Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

vavka33
autor
24. jún 2008

Andy,je lepsie,ked napises,zxe sa ti nepaci,ze ju striham,ako nejasne,potom to vyznie divne.A strihat ju musim,lebo ona sa poti,je tu uz teraz 35stupnov.A ona nesedi,ale cely den lieta,beha skace,cize toho vela vypoti,az jej tecie dole hlavkou.A nie kazde dieta musi mat dlhe vlasy.Vanes som strihala do 4 rokov a o nic neprisla.ma dlhe vlasy a je spokojna.nebudem rocne dieta kvakat a robit jej copy,este sa ich narobi v zivote dost.a je krasna taka ostrihana,taka mala okata a licnata gula,tak co.
A vlasky jej aspon spevneju,mala ich jemnucke,teraz ich ma fajne a jej sa ostrihane pacia,stale sa hladka a konstatuje,ze mam vlasky ako tatinko-a on je jej milacik a vsetko na svete.-tolko k ucesu.

Dobre ranko.Tu jej zas hnusne teplo.My sa ideme ockovat,tak som zvedava,co to dnes bude.Potom musim ist do skoly,idu mi robit zmluvu.V kubine som si vybavila vypoved.
A v noci tu bola poriadna burka a lejak,ale len hodinu,cize ani nevidno,ze prsalo.

lenadka
24. jún 2008

dobre rano 🙂
ten dzem bol v pohode, ceresne boli vykostkovane od vecera a tu stavu co pustili som zliala a az potom ich pomixovala-bola to konzistencia akurat, pridala som este jahody a maliny popucene a uvarila to. Celkom dobre chuti 😀 a zatial aj vyzera, samotne ceresne neboli moc cervene ale jahodky to zafarbili a vyvonali-dala som tam aj lesne 😉

marynka ja som uz 2 tyzdne objednana ku kadernikovi a dnes konecne prisiel den D, tiez idem na melir 😀 ale tento raz blond uz som raz mala dva odtiene cervenej a ten bol nadherny ale na blond som si netrufla-tak dnes 😅 uvidim...

andy, na dedine sa decka ja viac uspinia, Lucku tiez prezliekam zo 2x ale zase ked som v zahrade a okolapavam a ona asistuje tak je jak prasiatko kvik a neletim ju prezliekat-to len ked sa cela zamoci, zablati a tak, alebo chce ist potom na ihrisko, do obchodu-nech sa nehambim 😅

mory
24. jún 2008

dobre ranko 🙂
ja som dnes v robote ale stale mam hnacky a je to strasne ked som so zakaznikom a zrazu utekam na zachod a on nechape 🙄 a este aj sef ma nasral hovori ze to nieje ziaden virus ze je to psychologicke ze ked mam nejake problemy tak ze sa to tak prejavuje 😠 ma tym tak nasral lebo ja sa polomrtva trepem do roboty a on zo seba robi doktora a trepe kokotiny 😔

maryn
24. jún 2008

caute 🙂
mory, to je teda blbec, drz sa moja, aj mna to dnes chytilo ale nastastie som doma, takze viem si predstavit co prezivas, skus jest cokoladu a banany, hadam ti to pomoze 😔

mory
24. jún 2008

maryn no vsetko co dam do ust hned vyde 😝 a ani nemam chut na nic len vela pijem a suchare jem ale uz som taka slaba az sa mi prsty skrucaju od toho ze nevladzem nic ☹ dakujem za podporu aj ty sa drz 😉

certica
24. jún 2008

mory a bola si s tym u dokiho? ten tvoj sef je vtipny, by ma tiez nasral

certica
24. jún 2008

ja by som si cokoladu rozhodne nedavala

mory
24. jún 2008

certi bola som u doktora vraj to prejde samo ale mne to zatial vobec neprechadza a uz som strasne slaba z toho ☹ uz 5 den nic nejem okrem sucharov a vkuse mam hnacky 😔

