• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
:grinning:
tak sa rychlo kuriruj nejakymi cajmi a vitaminami, sup cibulu s medom a ono to odlezie :wink:
30. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas kyda snah :grinning:
30. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn a kde kupili ten vysavac? minule bol v telke a mm hned ze to by sa nam zislo :grinning:
30. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, neviem, ale zistim ti to :wink:
je to dobra vec, ale je to len stroj, takze musis za tym este dotahovat :wink:
30. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kukla som album " chris sa hra", to je uz brutalita kolko hraciek ma to dieta, chuda musi mat z toho riadny chaos, ved to sa uz ani tesit nemoze z toho :confounded:
30. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chodite sa niekto korculovat s deckami?
30. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som vykurírovana.celé doobedie vonku,potom chvíľu domka a zase sa chystáme von :grinning:
korčuľovať sa nechíme a bohužiaľ ani lyžovať. Filipko sa všetkého bojí a Tami je ešte malá.
30. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak umyvacka je uz domaaa :grinning: dufam, ze bude dobre a dlho sluzit :slight_smile:
ani my zatial nepraktizujeme ziadne sporty, podla mna je este aj Petik maly. a mozno si to iba nahovaram, lebo ja okrem bicyklovania toho moc nenasportujem :grinning:
aj u nas nakydalo, ale aj sa to spustilo. takze zo sankovacky zase nic :sweat_smile:
ale vraj na bud. tyzden by malo aj mrznut aj snezit :sunglasses:
andy, liec sa a netaraj sa po vonku :grinning: nech do noveho roka vstupis zdrava ako rybicka :wink:
30. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko dobré v novom roku, šťastia, zdravia a " penez jako šupek" :grinning: želajú paskovci :wink:

inak vianoce boli pohodkové, deti dostali darčekov tak primerane takže sa stíhajú hrať so všetkým, ja len jednu voňavečku a pasko papuče :grinning: ale my si dáme darček po novom roku tak okolo marca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dúfam, že to výjde, bude to darček na celý život :slight_smile:
31. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nakydalo aj tu :rolling_eyes: momentálne sa trozpušťa no uvidime na ako dlho :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veseleho Silvestra prajeme! a uspesny start do Noveho roka, nech je lepsi ako ten co sa prave konci :slight_smile:

paska, co sa chystate na tretie bejby? :confused: to znie tak vazne, ze na cely zivot, drzim palce nech to teda vyjde :wink:

ideme sa uz vyrutit k telke a hrat sa s deckami, kapustnica navarena, slane aj sladke upecene, sampano sa chladi :sunglasses: kiez by bol silvester aspon raz do mesiaca :grinning:
31. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

pripajame sa k zelaniu veseleho silvestra, plneho smiechu a dobrej nalady :grinning: :grinning: :grinning: a zelame vsetunko dobre v novom roku 2010, veeeela zdravicka, lasky, peniazkov a vsetko co si zelate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska...??? tiez natahujes nas ako gumu v trenkach :grinning: aspon naznac :wink: :grinning:
31. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko mna tiez napadlo babo, ale pri paskovcoch jeden nikdy nevie :grinning:

vsetkym prajem prijemny zvysok posledneho dna v roku a co najkrajsi a najstastnejsi ten NOVY!!! :slight_smile:
31. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Želajme si v novom roku,
dobrých ľudí vždy po boku.
Zdravia, lásky plný dom
a spokojný život v ňom.

krasny Silvester a uspesne vykrocenie do Noveho roku prajeme my...
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do nového roku vam prajem všetko dobre veľa zdravia, šťastia, lásky sexu poslušné detičky. no a tým jednodetným aj nejaký ten prírastok,tehuľkám ľahký pôrod a krásne zdravé bábenka.
31. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pestreho silvestra a v novom roku veeeeeela prevela LASKY, radosti a smiechu, nech je svet krasne duhovy :sunglasses: a k tomu drahocenne ZDRAVCO, klopi klop :grinning: :slight_smile:

no tiez som zvedavka, co paskovci ukuli za diabolsky plan :grinning:
31. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliuške k dnešným narodeninkám prajem veľa zdravia, šťastia, a krásne detstvo :grinning: posielam bošteky od Filipka a Tami
1. jan 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a skoro by som zabudla že my tu máme ešte jednu oslávenkyňu.

marynka aj tebe všetko najlepšie k narodeninkám :slight_smile:
1. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Krasny Novy rok 2010 Vam prajem a hlavne Marynke vsetko najsamlepsie k narodeninkam.
1. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ešte vás budem chvýľu napínať :grinning: :grinning:
eliuške a maryn všetko najlepšie k narodeninám :dizzy_face:
vavka aj tebe všetko dobré :slight_smile:
1. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko dobre do Nového roka a hlavne vela zdravička aby tie naše detičky už choroby z daleka obchádzali.
No a nám hlavne vela sexu a pohodičky a lásky no proste horu štastíčka.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vavi aj vám veľa zdravíčka a všetko dobré v novom roku
Marynka všetko najlepšie k narodeninám.
A Eliuške tiež všetko naj naj najlepšie kočkej trojročnej :grinning:
1. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oneskorene :sweat_smile: ale predsa všetko naj, vela šťastia a zdravia trojročnej Karolínke :dizzy_face:
1. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vsetko dobré v Novom roku! Eliuske vsetko najlepsie aby bola zdravucka, sikovna a dobra :dizzy_face:

vavka, vsetko dobré, davno som Ta necitala :confused: nech babenky rastu do krasy a zdravia :dizzy_face:
1. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej vy ste nezabudli, tak dakujeeeeemmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vavka vsetko dobre v novom roku ti prajem a samozrejme aj celej tvojej rodinke :dizzy_face: a vsetko naj k zajtrajsim meninam, neviem ci sa sem dostanem zajtra, budeme mat oslavu :grinning:

eliuske vsetko najlepsie k narodeninkam prajem, veeeela zdravia, lasky, aby ju starsi bracho pocuval a krasne detstvo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

paska ty jedna potvorka :grinning:
1. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry to malo byt k pozajtrajsim meninam, mi drbe z tych dni teraz :sweat_smile:
1. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn, pripajam sa ku gratulaciam, aj ked priznam sa, ja si to malokedy vsimam :sweat_smile: tak este ze su tu lidi co nezabudaju!
Vela zdravicka, lasky, sexiku, € a kopec s rodinou v pohodicke stravenych dni, poslusneho manzelika a deti :wink: :slight_smile:
2. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym oslavnecom prajem vsetko najlepsie!!! :slight_smile:
ja som prave vyprevadila Petika na jeho prve prazdniny. bola tu sestra a zobrali ho na par dni.
no neni mi bohvieako :unamused: som nejako do poslednej chvilky dufala, ze si to maly rozmysli a bude chciet ostat doma, ale som sa velmi mylila. prvy sedel v aute, ledva mi stihol dat pusku a kyval oboma rukami, ze maminka achoj :frowning2:
som zvedava, ako zvladne noc a hlavne rano, ked sa zobudi a zisti, ze nie je doma :confused: :sweat_smile:
2. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, no musis sa zmierit s tym, ze je to uz velky chlap a nie ziadny usmrkanec :wink: :grinning: sestra ma deticky?
2. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko ako petik? nebol plac? aj nas viki bol na jednu noc u svokrovcov zo vcera na dnes a ze vecer nechcel ani za svet zaspat :sweat_smile: a o 22:30 uz svokra vypla telku a musel ist spat aj svokor aj svagrovci, tak zacal vymyslat ze chce ist domov, ale ze hned ked si lahol tak chrnel :grinning:
inak tiez nam bolo velmi smutno, take ticho tu bolo :unamused:
3. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok