• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
aha dalsi velky chlap :grinning:
3. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Petik je v pohode, zato ja som uz na prasky :unamused: mam sto chuti sadnut do auta a ist si pre neho, ale este dnes musim nieco vybavit a aj zajtra, vlastne aj preto isiel, aby som to v klude stihla, ale fakt mi je na nic :frowning2: este cez den to ako tak prechodim, ale vecer je to strasne:unamused:
ale on sa ma dobre, neplace, spava vraj dobre :slight_smile: ale aj tak, nech uz je streda:sweat_smile:
leni, hej sestra ma deti, chlapca aj dievca, 9 a 8 rokov maju, Petik ich zboznuje :slight_smile: a aj oni jeho, stale sa mu venuju, takze viem, ze je isto v dobrych rukach :slight_smile:
4. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, no uz musis vydrzat :wink: pre petka je to dobre, ze sa stane odvaznejsi a samostatnejsi....no ked ta opat uvidi skoci na teba a dlho sa ta nepusti :grinning:
4. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som s nim volala, ze achoj maminka, jubim ta :sweat_smile: :dizzy_face: ale to bolo vsetko, usiel za Matkom a hladat jogurt do chladnicky :sweat_smile:
leni obavam sa, ze jeho radost z toho, ze sa vidime, bude mensia oproti mojej :grinning: on nie je nejak mojkaci typ, ale ja ho teda riadne vystiskam :dizzy_face: esteze mam aspon Marcelika doma, ten dostava teraz dvojitu davku :grinning:
4. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky
tak mi sme zasa chory. Aj ked na to mala vobec nevyzera. Ma draždivý kašel a tak som išla dnes k lekarke. Ta nas poslala na roentgen a doktorka videla niečo na prieduškach. Dala malej antibiotika. Pytala som sa jej že čo jej je a ona že nema to čiste. Ja že ma zapal priedušiek alebo pluc a ona že nie.
Tak do kelu čo má? To som jej ale nepovedala :grinning: :grinning: :grinning:
Takže do školky vo štvrtok nepojde a už sa tešila.
4. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ani Luci neie je nejak mojkacia, ale ked bola u nasich 1x sama, tak ma potom poriadne vystiskala :grinning:

radka rychlo sa uzdravte :wink:
4. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem Vam ku gratulaciam a Leni,tebe moc gratulujem k tehulkovaniu,hlavne sa drzkajte a davaj na seba velky pozor.
4. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, k dnesnym meninam vela zdravicka, stasticka, lasky, rodinnej pohody, nejake tie € a kus dobrej nalady na kazdy den praje Š. family :sunglasses:
5. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy všetko najlepšie k dnešným meninám, vela zdravička a lásky a nech ta detičky a manželík posluchajú.
5. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka k dnesnym meninkam ti zelame vsetko len to najlepsie, vela zdravicka, lasky a poslusne deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, vseeetko najlepsie!!! Baby ti uz popriali vsetko dolezite, tak ti este zazelam vyhru v loterii :grinning:

Dnes som bola v poradni, vsetko je uatial ok o 2t idem na sono, dalej beriem hormony /uz som s nich pribrala 2kg, pritom jem ovela menej ako normalne:-P/, brali mi kopec krvi, tak sa tesim, ze nabuduce uz nebudu a uvidim krpca :slight_smile:
5. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem vám babenky ste veľmi zlaté, že ste si spomenuli. :slight_smile:

lenadka to je super. držím palce aby to takto dalej pokračovalo.
5. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonicka, vsetko najlepsie k meminkam :slight_smile: :dizzy_face: nech si stale spokojna a usmiata :slight_smile:
januar je velmi bohaty na sviatky, maminky meninuju, deticky narodeninuju :sweat_smile:
leni, tesim sa, ze je vsetko o.k., nech je to tak az do augusta :wink:
my uz mame doma konecne aj Petika, tak sa tesiiiim, nenormalne mi chybal. a kvalitne nam tu nakydalo, tak sme vytiahli sanky a ideme si sniezik uzit. petus chce stavat snehuliaka, ale cerveneho, neviem ako ho presvedcim, ze len biely moze byt :grinning:
inak pochybujem, ze v pondelok nastupi do skolky, lebo uz sa nahltal snehu, vidim to na fajnu chorobu o par dni :rolling_eyes: :zipper_mouth: ale ked mu nedokazem odopriet tu radost :slight_smile:
pekny zvysok sviatocneho dna prajem :slight_smile:
6. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonicka, vsetko najlepsie k meninkam :slight_smile: :dizzy_face: nech si stale spokojna a usmiata :slight_smile:
januar je velmi bohaty na sviatky, maminky meninuju, deticky narodeninuju :sweat_smile:
leni, tesim sa, ze je vsetko o.k., nech je to tak az do augusta :wink:
my uz mame doma konecne aj Petika, tak sa tesiiiim, nenormalne mi chybal. a kvalitne nam tu nakydalo, tak sme vytiahli sanky a ideme si sniezik uzit. petus chce stavat snehuliaka, ale cerveneho, neviem ako ho presvedcim, ze len biely moze byt :grinning:
inak pochybujem, ze v pondelok nastupi do skolky, lebo uz sa nahltal snehu, vidim to na fajnu chorobu o par dni :rolling_eyes: :zipper_mouth: ale ked mu nedokazem odopriet tu radost :slight_smile:
pekny zvysok sviatocneho dna prajem :slight_smile:
6. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, to neviem ako sa mi podarilo, este az behu odosielania som opravila chybu a odoslalo mi to dva krat :grinning:
nuz co, prispejem aj dvakrat, nech udrzim priemer dennych prispevkov :grinning:
6. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Toničke prajem všetko najlepšie k meninám. Vela zdravička a lásky.
Snehu sa nam nakotilo požehnane, no len škoda že sa nemožeme ist sankovat lebo sme ešte stale chory.
Petuško tak hura na sneh a vyblbnite sa aj za nás. A riadne si Petika vystiskala ked prišiel. :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni vsetko najlepsie!!!! nech ta hlava neboli z oslavovania :grinning:

