• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
Konečne doma, mala už spi a ja by som tiez spala .
Ale tu kopisko na zehlenie mi nikto neožehli. Takze idem si urobit saunu zapnem žehličku a mam to zadara.
Vavi šaty su dobre :wink:
3. jún 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej a inak na to gulalo sa gulalo sa naša Sabinka este s tromi detmi skoro celu pol hodinku šmykala na šmyklavke a vozila babu :grinning:
3. jún 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radi ja som si vcera vecer robila saunu-nic moc tak nech ti rychlo ubuda :wink:
3. jún 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby,ja neviem,ci je to normalne,ale lea mala o Pol 10tej este teplotu skoro 38st.a o 10tej uz 36.6 .tak to fakt neviem co bolo,dvojhodinova teplota.Ale skusala som jej diasenka,strasne ich ma napuchnute a citila som dva ostre zubale tesne pod pokozkou,uz len prerezat
3. jún 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
karolinke vsetko najlepsie a najkrajsie k meninkam :dizzy_face:
3. jún 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni aj mi blahozelame karolinkle :slight_smile:
3. jún 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolínke všetko najsamlepšejšie :grinning:
3. jún 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka takto to mal aj andrej nedavno ale cely víkend teplotu 38,5 potom klesla a potom sa to udržovalo na 38 a v nedelu večer to prestalo v utorok som našla spodnú trojku :grinning:
3. jún 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chocholusik zubaty :grinning:
vavka mozno aj to teplo prispieva :confused:
3. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam kafe, kto sa prida?
aj nas presne takto zubky trapia, teraz sice mame chvilu pauza, ale doverne to pozname a najma kopance ked spi medzi nami do oka atd., ale clovek je rad ze neplace tak vydrzi :sweat_smile:
3. jún 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No snad to bude teplo,zuby a nic vazne.je bez teploty,ale umrncana a pritom spinkala 2.5hodinky.Stale len maminkuje
3. jún 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki spi od 12:00 som zvedava co bude robit vecer, ale to preto ze sme boli doobedu pozriet s tatinom na gatri dosky na zabradlia a koniky tam boli tiez tak vikos sa nam z toho cely total vybesnel.
vavka to iste robi aj viki ked mu idu zubky, takze ja myslim ze to nic vazne nebude
3. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj u nas to bolo vzdy take iste ako dnes ked jej sli zubky,tak mozno najdem zajtra nejaky novy prirastok
3. jún 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No prave som pozrela Lele do pusy,ide jej horna prava stolicka,maly kusocek ma prerezany
3. jún 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujeme za zelania :dizzy_face:
vavi, my tiez mavame pri stolickach 2 hodinove teploty :wink:
3. jún 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj toni,potesila si ma,dakujem :wink:
3. jún 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nie? :angry:
3. jún 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ano aj ty pasi. :wink:
3. jún 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no máš šťastie :grinning:
3. jún 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada vavi :grinning: inak nam pri prvej stolicke trvali taketo 2 hodinove teploty cca 6 dni, s tým,ze 2 dni nemala vobec... bola som u dr. na krvi a mala ju super ani virus ani bakterie...nic :grinning: a potom ta svi.....a vyliezla :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajem
všetko najlepšie Lenke a všetkym Lenkam lebo ich poznám veeeeeeeeeeelá :grinning:
4. jún 2008 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko.
Aj ja gratulujem vsetkym Lenkam,hlavne nasim :wink:
4. jún 2008 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mne sa snivalo,ze rodim,teda voda mi otiekla a cakala som na kontrakcie.ale nie v nemocke,ale niekde v meste,bola som na navsteve a na vylete.No zvlastny sen to bol.co to znamena.Videla a citila som to svoje velke brusko :wink:
4. jún 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi včera rano sa tu sexuje a dnes sa rodi :grinning:
Ja už som tiez zoparkrat v sne bola tehotna a raz som aj rodila
4. jún 2008 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile:
mne sa v poslednej dobe nič nesníva ale akurát dneska po dlhej dobe sa mi zasnívalo že obhajujem bakalarku :sweat_smile:
4. jún 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ráno :slight_smile:

všetkým lenkám všetko najsamlepšejšie :grinning:
4. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za priania dievcata :dizzy_face: ja som tento rok nejako mimo, vobec som neni vyrovnana s meninami a ked ze hned na to mam aj narodky ma to vytaca 2 nasobne-nemam chut oslavovat, mam chut niekam ujst, nech nikto nepride...mam rada oslavy ale druhych, napr. malej to sa az tak tesim co pripravit a tak a na svoju som znechutena :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj vam sa to stava?

vavka, napadlo ma ze podvedoma tuzba po babatku :grinning: :confused: sa ti takto prejavuje :wink:
4. jún 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni,zeby?no neviem :grinning: Ale mozno,lebo sme sa o tom bavili s drahym :grinning:
4. jún 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka a na com ste sa dohodli? :grinning: :confused: :grinning:
4. jún 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na nicom,drahy sa ma opytal,ci mi chyba nocne vstavanie. :slight_smile: ja ze nie a on povedal,no tak to sme uz vyriesili :grinning:
4. jún 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok