• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
tak si ma predbehla :grinning:
u nas spia az 4ks okalov :sunglasses:
7. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas spia 4 kusy, dokonca este pred polhodkou spalo 6 kusov, ale tie dva najstarsie uz odisli do roboty :grinning:
7. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkovi dodatko všetko naj :slight_smile:
7. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme andy :wink:
ako sa ma Filipko? rucka uz o.k.?
7. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na filipkovi vôbec nevidno že je po uraze. nemá bolesti,behá ako šarkan a aby si šetril tu ručku ho musím upozorňovať. veľmi sa teším že sa tak rýchlo dal dokopy aj ked u detí je to bežné. my dospelí by sme sa dávali dokopy oveľa, oveľa dlhšie.
8. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, ze uz je v poriadku :slight_smile:
ja som bola vecer u zubiho znova, v utorok mi jednu stranu dal dokopy a dneska poobede mi druha opuchla, tak som hned isla a vyberal mi ner va :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz budem teda dufam kludnejsia bez jedneho nerviska :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: na to sa veľmi nespoliehaj peti
9. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zistila, ziadna zmena, stale sa dokazem vytocit do nepricetna :grinning: jedne nerv hore dole :grinning:
a schodza dnes nincen?? :confused: pani prezidentova tu davno nebola :confused:
9. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to u nás pôjde takým tempom ako ide teraz tak o deviatej bude akurát pre mňa voľná kupeľka
9. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som prave schladila hormon mojim dvom, uz su v posteliach :sweat_smile: a ja asi tiez zalahnem skor, som unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schôdza???? :confused:
9. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dajme my :grinning: davaj suhrn tyzdna :grinning:
9. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ak myslíš od piatku do piatku , prvé 3 dni si domysli :grinning:
a potom ako vždy .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: chaos, upratovanie, varenie, chaos, upratovanie, varenie, chaos atd :rolling_eyes:
9. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no asponze tie tri dni bolo troska mimo stereotypu :grinning:
ale teda u nas podobne, len kazdy den aspon jedna mala perlicka, aby s tie dni nejako do seba rozlisili :sweat_smile: u nas je najvacsi chaos cez vikend, ja nemam rada soboty a nedele uz vobec nie :rolling_eyes:
9. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase hej, lebo nevstávame do školy :grinning:
9. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne je toto zatial jedno, lebo nak krpaty budik je vzdy hore skor ako treba :grinning:
9. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak zas som na schodzu zabudla, ale isla som spat so sliepkami, neviem preco toto tehu nemozem spavat, v noci tak 2 hodinky zakazdym strasim, ked ma omrzi sa prehadzovat ako dazdovka na horucej platni tak vstanem dam si cajik, pocitam knizku a zas zaspim, len rano potom vstat o 5.30 do prace...no viete si predstavit :sweat_smile:
10. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby, ja som tiez jochen zanedbavala net. inac tonci sa dlhsie nehlasila, neviete co je s nou?
leni, ty uz ze 24tt :astonished: . no ale mat tolko rokov, parada :grinning:
prijemny vecir :grinning: :sunglasses:
10. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, veru....ale radsej by som mala 26 to uz bola VS zamnou, este raz 5 rocnik nechcem :grinning:
10. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj :grinning: , ja som koncila v 23r a vlastne v 24 som sa vydavala, to mi az vcul docvaklo :grinning:
10. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som ok, certik, len mi sisi, som sa u dokiho cela vyzlikla skoro teda ma zastavil... aspon som ho pobavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Ale zatial je vsetko ok, tak tesim. a ja som tiez zabudla, budem si musiet nastavit pripomienku na piatok vecer :slight_smile:
11. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hovoris, ze mal bezplatny striptiz? :grinning: sa teda divim, ze ta stopol :grinning:

petusko, chaos je aj u nas, kedze ten sa zvysuje rastucim poctom osob a hlavne decka su lepsie zvladnutelne vzdy jednou dospelou osobou nez obidvoma rodicmi. no ale aj napriek tomu vikendy mozem :grinning:
11. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
tonci, no vitaj a nerob nam stresy :grinning: a dokimu tiez nerob stres, by som ale chcela vidiet jeho reakciu :grinning: :grinning:
certi, ja vikendy nemam rada, bo chlap vtedy chodi do roboty skor ako zvycajne a domov chodi ovela neskor, z coho logicky vyplyva, ze je potom podrazdeny a nevyspaty :rolling_eyes: a prenasa sa to aj na mna :rolling_eyes: a v nedelu by som taaaak rada sla len tak niekam na prechadzku, akoze vsetci styria, taku rodinnu nedelu mat, no mozem snivat :rolling_eyes: ale ved sa raz dufam dockam :sweat_smile:
dnes som bola s detmi v ceresnovej aleji, uz to krasne kvitne a voniaaa :sunglasses: kuk foto, petus bol dnes za modela :grinning:
11. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toni, ty chodíš k Janáčovi že?
Ako ho poznám, asi to aj okomentoval, čo? :grinning:
Krásne fotky... :slight_smile:
11. apr 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mon, vdaka :wink: :slight_smile:
tonci no napis, co ti povedal :grinning:
moje deti su uz chudence okupane a v pyzamkach, bo cakame navstevu, tak nech uz potom nemusim behat. uz ich len supnem do posteli :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, to ti potom verim. a fotky uzasne :sunglasses:

monki, k janacovi nie
11. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer :slight_smile: moje sa akurat čvachcú ale ide ich už vyloviť :grinning:
11. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ku komu?
11. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasula, aj nas najmensi sa cvachce, ale chrapat pojde tak o 22h, skor to nevidim.

moni, rozemberg
11. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ten, čo ho nepoznám? :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok