Je každá baba pekná?

31. jan 2023

mám takú otázku. je podľa vás každá baba pekná ? keď je pekne oblečená, upravená…

stellarstar
31. jan 2023

Každý človek má svoju určitú krásu

thereisabear
31. jan 2023

Nie, ale nepovažujem to za životne dôležité, aby bola. Viac záleží na vyžarovaní.

aeruginosa
31. jan 2023

Krása je subjektívna.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_val
31. jan 2023

Ako pre koho... pre niekoho štíhla vysoká baba nie je pekná pre ineho je to ideal krásy,
Pre niekoho nižšia s krivkami je nadherna a pri niekoho vôbec 🙂
Pre niekoho žena s tmavšou pleťou je krásna, inemu sa to nepáči..
A takto by sa dalo pokračovať donekonečna..

Pre každého je pekné niečo iné 😊

simona20201309
31. jan 2023

Samozrejme ze áno. A v dnešnej dobe? Co je toľko dostupných vylepšovakov od dostupnej kozmetiky po profesionálne kozmetické upravy...

tiezjedna
31. jan 2023

a je snáď pekný každý chlap?? 😉

bloger
31. jan 2023

Samozrejme, že je hoci každému sa páči niečo iné.

maminkadeticiek
31. jan 2023

Nemyslim si.Aj ked vnimanie krasy je velmi subjektivne,nemyslim si ze je kazda zena pekna.

mesiacikluna
31. jan 2023

každý vníma krásu po svojom, ale každý by vedel byť niečím krásny

simonettasimonova
31. jan 2023

Väčšinou áno

bavlnka92
31. jan 2023

diskutabilné, niektoré sa tak dokážu zmaľovať jak kraslice a myslia si že sú pekné. a každému sa aj tak páči niečo iné.

ckocka
31. jan 2023

Krása ve v očiach toho, kto sa pozerá.

theabloom
31. jan 2023

@thereisabear vyžarovanie? To je najsubjektívnejšie a najlabilnejšie zo všetkého. Aké máš asi vyžarovanie, keď sa niečo deje alebo stalo vážne a teba to trápi? A to je len jeden príklad z milión.

mladena
31. jan 2023

podľa mňa určite nie,nechápem čo je to dnes za dobu že každý sa snaží ubezpečiť aký je pekný aj keď je napríklad tučný neforemný nezdravý či sa proste príroda na ňom vyriadila.

makeupkozmetika
31. jan 2023

Existujú ženy, ktoré sa páčia všetkým mužom, ale neexistuje muž, ktorý by sa páčil všetkým ženám😂 vraj to povedal niekto významný, ale už si nepamätám kto😒

ckocka
31. jan 2023

@theabloom Niekoho priťahujú nešťastné ženy, sú muži čo chcú zachraňovať princeznú.

romikk22
31. jan 2023

Myslím si ze nie každá žena je pekná. Aj keď každému sa páči niečo iné to je ťažko povedať. Ale môj názor je taký, že nie

syslik81
31. jan 2023

iste nie pre jedneho cloveka ... kazdy mame iny vkus ... tak ako sa ti paci a nepaci chlap jedlo kvetina ci dokonca aj dieta tak sa ti moze aj nemusi pacit zena

stanulienkat
31. jan 2023

Nie

judit47
31. jan 2023

Subjektivne mozme hodnotit co sa nam paci a co sa nam nepaci-ale to nieje otazka.

Odpoved je nie niesu-aj ked sa mi paci vysoky svalnaty chlap aj maly tucko moze byt pekny-objektivne to zhodnotim.Rovnako aj zeny to ze sa niekomu nepaci chuda vysoka ale nizka neznamena ze ta vysoka je skareda-takze tu nepletme dve veci.

Nie niesu vsetky zeny pekne-je jedno loho by sa clovek opytal vsetci by povedali ze nie tato zena/chlap nieje pritazlivy.

ankare
31. jan 2023

Asi nie. Ja ani namalovana a nahodená nevyzeram dobre. 🤣🤣🤣

marcellka32
31. jan 2023

Ja do tej peknosti ženy zaradujem iné veci ako výzor (ktorý vieme pekne upraviť), a to: správanie ženy, môže byť neviem aká pekná, keď sa nevie správať v spoločnosti všetka krása je preč

lunademonica
31. jan 2023

Samozrejme ze nie, tak ako nie je kazdy mudry alebo bohaty...kazdy ma nieco ine, niekto ma vsetko, niekto nic...je to smutne, ale co uz, to je zivot, ludia vsak mozu na svojich nedostatkoch pracovat a stat sa krajsimi, mudrejsimi, bojatsimi.

annm81
31. jan 2023

Je každá baba vtipná? Je každá múdra? Je každá inteligentná? Je každá milá? A šikovná? Zručná? Čestná? Každá má charizmu? A je taký každý muž? No nie je. Osobne sa za nijako zvlášť peknú nepovažujem a netrápi ma to. Záujem zo strany mužov mi napriek tomu nikdy nechýbal - a rozhodne to neboli zúfalci, čo nikoho iného nesplašili. Keď máš prednosti, ľahko to nedokonalosť vo vzhľade preváži a napr. charizma človeka podľa mňa vôbec nie je závislá na aktuálnom trende krásy.

trema
31. jan 2023

Urcite nie.. ale ved nie je povinnostou zeny byt pekna

simona139469
31. jan 2023

Áno. Áno určite áno. Každý sme pekní, nie iba ženy. A nie je to len o tej vnútornej krase ale aj navonok.
Nie každý vyzerá ako topmodel/ka ale každý je niečím nádherný. Niekto ma krásne oči, vlasy, ruky… a keď zvýrazniš ( napr. Make-upom ) to, čo sa ti na tebe najviac páči, nieje možné aby si nebola pekná.
Ale aj bez toho. Každý je pekný.

veselo_neveselo
31. jan 2023

Ja myslim, ze ano, ked ma normalnu vahu a nie je zanedbana. Nemusi ani botox, ani farbene vlasy ci makeup, uz duplom znacnove veci na sebe. Staci umyte vlasy, aspon ako-tak vhodny strih, hydratovana plet, ciste zuby, ciste obecenie. Viac netreba.

savanna
31. jan 2023

Asi nie je kazda je vyslovene pekna a atraktivna. Su krasne zeny, pekne zeny a priemerne vyzerajuce zeny. Na druhej strane si neviem vybavit ani jednu, ktoru by som povazovala za vyslovene skaredu. Takze v mojom svete ide skala od priemernych po krasne.

svetlonos
31. jan 2023

Nie, hnusny charakter = aj skaredy clovek a naopak.