a vy sa ako mate? co martinko a viky? zvykli si na seba? 😀

maryn
24. jún 2008

certi preco ne cokoladu? scem vediet, aby som nieco nepobabrala 😒

mory
24. jún 2008

maryn neviem preco ale ani by som nejedla len si na nu pomyslim a je mi zle 😝

radoslava
24. jún 2008

Ahojte babulky my sme boli na kontrole a Sabinke sa to lepši uz sa mi zda ze je OK.
Ale zato ja som KO a nemam hlas keby sa tu rozpravalo tak by ste sa nasmiali ako mutujem.
Mory zlatko a ty čo maš hnačky. Žeby nejaka viroza ? ☹

vavka33
autor
24. jún 2008

No ja som sa dnes u dokiny riadne vytocila.koli jednej sprostej matery nas neocovali,pretoze ona tam prisla so synom,sedela v cakarni plnej deti a potom sla zaklopat a vravi-ja som sa len prisla opytat,ci mam ist ukazat maleho aj doktorke,dnes sa vyhadzal,ma kiahne,alebo len staci takto povedat.No ja som ju skoro zabila,ako moze byt niekto taky dementny-a potom sla s tym deckom do skoly,do lekarne,do potravin...a to ma doma jedneho syna,ktory kiahne uz ma.
Cize nas neockovali,ak by ich Lea nahodou chytila,aby to ockovanie nejako nezareagovalo.
mame prist v auguste.No "tesim"sa,ako pol leta stravim natieranim malej pudrom 😠 😠 ,potom si najdem tu mater a podakujem jej a kupim velku knihu o prenosnychvysoko ,infekcnych chorobach

bubi7
24. jún 2008

vavi to je neuveritelne 😠 nas dnes očkovali prevenar a teraz spinka inač aj u nas su kiahne na okoli a dost hodne

mory
24. jún 2008

vavka myslim ze si to zobrala velmi histericky nie? no sak kde ta mama mala ist ked ma decko kiahne? do zubara? 😀 jasne ze do doktora a v tom su aj rizika ze ak ides do doktora so zdravym dietatom tak sa tam moze nakazit a nic sa stym neda robyt 😉 a kiahne ked dostane tak to bude len lepsie pre nu cim skor tym lepsie a zase to netrva pol leta takze sa mozes ukludnit a ked ich lea ma dostat tak ich dostane ci uz koli tomu ze ste boli u doktora alebo proste preto ze ich ma dostat 😀 🙂

radka a sabinke co bolo? niesom v obraze 😅 ale som rada ze sa ma lepsie 😉

certica
24. jún 2008

maryn, cokina sice viac menej zapeka, ale ked mam nieco s crevami, zaludkom a pod., tak to chce skor tie organy ukludnit ako drazdit cokoladou a pod. vecami, ved ono aj preto zvykne byt dieta naordinovana pri crev. problemoch
ja skapem asi, aspon ze martin celkom dobre spava aj v tychto horkach.
mory, viki uplne v pohode, co sa vztahu k malemu tyka. mam dojem, ze ho zobral uplne prirodzene, ako sucast rodiny, akokeby to tak bolo vzdy, takze sa tesim, lebo som mala obavy zo ziarlivosti... hlavne po tom, ako bol na mne pricucnuty tie posledne tyzdne tehu. teraz ide bez problemov zase k babke, ci so stanom.

mory
24. jún 2008

certi super u nas to bolo tak isto mala som obavy ale zbytocne tiez maju krasny vztah strasne sa lubia ani si neviem predstavit co by bez seba robili 😀

tonicka
24. jún 2008

mory, myslim,ze vavke islo o to, ze u nas su u dr.poradne, kde sa chodi len so zdravymi detmi...ked mas dieta chore prides v hodinach po poradni,alebo iny den 😉

mory
24. jún 2008

tonicka mozno ale nenapisala ze bola v poradni tak ja som to pochopila ze bola u normalneho obvodneho doktora 😉

mory
24. jún 2008

ale sak je to jedno nechaj tak lebo zase tu dojde k zbytocnym nedorozumeniam, aj tak tu uz skoro nikto nechodi a myslim ze prave koli tomu ze uz tu nikto nepozna srandu a hned ked niekto reaguje na prispevok tak si vsetci myslia ze to clovek mysli vzdy len z tej negativnej stranky a pritom to tak vobec nieje, mna to s kiahnami velmi rozosmialo lebo vazne neviem kam by ta mama mala s deckom ist ak nie k doktorov 😀