jani, ja som malu vystrcila samu von, lebo ja sa nemozem salit, aj nakup v tescu mi sposobil spinenie tak sa bojim :sweat_smile: beriem aj hormony na udrzanie tehu a som PN na rizikovom
... ale s mm postavili 3 snehuliakov a prisla dnu studene licka a rucicky ako cencule, zajtra zacina skolka a men viac pohybu-zaviest, priviest a po skolke si budeme davat povinne prechadzky :wink:
6. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonicke dodatocne blahozelame k meninkam, vela vela zdravicka a lasky prajeme :dizzy_face:
petusko tak uz ste vsetci spolu, aj my sme sa dnes boli posankovat :wink:
lenadka, len sa nam drzkajte a dobre opatrujte :slight_smile: ved sa aspon aj tatino trosku moze realizovat :grinning:
7. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, oslavenkynam marynke a eliuske a andrejke vseeetko najsamlepsieeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja som dooslavovala a uz som konecne doma :grinning: :grinning: Zaroven vseeetko najsamlepsie do noveho roku 2010 a nech uz sa odhodlame na druhe ditko tí co sa mame odhodlat :grinning: , prpadne na 3 :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonička dodatko všetko najlepšie k meninkám :grinning:

lenadka držkaj sa moja :wink:
8. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, kolko ste toho popisali, ani nestiham citat :grinning:
Andrejka dakujeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
9. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bacha toni aby si si oči nepokazila od toľkého čítania :grinning:
9. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute, ja som dnes robila pizzu a ach jo tak som sa jej prezrala ze tu teraz trpim ako kon, co ma brucho boli od prejedenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi by som mala ist na prechadzku,no nechce sa mi do tohoto pocasia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, veru, uz potrebujem asi silnejsie dioptrie :grinning: :grinning:
leni chapem, snad si to uz rozchodila :slight_smile:
9. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne nedelne uprsane ranko sa praje :slight_smile:
my sme doma bez tatika, isiel svagrovi malovat, nelus uz spi, lebo sme boli hore od 6tej a viki sa hra s legom, tak som vas prisla kuknut :slight_smile: tot nas suhrn :grinning:

joj take pocasie, ze clovek by len spal :frowning2: musim sa premahat aby sa mi oci nezavreli, mi trebalo vcera zehlit skoro do pol noci :unamused:

pouzivate niekto alebo ste pouzivali plienky babylove? neviete ake su? maju dobru cenu v dm a tie tesco plienky zacinaju byt nehorazne predrazene, jak zmenili design :confounded:
10. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonicka, inak toto som taaak planovala napisat, ked som vinsovala novy rok, ze nech tu tento rok neostane ani jedna jednodetna, ale som zabudla :grinning: tak dodatocne: vsetkym doteraz jedinacikom nech tento rok pribudne surodenec. a kto ma odvahu na tretie, tak tiez drzim palce, ja tento rok co sa plodenia a rodenia tyka, vynechavam :grinning:
maryn, nikdy som nemala babylove, odjakziva sa u nas pouzivaju len huggies. vyhovovali aj petkovej aj marcelkovej ritke aj nasej penazenke :sweat_smile:
nas suhrn, nic nove, zajtra nastup do skolky, blbnutie v snehu nema zatial ziadne nasledky :sweat_smile:
a prave sa chalani budia, takze maminkina chvilka na kavu prave vyprsala.
peknu nedelu prajem :wink:
10. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este som hodila par foto :wink:
10. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a uz mame po snehu, este ze si ho stihla odfotit :wink: ja som prave prisla z vonka, uz mi bolo dnu dlho, malu sme prevetrali a mm isiel s nou este k babke tak mam klud, ako hovori mm, mozem maniacit :grinning:
10. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn, my sme pouzivali babylove newborny a poton z DM Alana sa tusim volali, ale len chvilku, karolinka mohla len fixies a tie su sialene drahe v lekarnach ale cez internet od jedneho chlapika som mala ze jedna vysla cca 6sk, kym v lekarni 12 az 15 sk.ale kamoska si pochvaluje tie dm- kacke
10. jan 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni fixies, to boli aj nase plienky NO1, u nas ale boli dostat neviem preco len tie male cisla od novorodenca po 3 mes. a potom nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som vyskusala vselico mozne a skoncili sme pri papierovych tesco.
Neviem ako je to s fixieskami teraz, lebo v meste som nebola ani nepamatam, ale urcite ich chcem pre novorodenca-ten vykroj na pupcek nema u nich chybu :slight_smile:
11. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok