Ahojte
praje sa pekná sobota, nikde nikoho čo lietate po hroboch.
Inak pozor na cestach lebo vikendovy vodiči vyrazili. My sme dnes s Matkom išli len do vedlajšej dediny a hotova katastrofa. Nič proti dochodcom ale zastaviť uprosted cesty a nič ani blikačky len stať a divit sa prečo ostatny trubia. No a este sme takych zopar stretli.
TAKZE POZOR DNES SA ASI DOHODLI TY VIKENDOVY VODICI žE BUDU LEN TAK ZASTAVOVAT UPROSTRED CESTY.
To berte važne babulky 🙂
tonicka
31. okt 2009
radka 😃 😃 😃
paska
31. okt 2009
radi 😃
ja som dneska nikde nebola takže víkenďákov som nestreta 😃
lenadka
31. okt 2009
cavte, ja som teray dopila pohar ozajstneho sampana-doviezol ho otcovi nejaky francuz co je tu na polovacke-akurat ze mam takuz naaaaaatku ze vooobec neviem ako chutil :-N :-N :-N :-N :-N
lenadka
31. okt 2009
idem si este naliat mozno na to pridem 😃 😃 😃

a vsetko najlepsie oslavenci!!!! nazdarovie! 😃
paska
31. okt 2009
teda leni :-p nerob chute heeeeeeeeeeej 😃
tonicka
31. okt 2009
aj ja si idem dat 😃
pridala som fotky zo skolky 😉
lenadka
31. okt 2009
no...tak sampanske nebolo prezliekala som postel, dite a znova nakomplet sprsila ditko-povracala sa v spanku a teda mala vseetko zatoto vo vlasoch plno-chuda male uz spi...a ja mam nos ako bamulu-napuchnuty a ziadna kvapky ani spray-uz to vidim ze nic nenaspim 8-( 😞
paska
31. okt 2009
:-S leni mala je chora? to je radosti a takto v noci .... a ty si daj aspon do nosa ked nie su kvapky 😃
lenadka
31. okt 2009
a repete :-p :-p 😞 8-( idem do haja-n |-| babýýýý kolko to bude trvat viem ze ste tu mali taketo virozy, hadam nie viac ako 3 dni 😕 ale ze s ato takot cez net siri :-N 8-( no uz idem papa :-x
lenadka
31. okt 2009
tono mal je zlatucka okana 😉 x-)
tonicka
1. nov 2009
leni,tebe uz aj pismenka blbli 😃 😃
paska
1. nov 2009
ahojte 🙂 tono 😃
leni ak maš kinedryl čipky náhodou tak jej daj prejde to hned inak take mohutne vracanie trva max 2 dni potom to aspon u nás prechádza do hnačky ale nemusí to tak byť
tak rýchle uzdravenie 😉
lenadka
1. nov 2009
nazdat tono a paso! 😃
juj j uz som vecer padala na drzku tak aj tie pismenka tak vyzeraju...do rana este 2x vracala-este ze u babky mame 4 pyzamka-este raz tak neviem v com by spala :-N
mna boli gebulááááááá, som total nascipana-dutiny mam opuchnute, sopel mi tecie asi aj z usi 😞
a mala uz teplotuje, ale nastastie uz nevracia...ale teda mm je opora ako fras ]-( sedi s nou pred telkou, ale ze by jej caj ponukol, alebo suchar-nezajem..takze este sople nema, kedze ju obskakujem ja je velka pravdepodobnost ze to chyti a naopak ]-( vrazdila by som ]-( ]-( ]-(
petusko
1. nov 2009
bry vecer 🙂
tu sa pilo a kecalo 😃 a jaaa som tu nebola 😃 ale ja som tiez pila a kecala, sme boli vcera "vonku" 😃 boli sme hrat bowling, dali sme si mojitko, pizzu... pekny vecer to bol, zase mame na dlho pokoj s kulturou 😃
radka, ja mam tiez za sebou uzasnu skusenost, ked strasnesaponahajucivodic ma obiehal na krizovatke :-o ]-( odbocovali sme rovnako, nezaradil sa za mna, ale vedla a predbehol ma. som myslela, ze sa mi sniva ]-(
inak vsetky deti fascinuje zapalovanie sviecok, len to nase je opacne a vsetky sfukoval :-N tak dnes sme velmi rychlo obehali vsetko, lebo vykrikoval na cely cintorin.
zajtra ide do skolky, tipujem tak na dva dni. potom zase donesie sople. :-S

Začni písať odpoveď...

Odošli