ninocka
24. jún 2008

caute baby co je tu nove

ninocka
24. jún 2008

ale dievcata nejak sa tu zacinate hadat ale si niektore prestave troska rozumiet

mory
24. jún 2008

ninocka rozhodca 😀 nie nehadame sa aspon ja nie len si dievcata poslednu dobu zle vysvetluju prispevky 😝
a ty ako co nove? ako filip uz rozprava?

bubi7
24. jún 2008

mory ona si mohla aj zavolat ked mala podozrenie že su to kiahne alebo nejaka infekčna choroba . ja som tiež čakala kym bola mala zdrava dvakrat som odložila očkovanie a teraz keby som ju nemohla očkovat pre niečo take asi by ma porazilo 😀

mory
24. jún 2008

nechcem o tom dalej diskutovat ale u nas sa so vsetkym chodi k doktorovy aj s kiahnami a inymi ochoreniami a aj ked zavolas vopred tak povedia ze musis prist doktor nemoze vediet cez telefon co dietatu je 😉

vavka33
autor
24. jún 2008

Mory hystericky????je neuveritelne prist do cakarne a sediet tam hodinu na riti s kiahnovym dietetom.pritom tu sa vyhlasuje stale v rozhlase,aby nechodili s takymi detmi k lekarovi,ze to staci len nahlasit a prist si po puder.
Nie som vadna,viem,ze to sa nechodi k zubarovi,ale nie v ordinacnych hodinach-ako napisala tonicka,mohla ist zboku,ako kazdy,kto ma kiahne.
A nejdem to rozoberat,kto chce a vie,pochopi,co som myslela,asi to u vas funguje inak.
proste sa netesim,ze leto stravime zatvorene v dome,ak ich dostane,chceme ist k vode,na dovolenku a tak

vavka33
autor
24. jún 2008

A ona dobre vedela,co to je,lebo s tym prisla naisto a jej starsi syn lezi doma s kiahnami.
a nechajme to tak,lebo fakt sa tu s niektorymi osobami neda bavit.kto chce pochopil.cakali sme na ocovanie dlho,mala ho mat za sebou v 15.mes.no nevadi.

mory
24. jún 2008

vavka nepisala som ze si vadna a uz som pisala aby ste nebrali prispevky z tej strany ze do vas niekto podpichuje alebo poucuje pisala som to uplne s usmevom na tvari ako normalny prispevok a snazila som sa ta ukludnit ze kiahne niesu koniec sveta ale ked ty uz asi inak ani reagovat nevies ako urazkou a mudrymi slovami 😖

vazne sa tu uz o nicom neda pisat vlastne ste si vsimli ze ked sa pise tak kazdy sa pridava len k vysvetlovaniu ako to kto myslel co napisal 🙄

takze si chce niekto pisat tak este je tu IP ale vazne iba normalne pisat a debatovat dakujem , myslim ze na hadky a pripomienky ja niesom stvorena ja sa rada smejem a pomozem a ukludnim a toto urcite pre mna nieje 😝

bubi7
24. jún 2008

mory 🙂

vavka33
autor
24. jún 2008

Akou zas urazkou a mudrymi slovami?ach jaj,zas som najhorsia.Vobec si ma nepochopila,ale nechjme to tak.a ja som napisala normalnu vec.To som mala koze kazdemu okrem teba napisat do IP?alebo o com tu mam pisat?
Idem radsej prec,lebo sa zas vytocim.

mory
24. jún 2008

no vavka ano musim napisat ze ty si jedina ktora takto reaguje uz dlho na vacsinu prispevkov neboj ja na tvoje uz urcite nebudem reagovat takze IP pouzivat nemusis to som mala na mysli ostatne baby ked sa chcu o niecom bavit alebo opytat vzdy som tu cez IP som takto v kontakte s dievcatami z roznych tem a vzdy sa potesim takej ip a samozrejme vzdy odpisem 🙂