• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
autor
Ahojte.
Tu je 30st a strasne dusno a pod mrakom.Potim sa ako slon v kufri,ale vcera to bolo tiez strasne.Bolo 34st.a trosku sme oslvovali,tak po 2 fernetoch so mna totalne tieklo.
23. jún 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vavka tak u nas je tiez teplooooooooooo, rano suknicka a tricko a bolo mi akurat sa upecieme cez den...
vavi ked robis lekvar s ceresni aj ich melies? Ja ich asi pomixujem lebo mlyncek nemam :confused: jahody len popucim aj maliny, ale ceresne by asi bolo treba mixnut nie?
23. jún 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni,ceresne som mixl,ale je to strasne riedke,cize som to povarila a s tej stavy som urobila sirup a huste uvarila na lekvar.Aj budes varit s dakym zhustovadlom,tak to musis dat dvojnasobnu davku,ako pri inom ovoci-ved tam to mas aj napisane. :wink:
23. jún 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja sa hlasim stale chora hnacky a strasne krce po bruchu a zaludku :frowning2: uz to chcem mat za sbeou je to strasne trapenie :pensive:
a mam aktualne Eliuskine miery 12kg a 88cm :wink:

a co tu nove? vas ani necitam len na zachode sedim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. jún 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, ja to idem robit miesany s jahodami a malinami a pridavam gelfix extra - ten 2:1 snad mi s toho cosi vyjde, uvidim ked pomixujem tie cerene ci to bude moc riedke :sweat_smile:

mory, uf nezavidim ale teraz zase poriadne schudnes-uz budes priesvitna :astonished:
23. jún 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi to si potom cedila? sirup nemam ziadny mozno by som mala odliat
23. jún 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff tu je dnes hic,no neskutočné čosi.30st. ráno o 8.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: čistý konec

lenadka no mi máme veľku spotrebu oblečenia,lebo len tami prezliekam niekedy aj 3x denne. už sa teším ked pojdeme na dedinu a bude môcť byť na dvore za bránkou aj v špinavom tričku. ale to nieje hlavný dôvod môjho každodenného prania. nemám balkon iba taký susiak na okne takže perem každý deň jednu práčku lebo to nemám kde sušiť.

vavka :grinning: neviem,neviem či sa ti lea podakuje ked bude v 17tich pozerať svoje fotky z detstva :grinning: nič v zlom
23. jún 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka sak uz som schudla 2.5kg ale teraz mi to uz fakt netreba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy ten isty problem som mala v bytovke :angry: susit len na susiaku
23. jún 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andy,co je zas zle na leinych fotkach?
Leni,ked to s tym gelfixom uvaris,bude to riedke,ale po vychladnuti to zhustne.
A ten sirup som precedila-len cez sitko,ale lepsie je cez gazu :wink:
23. jún 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka jak zas?ešte nikdy som nekomentovala leuškine fotky. proste som si pozrela leuškin album a zastávam názor ktorý som napísala vyššie.
23. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
praveze neviem preco si to napisala.Ved je to nadherne babo a fotky tiez nie su vadne,tak...???
23. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka lea je zlata ale vazne si ju nemusela tak uplne na kratko oholit :grinning: ja viem ze vlasky dorastu a netreba sa hned hnevat a chytat za slovicka alebo prispevky sak sa tu vsetky dlho pozname a nejdeme si ukazovat ktorej dieta je najlepsie a najkrajsie vsetky su zlate a hotovo :wink:
23. jún 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
presne mory vsetky su zlate a sikovne svojim sposobom a kazde v niecom inom vynika :slight_smile:
inak mne sa nepaci ked su dievcatka take vystrihane, ale tym nemyslim a ani nehovorim ze leuska nie je zlata, je bohovska ale mne by sa viac pacila taka dievcatkovska, s vlaskami :wink:

babyyyy ja som dnes bola u kadernicky, mam prvy krat v zivote melir, velmi sa tesiiimm :grinning:
mory prajem skore uzdravenie, nieze sa nam stratis :unamused:
23. jún 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka no tak nejak mi to prišlo,že ked sa leuška pozrie na to aká bola zlatá a mohla byť ešte viac tak ti vdačná nebude. proste sa mi nepáči ako ju striháš a chcela som to napísať formou srandy lebo keby ti to napíšem priamo tak by si sa hned urazila no a vidíš teba sa to dotklo aj tak.
23. jún 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vždy nepochopila si ma ale nevadí už si na to pomaly zvykam :grinning:
23. jún 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ako sa ma tami? uz ju to preslo? a co vysledky?
23. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn gratulujem aj ja by som chcela melir ale bojim sa jak budem vyzerat :grinning: takze ostavam verna svojej ciernej :sunglasses:
dakujem uz sa citim lepsie ale to vecer vzdy tak a potom rano umieram tak dufam ze zajtra uz bude lepsie lebo musim do roboty :rolling_eyes:

prajem pekny vecer :wink:
23. jún 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka takze ste sa boli schladit na orave, aj ja by som sla, ja sa tam tak super citim :slight_smile: ako skolacka vaneska? ake bude vysvecko?
23. jún 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory ved aj ja som vzdy do teraz mala ciernu, ale kadernicka ma nahovorila, je to pre mna nezvyk, ale myslim ze to nie je katastrofa :grinning: no ved uvidite dufam ze sa nepocikate od smiechu :sweat_smile:
23. jún 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryn tak super a ako sa cítiš? nemáš poštiepené vlasy? lebo ja som mala. a tami...no stolica je ešte stále hnačkovitého charakteru len už nieje raz za hodinu iba 4-5x za deň tak neviem či sa mam tešiť či zúfať či čo. a výsledky budú zajtra.

mory budem na teba ráno myslieť :wink:
23. jún 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy dakujem :sweat_smile: aspon niekto :grinning: :dizzy_face:
23. jún 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vždy :grinning:
23. jún 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no citim sa na 14 :grinning: :sweat_smile: a konceky su zatial v pohode, uvidim do kedy
tak ja myslim vzdy na vas vsetky :grinning:
23. jún 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tento tyzden konci skola nie? ci este ich budu terigat aj na dalsi na tie 2 dni?
23. jún 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,, nestíham sem už chodit, vzala som jednu administratívnu prácu , pretože mi bolo naznačené, že ma neskor možno aj zamestnaju, je to len na štyri hodky a k malému mi chodí mamina, malý ju má rád, no a pilepšenie k materskej je tiež vtané :wink:

marynka, deti končia v piatok :slight_smile:
23. jún 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ako základky ale my ideme s kyticou v piatok :slight_smile:

fifa to je super,blahoželám. ja by som taký pol úväzok na 4 hodky brala.len deti by trebalo popredať
23. jún 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šup s niimi do školky :grinning:
23. jún 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifka my ešte nechodíme
23. jún 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom bud rada že si s nou doma a že nemusíš chodit do práce, ved mne sa tiež neak extra nechce,, ale chodím, čo už, ved len cez leto a možno si fakt vybudujem miesto do budúcna....dobre, idem sa ospršit a buvat, rano do práce.... :slight_smile: dobrú noc :pensive:
23. jún 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc a sladké sny
23. jún 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok