• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
no ja neviem, ci ho nepoznas :grinning:
vysoky, zavality, tmavsie (uz miestami presedivele) vlasy, okuliare, vysmiaty, kludny, pohodak
11. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ti poslem foto? :grinning:
11. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pošli...
lebo už mi ho opisuješ tretí rok a ja stále neviem, ktorý to je..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A možno keď ho zbadám, urobím jaaaaaaaaaj, teeeen :grinning:
11. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz si ani nepamatam, radsej :grinning: ale potom hovoril, ze ma prilis skoro stopol :grinning: ale mal tazky den, tak sa aspon pobavil, ze sa mu zenska zacne vyzliekat, len ho zbada :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko pekne sa praje :slight_smile: aj ked prsi, aspon mozem lenosit, navarene aj upratane mam, Petik je konecne v skolke :slight_smile: strasne sa tesil po skoro dvoch tyzdnoch :slight_smile:
12. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranco
tu este neprska, ale mozno ani nedopisem vetu a zacne :grinning:
viki isiel tiez teraz po dlhsej odmlke do skolky, najprv velka noc, potom 1 den v skolke a stv/pia zase doma, lebo mal narazenu ruku, ako spadol z kolobrndy
12. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, aj petus tak, kvoli tej infekcii, ale uz bol besny, sa kazdy den pytal, kedy uz pojde :sweat_smile:
12. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aby sa nepovedalo, tak som dala aspon prat a ked sa Marceli zobudi, idem k susedke na kafe :grinning: to sa mi paci takyto zaciatok dna :grinning:
12. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, kde ste? :confused: ja som stihla okrem navstevy si uz aj skoro dve hodky pospat, teraz obedujem a rozmyslam, aka bude zaujimava cesta zo skolky :confounded:
12. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co vas vytopilo uz vsetkych? :confused:
14. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedieš monolog? :grinning:
14. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to tak :grinning: esteze si prisla :grinning:
a dobra sprava, prestalo prsat :sunglasses:
14. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde moja? tu leje jak z krhly stále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu uz prestalo... ale asi to nebude konecna... mrakov je este kopa :confounded:
idem piect. mam chut na kysnuty kolac. musim ho mat! :grinning:
14. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
provokaterka :rolling_eyes: ja mám dneska ovocný deň, musím schudnúť do letných gaťov :sweat_smile:
14. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridi si dat, ved to bude taky ovocny s posypkou :grinning:
14. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky...
aj tu leje.... :rolling_eyes:
14. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mon, no tak teda aj tu uz zase prsi :angry: ma to nebavi uz :angry:
idem radsej cosi robit. poobede zvolavam stretko pri kave, ucast povinna! :grinning:
14. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ale aby ste sa nepotrhali s tym pisanim dievcence :angry: mate u mna velke cierne puntiky :angry: :grinning:
14. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj chytro nieco napisem nech si to vyzehlim :wink:

kupila som kocik mam ho doma od nedela a dnes som sa v pracovni vytesovala s neho, obzerala, preklikavala nadstavby, montovala...no uzasny je, oproti deme co som mala pri Lucke...to ako ked porovnate arabskeho plnokrvnika s mulicou :slight_smile: uz sa neviem dockat kedy bude co vozit v nom :grinning:
14. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne teba som myslela, lebo som ta videla v augustovkach :grinning: ale nie, ty si tehu, ty mas ospravedlnenku :grinning:
a foto kocika? ved potes aj nas, co sa uz z noveho koca tesit nebudeme :sweat_smile:
14. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mam ho v albume ale len ako foto noveho kocika, realne som ho nefotila este, ale je vlastne taky isty...tak mozem ho supnut aj sem :wink:
15. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni krasny :slight_smile: veru, oproti tym polskym traktorcekom je to parada :grinning: my mame tiez taky typ ako dema, ale uz dufam len nakratko :sweat_smile: ale zase ma aj vyhody, je velky, priestranny, velky kosik dole, velke kolesa, takze na dedinske cesty ako stvoreny :grinning: do mesta uz nosime len golfac.
a uz mate potvrdenu babulku naisto?
15. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka, krásny kočík...
Mne sa tie "poľské traktorčeky" vyložene hnusia... :sweat_smile: prepáč peťuško... :grinning:
15. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon v pohode, ved aj mne uz, ledva cakam, ked maly bude moct chodit von napeso :grinning: ale tu u nas pred tromi rokmi bola toto top ponuka, tak sme ho kupili :sweat_smile:
15. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ak bude Marcelko ako Chiara, tak sa bude voziť do troch na kočíku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial to tak vyzera :rolling_eyes: taky je lemravy, ze strach :rolling_eyes: :sweat_smile: myslela som, ze sa bude viac ponahlat s chodenim, aby stihal za Petkom ale kdeze..
15. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, co riesite, kociky? u nas od roka aj nieco sa pohybujeme uz len bez :sweat_smile: .
viki bol pohodlnejsi, nemal problem sa odviezt aj v 2,5 roku.
15. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, Martinkovi všetko najlepšie k narodeninám :dizzy_face:
15. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MARTINKOVI k narodeninam vsetko najlepsieeee!!! :slight_smile: :wink:
sakris ako to leti, este prednedavnom si sa gulala certi :sweat_smile:
15. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok