Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
22. dec 2009

ja vobec netusim kedy tie darceky zabalim 😅 dnes som dokoncovala pernicky co som spajala sl. lekvarom polievala cokoladou a posypala takymi "vlockami" strieborno bielymi, medove rezy naplnene, grilazky pokrajane a ocokoladovenne, kapor 1.2 su kaput, jeden sa maca naporcovany v mlieku a druhy hybernuje v mrazaku...cviklovy salat som tiez dnes dorazila a vysmazila som si "kaviar" co mal kapor v brusku-ja to strasne mam rada 😅
najdlhsie mi aj tak dnes trvaly buchy na pare, lebo ich parim len po 4ks a to teda trvalo 😝 ale ostali aj na zajtra, comu som ani necchela verit kedze mm zozral na obed 9 ks!!! 😲 neviem kam mu isli, ked ja som ledva sfukla 3 aj to som oci pucila 😅

zgurkaa
23. dec 2009

No nas kapor Emil este plava vo vani 😒 Darceky mam pobalene, stromcek ozdobeny, museli sme vcera, lebo dnes ideme na oslavu narodenin, babka mala vcera 80 rokov. No len to pecene chyba, netusim kedy to vtesnat do programu ☹
Vsetkym prajem prijemne a pohodove sviatky 😵

petusko
23. dec 2009

Nech pocit šťastia, radosti sa v dušiach vašich rozhostí,
keď Štedrý deň k vám zavíta.
Nech láska v srdciach ukrytá sa mocným prúdom vyroní,
keď zvonček tíško zazvoní.
Krásne Vianoce Vám chcem priať,
aby človek človeka vždy mal rád,
aby jeden druhému viac šťastia prial,
aby rok 2010 za to stál.
Radostné a pokojné prežitie sviatkov všetkým želá Petusko s rodinou 😵

lenadka
23. dec 2009

😵 dakujeme 😵

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí!
Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti.
Starý rok už odchádza a Nový ide za ním, nech Vám radosť prináša,
to je mojim prianím.
😵 😵 😵

zuzu13
24. dec 2009

Krásne Vianoce s vločkami šťastia,
zabalené kúzlom lásky,
prikryté perinkou splnených snov
a plamienky pohody a pokoja
Vám žela zuzu13 s rodinou

😵 😵 😵

andrea.m
24. dec 2009

Zvončeky už zvonia,
ihličie nám vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich prežívajte

Veselé Vianoce praje andrea.m s rodinou

andrea.m
24. dec 2009

ako vás tak čítam tak zalté filety a darčekove tašky 😀

radoslava
24. dec 2009

Prajem Vám lásku, šťastie, nehu,
nech splní sa Vám každučký sen.
Prianie Vám posielam na vločke snehu,
nech krásny je Váš Štedrý deň.
Veselé Vianoce.
Radka a Matko a Sabinka

tonicka
24. dec 2009

Ahojte, zelame vsetkym krasne pokojne a hlavne spokojne vianoce.

Andrejka, presne tak to riesim, losos a tašky 😀

maryn
25. dec 2009

ahojte 🙂
aj my vsetkym zelame krasne sviatky, plne radosti, pokoja a lasky 😵 😵 😵
trochu opozdene, ale bol chaos 😅 ale ved este aj zajtra su sviatky 😀 😀
no baby, tak sa pochvalte s darcekmi 🙂

petusko
26. dec 2009

pekny sviatocny vecer 🙂
kde ste vsetky? vyjedate a priberate? 😀 😀
toni vy lososa, my sme tento rok mali tri druhy ryby, manzel mal kapra, ja zraloka a petik file z tresky 😅 a vsetci sme boli spokojni 🙂
vecera u nas prebehla o.k., deti sedeli ako peciatky, potom isiel Petik s mm na dvor zapalit prskavky a zavolat Jeziska stylom "Jeziskoooooo pliiiiidiiiii" vrieskal na plne hrdlo, takze ak bol niekto vonku, tak si mohol mysliet, ze nam sibe nacisto doma 😀
ale ta radost potom bola uzasna, nevedel co skor 🙂 dostal to co som pisala, najvacsia radost bola asi z tej floorbalovej hokejky. aj spava s nou, dnes rano sa mi napchal do postele aj s nou a loptickami 😨 😀
vcera sme boli u nasich, aj u sestry aj u kmotrovcov, tak aj tam podostavali kopu darcekov, tabulu taku velku na pisanie, farbicky, doktorsku sadu, telefon, take krasne plysove hracky, petko vlackodrahu thomasa, marcelik taku premietacku s hudbou a kadeco este, no maju co robit najblizsie tyzdne, kym vsetko poskusaju 😅
a jaaaa som dostala svetrik a umyvacku riadu, ktoru si ale pojdeme kupit az v januari, ked opadne vianocny osial a predpokladam aj ceny 😅 😀
a ak panbozko da, tak si v januari dame este jeden veliky darcek, ale o tom az potom 🤐 🙂
a teraz cakam na vase dojmy pojmy ujmy a ine -jmy 😀

andrea.m
26. dec 2009

my sme ježiška vyzerali cez okno v detskej izbe a zrazu buchli dvere neviem čije ani kde ale Filipko sa v momente začal modliť 😀 bol na zožratie.čakal že ked príde ježiško tak sa zdvihne vietor ale nakoniec aj buchot stačil 😀 darčekov dostali strašnú kopu 😝 tiež nevedeli čo skôr...filipko mal najväčšiu radosť zo sady 202 spoločenských hier a tami s čiapky,svetra a ruksaku. polku darčekov ešte ani nevideli a nehrali sa s nimi. budúci rok kupim jednu hračku a jednu knihu každému a konec. ja som dostala svetrík,pyžamo,kozmetiku a 4 knihy 😎 báááárs dobrý ježiško bol 😀

radoslava
27. dec 2009

Ahojte
my sme mali na večeru tiež dva druhy ryby, kapra a pstuha.
Sabinka Ježiška čakala v izbičke s babkou a dedkom. My sme s manželikom umyli riad a potom zazvonili a zabuchali. To akože už Ježiško odišiel , mala ho vyzerala oknom . S darčekov sa velmi tešila, hlavne z mikrofona ale aj s Tomaša ktory hral melodiu a aj s lega. Prave teraz sa s hra s legom aj s ockom. 😀 😀 😀
Dostala aj nejake oblečko a knižku Bambulky no s tej sa zatial velmi neteši pritom bambulku zbožnuje.
Ja som dostala žehličku na vlasy a parfém a eurače na vysavač a 😀 😀 a ešte Peg eg či ako sa to vola je to pedikura

lenadka
27. dec 2009

maryn, ja som dostala od mm opicu 😠 a take tricko predlzene tehulovske, ale ani som si ho na stedry den neodbalila co ma napalil 😠 od nasich eurace, kozmetiky kopec-co ma tesi lebo vsetci trafili to co mam rada 🙂
mala sa tesila, lebo dostala vysnivany barbie karavan ostatne hracky a knizky ani nevnimala 😅

lenadka
27. dec 2009

aj svopkrovci sa celkom pochlapili mala dostala domcek pre babiky a ja vitaminy pre tehule a kozmetiku a take prkotiny 😉

petusko
27. dec 2009

halo halo!!!! ze je tu dnes nejaky oslavenec??? jasne ze je! KAROLINKA, ku krasnym narodeninkam pevne zdravicko, usmev na tvaricke a prekrasne detstvo zela Š. family 🙂 😉

tonicka
27. dec 2009

jeeej, dakujeme Petusko 🙂 🙂 🙂 Sme robili oslavu, zlata bola 🙂 Zatial dobru nocku

andrea.m
28. dec 2009

karolínke dodatko všetko najlepšie k narodeninkám aby bola dobručká a krásna 😉

certica
28. dec 2009

caute, ja sa hlasim az teraz, nakolko den pred vianocami mi prdla obrazovka, takze som bola off. asi to tak malo byt...
tonci, karolikovi k vcerajsim 3 rockom vsetko NAJ-NAJ 🙂 , si spominam, jak si utekala v noci do porodky po dni plnom hodovania 😀 , kapustnica to isti... 😀 .

u nas este tiez nevybaleny hlavny darek, sme zistili, ze ho nemame kde vyskladnit a uskladnit

