Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
4. jún 2008

ved to prave ked uz konecne v noci lepsie spis vsetko odznova 😝 😀 preto sa ani mne nechce a este aj preto e pol roka po porode som bola mimo 🙄 zdravotne v haji vycerpana ako vyflusnuty rezanec 😅

certica
4. jún 2008

leni, secko NAJ 🙂 . musim off, cakam navstevu.
ja som neni ani unavena, len ma toto, co sa momentalne deje po porode, ubija... myslim fungovanie nase, teda martinove skor...

lenadka
4. jún 2008

certi???? sak vydrzi chvilu nie? 😕

certica
4. jún 2008

leni, kto co vydrzi?

maryn
4. jún 2008

ahojte 🙂
vsetkym lenkam vsetko najlepsie k meninkam 😵
bola som s vikim v meste, na poste atd., no som sa upotila ako kon 😅
viki uz zalomil tak mam chvilku cas, je dusno jak v pekle a hrmi uz hodinu a dazd nikde 😒
kupila som drobcovi v tescu tielkove body 3 ks za 120 a este siltovku za 50, tak sa tesiiim 😀

tonicka
4. jún 2008

lenkam vsetko najlepsie prajeme 😵 😵 😵

paska
4. jún 2008

lenka ja som ti ešte nie tak všetko naj 😉
ženy tu je také mračno že až nezapši tak neviem 😕

certica
4. jún 2008

tu je dusno jak v pi..

certica
4. jún 2008

pasula, si neviem zvyknut na tvoju fotku, ta tam furt hladam 😀 , tak si to musim zakazdym zvacsit

tonicka
4. jún 2008

certi 😀

paska
4. jún 2008

😀 dam si nejaku viditelnu teda

certica
4. jún 2008

sak staci, ked trocha orezes tie kriky okolo, lebo inak fajn fotka, aby si si zas nemyslela, ze ohovaram 😀

paska
4. jún 2008

ja som si niekedy myslela že óhovaraš? 😕

paska
4. jún 2008

ale tuto si asi paamtaš 😀

bubi7
4. jún 2008

ahojte všetkym Lenkam všetko len najjj a Karolinke tiež včera som tu nebola

certica
4. jún 2008

no jasne, to nechaj 😀

certica
5. jún 2008

posledna, prva..? 😕 to tu nebolo snad rok 😀

vavka33
autor
5. jún 2008

Dobre rano.
Som zlomena ako sip.Vcera sme do od piatej do siedmej oberali ceresne a potom do pol noci odkostkuvali.Boli toho 4 velke kyble.hruza,teraz pojdem varit lekvar,asi cely den,tolko je toho vela 😅 Asi budem predavat hotove flase po 30sk 😀 😀 😀

vavka33
autor
5. jún 2008

a zabudla som,tu prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,konecne nesvieti slnko 😀

zgurkaa
5. jún 2008

aj u nas prsiiiiii, konecne. Inak cafte. 🙂

radoslava
5. jún 2008

Dobré ránko aj u nas prší 😀
Ale nemuselo by cely den 😀

zgurkaa
5. jún 2008

Miska ma uz chrasticky....chodievame uz von. Leni k vcerajsim meninam, vsetko najsamepsie. 😉

radoslava
5. jún 2008

Zguri no to je super ze uz chodite von. Kolko ste vlastne nemohli ist von a museli ste byt doma?

lenadka
5. jún 2008

cavte babenky u nas neprsalo ani vcera a ani teraz neprsi, zato vcera zatiahnute, hrmelo, tvarilo sa ze koniec sveta, nakoniec par kvapiek-naozaj len par a nic a ja som nepolievala 😝 😅 a teraz zase je sice zatiahnute ale mraky sa rozchadzaju 😕

zgurkaa
5. jún 2008

Asi 7 dni. U Misky sa to hojilo rychlejsie. Ale pouzila som iny postup liecby ako u Simky. Simka ma napriek tomu, ze sa vobec neskriabala jazvy na cele....mala velmi hlboke tie vyrazky. 😢

radoslava
5. jún 2008

To fakt chudatko Simka, takze nezaleži niekedy ani na tom či škriabeš alebo nie aj tak ti jazvičky mozu ostat.
Tak to je pekne nespravodlive.

maryn
5. jún 2008

krasne ranko 😎 u nas krasne svieti slniecko a vcera u nas bolo tiez presne tak ako lenadka pise
zgurka som rada ze uz je lepsie a neboj tie jazvicky sa stratia 😉
vavka tak vy budete len lekvar papat 😀

zgurkaa
5. jún 2008

No dufam, ze ako bude rast sa jej to este natiahne. Vyzera ako by jej to nejaky datel vydobal....ma tam jamky. 😖

maryn
5. jún 2008

zgurka aj ja som mala presne v tom veku ovcie kiahne a tiez jazvicky na tvari a nejak na druhom stupni ZS som uz ani o nich netusila, vybledli natiahli sa a stratili sa 😉

certica
5. jún 2008

tu prsi uz od noci a vedla vrrrtaju, jak besni, nastastie - krpaty spi jak zabity, co nechapem, ale neprotestujem 😎 , len mna to vrtanie rusi, lebo to je fakt pecka