Janúrčatá 2007. Pridajte sa

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😃
Sup sem vsetci a vsetky 😉
ivka33
24. máj 2008
prvá 😃 😃 😃
dobré ránko
certica
24. máj 2008
druha 😃
pekny vikend
paska
24. máj 2008
čavesko 😃
andreko mal v noci teplotu :-| teraz nema =-) no neviem čo sa deje 8-(
tonicka
24. máj 2008
cauteeee 😃
tonicka
24. máj 2008
pasi, som bola u dr. mam zakaz soferovat :-S v pondelok mam nejake vysledky.........
vavka33autor
24. máj 2008
Toni preco nesmies soferovat?
vavka33autor
24. máj 2008
leni to by bola mila spravaze si tehu 😃
zguri,kiahne su vysoko nakazlive virusove ochorenie,je to vlastne choroba kvapockova a kontaktna,cize sa prenasa napr.kychnutim,kaslanim,plutim,a dotykom vsetkeho,coho sa chytil chory,dokonca aj oblecenia a pod.a siri sa aj do vzdialenosti 20m.tak ja len preto hovorim,ze je blbe ist niekam do obchodu,kde mozu byt napr.male babtka alebo tehulky,co to nemali a tak,vies?Preto aj pisem,ze je to na zvazeni kazdej maminky... 😉
paska
24. máj 2008
tonička tak držím palec nech je to len na vitamíny alebo tehu 😃 😃 😉
tonicka
24. máj 2008
vavi, lebo mi bolo velmi divne, tak na omdletie... a naburala som pri tom auto :-| 😃 ale nastastie som bola este len na parkovisku a ten naraz ma prebral.......ale pol auta v kybli :-N a je to celkom vzruso, jazdit po BA bez laveho speťaka 😃
certica
24. máj 2008
no, ved aj v tehu treba vitaminy 😃
toni, ty takto vyvadzas? este ze len po parkoviskach 😃
a tusim ti hned IP idem nacmarat, nieco ma napadlo... takze neskor, mala pyrana sa mi zobudila 😕 :-o
vavka33autor
24. máj 2008
Toni,no mozno to bol len nizky tlak.a to auto ma mrzi,ale hlavne,ze si ty v poriadku.
tonicka
24. máj 2008
mozno bol, len mam to uz viac dni vacsinou v rovnakom case, a pomaha mi sladke...ale u dr. mi bolo tiez tak a tlak bol oki =-)
katarina7
25. máj 2008
Prva Dobre ranko
mory
25. máj 2008
druha cafte 😃
vavka33autor
25. máj 2008
Dobre ranko,ja uz od siestej kmitam.
Toni,snad nie cukrovka
paska
25. máj 2008
štvrtá 😃 ja dneska nekmitám 😎 dneska kmitá pasko 😃
certica
25. máj 2008
u nas momentalne nekmita nikto 😃
viki isiel k babke, krpaty spi, stano sa vyspava zrejme zo vcerajsej opice doma na MY a mne sa nic nechce. zislo by sa navarit, len nemam potuchy, ze co :-N
paska
25. máj 2008
čerti podobne som na tom 😃 no šak uvidim čo chladnička dá :-N ani do obchodu sa mi nechce
pošlem paska 😃
certica
25. máj 2008
dokelu, zacalo prsat =-) ]-(
ja som vytiahla z mrazaka nejake maso 😃 , ale to kym sa rozmrazi, bude hlboka noc 😃 . nastastie sa stano chysta obedovat este u svokrovcov, viki bude mat obed u nasich, martin mleko a ja zas skoncim v spajzke na sladkom urcite 😃
paska
25. máj 2008
daš nedelnú fidorku a je to 😃
certica
25. máj 2008
a vies, ze tu mam jednu na stole v obyvke 😃 - to viki je maniak na kupovanie fidoriek, vzdy kazdemu kupi tu jeho - babke cervenu, mne modru alebo zelenu a tatkovi zltu
lenadka
25. máj 2008
cafte som tu zas vysvadbena 😃 chce sa mi spááát |-|
nevesta bola krasna aj zenich , o druhej v noci som zalahla k malej lebo som predpokladala ze rano o pol siedmej bude uz cerstva a kto s nou bude? odpalilo ju o desiatej vecer a to cez den nespala svoje 4 hodinky :-N
a mrcha furt nikde :-N
bubi7
25. máj 2008
Leni ked sa vyspiš hod sem fotky
bubi7
25. máj 2008
nezlaknite sa to som ja len som si zmenila meno 😃
lenadka
25. máj 2008
ved kukam *Kati ze kto novy 😃 ocino nejake ma s fotaka ale hroooooooooozne velke kb, to konik nechcce brat a zmensit sa to u nich neda😞 tak niekedy neskor :-p
bubi7
25. máj 2008
neviete prečo chcem vytvorit album aneda sa mi
certica
25. máj 2008
kati neviem, ale bubi sa mi lubi 😃
lenadka vitaj medzi smrtelnikmi. tak vyvija sa to zatial nadejne 😎
bubi7
25. máj 2008
čerti dik 😃
vavka33autor
25. máj 2008