Je dnes otvorený Dráčik?

evakozickova
1. sep 2023

Ahojte,nevie náhodou niekto či je dnes otvorený dráčik v Bardejove ?

iv007
1. sep 2023

@evakozickova dnes je statny sviatok- den ustavy. Obchody su zatvorene.

evakozickova
autor
1. sep 2023

@iv007 áno to viem,takže zrejme nebude...

ivik4
1. sep 2023

Jasne ze nebude

micusa2222
1. sep 2023

@evakozickova prepáč, nechcem ťa uraziť, ale to musíš "súrne" na štátny sviatok do Dráčika ?

ukulela
1. sep 2023

@micusa2222 na urazku je skor to, ze vie, ze je statny, sviatok, ze vie, ze su zavrete obchoidy a aj tak sa pyta, ci nahodou jeden nie je otvoreny ..... tak niekomu nieco nedopina.

ankare
1. sep 2023

@evakozickova nie, nie je.

elanor
1. sep 2023

@evakozickova nie zrejme, ale jasne, ze nie...
A pochybujem, ze prave do Bardejova, a iba tam, by naklusal sam pan majitel Tlc-huba, a otvoril jeden jediny Dracik vo sviatok, iba pre teba..
Trosku sudnosti by ozaj nezaskodilo....

evakozickova
autor
1. sep 2023

Moja otázka je slušná... Mám pocit že tu si ženy musia dva krát premyslieť čo napíšu. Potom by ich mohli niektoré ukameňovať za otázku,mali by ste si taktiež vstúpiť do svedomia, načo sú dobré také odpoveď ? Nestačilo by radšej napísať nie,nieje ? Ľutujem že som sem niečo dala...

janka_23
1. sep 2023

@evakozickova neurazaj sa ale takéto otázky sa tu objavujú každý jeden štátny sviatok. Už nejaký čas platí ze vo štátny sviatok sú obchody zatvorené. Otvorené môžu mať iba obchody kde predáva sám majiteľ teda nejaké večierky, diskonty, malé potraviny atď takže dracik to asi nebude 🤷🏼‍♀️😉

mateson
1. sep 2023

@elanor nemohla si si odpustiť ten komentár, že?

erickatt
1. sep 2023

@evakozickova je zatvorene. Predpokladam ze surne potrebujes darcek. Skus vytlacit poukazku a dat peniazky.
Ps: ja som v kadernictve a robim...

evakozickova
autor
1. sep 2023

@erickatt
@mateson
Aspoň nejaké normálne... Niekedy mám pocit,že táto stránka je čím ďalej tým viac horšia... A to len kvôli takým ženám.

petulda333
1. sep 2023

@evakozickova horsia. Horsie su tie otazky. Tvoja otazka je sice slusna ale hlupa. Zvlast ked vies,ze je sviatok a obchody zatvorene. Kludne sa hnevaj ale je to tak

iwesska
1. sep 2023

Je otvoreny aj dnes - Dracik ma eshop predsa.

martul
1. sep 2023

@evakozickova šak ale uznaj, vieš že je sviatok a je zatvorené a pýtaš sa, či je otvorené? Má to logiku? Trochu porozmyslaj. Darmo sa slušne opytas, keď je to nezmysel.

elanor
1. sep 2023

@mateson skor by si sa mala pytat autorky ci si nemohla odpustit tu otazku... To by bolo viac na mieste.

ivik4
1. sep 2023

Aspon nejake slusne ? Moja odpoved : jasne ze nebude bola neslusna ? 😆🤭🤭

belaanabela
1. sep 2023

@evakozickova aká otázka také odpovede 😛

elanor
1. sep 2023

@ivik4 nie, lebo si jej nefukala praskovy cukor rovno do ... sak vies kam.
Mala si k tomu pridat medom omastene - nie, zlaticko, a nie drahusik a pridat marcipanove cmuk 🙂

zuzana76
1. sep 2023

@evakozickova ak súrne potrebuješ darček pre dieta, tak aj na benzinkach mávajú nejaké drobné hračky

sasa1310
1. sep 2023

@evakozickova od roku 2017 máš na sviatky zatvorené Dráčiky v Bardejove

simca06022011
1. sep 2023

ono necuduj sa odpovediam, google ti da presnu odpoved za par sekund. Okrem toho ak je statny sviatok povinne je vsetko zavrete, ziadne asi bude zavrety, asi toto asi hento. ALE URCITE.

nelca84
1. sep 2023

@evakozickova stranka je v poriadku, to len zeny su cim dalej hlupejsie

rebellefleur
1. sep 2023

@evakozickova tento narod fakt extremne hlupne, bohuzial...
nie, zeny tu nie su hnusnejsie, staci si realne zhodnotit, aku otazku clovek polozil..

frida88
1. sep 2023

@evakozickova pracujem v obchode a nikdy neviem proste pochopiť ľudí ako si ty,že nevedia vydržať jeden deň keď je sviatok,aby sa nedrb.li do obchodu 🤦🏼‍♀️
To vážne takáto otázka?

nikpa
1. sep 2023

@evakozickova dúfam, že aj ty si v robote keď tu otravujes a čakáš, že v štátny sviatok budú robiť predavačky v Dráčiku. Ale veď mohli by, to je také životne dôležité, niečo ako pohotovosť alebo lekáreň....

nikollx
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evakozickova
autor
2. sep 2023

Okay, máte pravdu... Ospravedlňujem sa za moju „ hlúpu otázku "