😀

uzivajte este sviatky

petusko
28. dec 2009

ranecko 🙂
davam kafe, ja sa nejako neviem prebrat, kazde rano mi to trva, kym sa nastartujem 😕 to bude asi tym obzerstvom 😀
toni, daj foto z oslavy 🙂
certi, tak to musi byt darisko, ved konkretizuj, nech zavidime 😀

lenadka
28. dec 2009

veru certi len nam naznacis nech pukame zvedavostou 😠 😀

kava rano aaach 😅 keby som sa nebala dat si ju 😖

tonicka
28. dec 2009

ano, certi, aj som sa aj teraz 26 obzierala kapustnicou 😀 a nechapala som preco moje 3 rocne dieta napriek tomu ze nespalo cely den a skoro vstavala isla spat az 27.12 o 00:20 ... uz bola porodena a dali ju do prerinky 😀 😀 😀
Jaj este som si spomenula ako mi doki povedal, ze moze to byt aj dietologicka chyba 😀 😀 a kukajte uz ma 3 roky 😀 😀 😀
Dakujeme za blahozelania

petusko
28. dec 2009

toni, mojej sestre takto diagnostikovali salmonelozu, lebo stale vracala a dnes ma ta salmonela uz skoro 8 rokov 😀

tonicka
29. dec 2009

petusko, ja som si tiez myslela, ze si nemam salmonelu z toh salatu a pyre a kuk ho na nu 😀 😀 😀

lenadka
29. dec 2009

no caute baby, mne byva teraz ble..toto tehu je celkom ine ako prve, mam uplne opacne chute a byva mi zle a vyhadzala som sa...pri malej mi zle nebyvalo a plet bola a nie ako teraz som ako v puberte ale mozno je to s toho duphlastonu dnes rano som cosi v spajzke zacitila a hned som mala ranajky v krku...mm som to poslala vyhodit-ten sa navyhadzuje a uz mam syndrom hniezdenia-mate vidiet tie zmeny v byte co ja vyvadzam...uz som potomkom kupila novu postel-poschodovu a malej reorganizujem hracky-take triedenie, ze za dve tasky leteli do pece a do plastov a uz teraz rozmyslam nad regalom za dvere - mm dostal instrukcie aby som na vrchne police dala knizky a do kosickov hore take male blbiny co by babo mohlo zjest aby to nebolo v dosahu...uz chystam vyjazd do mesta asi zajtra na ulozne boxy a kosiky

mala dnes sama spala vo svojej izbe-ta postel zabrala, ked tam mala obyc, detsku valendu nechcela tam byt a teraz v pohode...zato mne bolo smutno, chodila som za nou hladkat a tulit sa, na chvilocku ju podrzat za rucicku rano nas cakala cela pysna v posteli, ze vydrzala do rana a ze bola sama 2x cikat a nebala sa

tonicka, gratulujem, ta dietologicka chyba je vydarena 😀 😵 a prajeme Karolinke vsetko najlepsie 😵

tonicka
29. dec 2009

leni 😀 😀 😀 dakujeme

maryn
30. dec 2009

ahojte 🙂 krasne ranko sa praje a podava sa kafco 😀

toni ja zasa opozdene, ale prajem Karolinke vsetko najlepsie k 3 narodeninam, vela zdravicka a krasne bezstarostne detstvo a lasku samozrejme 😵 😵 😵

u nas detvaky cakali s tatinom na okne v detskej na jeziska a potom nieco buchlo v obyvacke a kuk ho 😀
my sme mali kapra doma a u svokry a mamy som jedla pstruha 🙂
darcekov maju decka strasne vela, neviem kde tie vsetky hracky budem davat 😅 a ako ste uz pisali k niektorym sa ani nedostali 🙄
ja sa najviac tesim robotickemu vysavacu od svokrovcov, teraz tu mozem s vami pit kafco a on maka za mna 😀

certi nenapinaj uz a prezrad nam ten super darcek 😕 😀

petusko super ta umyvacka, vela casu ti to usetri 😉

andrea.m
30. dec 2009

marynka pridávam sa s kávou

super darček ten vysávač 😉

maryn
30. dec 2009

ahoj andy 🙂
ako ako?

andrea.m
30. dec 2009

dnes dobre lebo mám voľno...až na to že na mňa niečo lezie a maurer to není 😀